Roup a svědění

474
27.3.21 06:55

Roup a svedeni

Ahoj, syn na roupa detskeho, celou noc nespal, svedi ho to. Je neco volne prodejneho v lekarne ci vse na predpis? Nechce se mi ho v dobe korony tahat na pohotovost. A exustuje nejaka mast orimo na zadecek, aby ho to v noci nesvedilo? Jak dlouho jste to lecili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1101
27.3.21 07:06

Zavolej dětské, posle ti recept na vermox. S roupama se fakt nejezdi na pohotovost, proč proboha? Dáš jednu tabletu a so rána pochcipaji skoro všechny. Druhou tabletu za 14 dni a třetí za měsíc. Ale svědění syna přešlo dp druhého dne po první tablete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
27.3.21 07:22
@Midaku píše:
Zavolej dětské, posle ti recept na vermox. S roupama se fakt nejezdi na pohotovost, proč proboha? Dáš jednu tabletu a so rána pochcipaji skoro všechny. Druhou tabletu za 14 dni a třetí za měsíc. Ale svědění syna přešlo dp druhého dne po první tablete.

Každá správná dětská nemoc přichází v pátek večer, kdy se zavřou ordinace :D. Dětská jí to vůbec vzít nemusí a až vůbec nemusí chtít běžet do ordinace vypisovat recept. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1502
27.3.21 07:25

Tak detskou lekarku asi nesezenes v sobotu, ale na te pohotovosti by ti recept taky mohli poslat do sms, k tomu snad dite videt nemusi. Kdyz das rano tabletku, mel by se uz v noci vyspat. Pripadne nekdo radil namazat konecnik vazelinou, ze pak nemuzou vylezat ven, ale ozkousene nemam.
Umyt zadecek, vyprat rucniky, a lozni pradlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
27.3.21 07:32
@Midaku píše:

Nase o vikend neordinuje. Neni ji kam zavolat, na pohotovost nechci, proto se ptam na neco bez receptu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
27.3.21 07:33

Vermox je jediný přípravek který zabere prakticky hned.Za pár hodin je po nich.Jen se to opakuje po 14 dnech kvůli vajíčkům. To co prodávají v lékárnách je přírodní a předražený a ani nemusí zabrat.
To svědění je dáno v momentě, kdy samice vylézají na konečník naklást vajíčka. coz se děje v noci. žádný krém nepomůže.
Taky to budete muset brát celá rodina.. protože jste se mohli nakazit.
Chce to též sundat povlečení, pyžamo a vyvařit.
A dbát na hygienu teď 100% po ránu sprchu konečníku ať vyplachnete nakladená vajíčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3588
27.3.21 07:51
@ahhotep píše:
Nase o vikend neordinuje. Neni ji kam zavolat, na pohotovost nechci, proto se ptam na neco bez receptu.

Bez receptu v tomhle state nic nekoupis. Budes muset pockat do pondeli, kdyz nechces volat na pohotovost. Jinak tady holky nemaji pravdu, Vermox roupy nezabiji, jen zpusobi, ze nemohou prijimat potravu, pak uhynou. Tak se nedes, ze to hned nepomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1502
27.3.21 08:17

@Hanney nam zabralo hned :nevim:
Rano tableta, v noci uz klid, noc predtim des

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3588
27.3.21 08:45
@aleba píše:
@Hanney nam zabralo hned :nevim:
Rano tableta, v noci uz klid, noc predtim des

Může být, jen popisuju, jak V funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
27.3.21 08:56
@Hanney píše:
Bez receptu v tomhle state nic nekoupis. Budes muset pockat do pondeli, kdyz nechces volat na pohotovost. Jinak tady holky nemaji pravdu, Vermox roupy nezabiji, jen zpusobi, ze nemohou prijimat potravu, pak uhynou. Tak se nedes, ze to hned nepomuze.

J a tam zavolam, jen tam nechci tahat syna zbytecne, treba mi to napisou, aniz bychvtam s nim musela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3588
27.3.21 09:03
@ahhotep píše:
J a tam zavolam, jen tam nechci tahat syna zbytecne, treba mi to napisou, aniz bychvtam s nim musela.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
27.3.21 10:24

@ahhotep @Kolicek95 ja nepíšu, ze ma jít k lékaři, píšu, že tam ma zavolat. Recept se posila SMS nebo mailem. A ani v sobotu dětští lékaři neordinuji, ale zrovna ten vermox ji po telefonu pošlou i z pohotovosti. Teda aspoň naše dětská mi to říkala, když jsem ji právě volala v pondělí s tím, že roupy jsme našli v sobotu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
27.3.21 10:54

Vermox ideal, kdyz nesezenes pres vikend, pak moje babicka rika, ze funguje i cesnek, ze to tak driv,,lecili,,… takze silna cesnecka:-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat