Rostlina Calathea

1
7.12.19 22:04

Rostlina Calathea

Zdravím všechny. Popadla mě nějaká vášeň ve vybírání pokrokových rostlinek. Nechci nic obyčejného, spíše něco neobvyklého, zajímavého, zvláštního :) Napadá vás, prosím, něco takového? Myslím neobyčejné zabarvením, tvary, nebo čímkoli jiným. A ještě další otázka. Jaké jsou druhy rostliny Calathea? Nikde nemůžu dohledat :D Jestli třeba mate doma, nebo jaké se vám nejvíce líbí? (Název tématu se týká celé mé otázky, protože bych si chtěla pořídit ji, i něco na doporučení. Zmatečně jsem to napsala, ale proste chci víc rostlinek ????) Předem moc děkuji! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2020
7.12.19 22:34

Pokrokovych nebo pokojovych rostlinek? :) Ted vazne, pripada mi zajimava mucenka/maracuja, jinak na pokojovky moc nejsem tak asi neporadim, mozna je jeste celkem pekna a ne tak casta myrta, muzes si z ni udelat bonsajku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18982
7.12.19 22:38

Calathey mám ráda, jsou okrasné listem, jen jedna i okrasně kvete, nejsou náročné, vesměs nepotřebují a nesnáší přímé slunce a úpal. Jako pokojovky mám nejradši anturie a lopatkovec. Vypadají krásně a nejsou extra náročné. Pokud chceš neobvyklou rostlinu, pořiď si Adenium. Je málo známá a vypadá úchvatně, jednoduše se dá vypěstovat i ze semen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat