Rozbitá postel v hotelu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 23:59
Rozbitá postel v hotelu

Dobrý den právě jsem ubytována v hotelu a v noci se mi stala taková nepříjemná nehoda. Z postele se vyrvalo postranní prkno co drží rošt. Nejsem žádný hubeňour a tak mi je trochu trapně to říct majiteli. Myslím že by to šlo lehce opravit - dát nový šroub. Máte s tím někdo zkušenost? Myslíte že to budu muset platit?

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1902 příspěvků 09.07.19 00:08
@Anonymní píše:
Dobrý den právě jsem ubytována v hotelu a v noci se mi stala taková nepříjemná nehoda. Z postele se vyrvalo postranní prkno co drží rošt. Nejsem žádný hubeňour a tak mi je trochu trapně to říct majiteli. Myslím že by to šlo lehce opravit - dát nový šroub. Máte s tím někdo zkušenost? Myslíte že to budu muset platit?

Ahoj.

Pošli fotku té rozbité postele.

A my pak posoudíme, jestli je lepší přiznat barvu na recepci, nebo raději hledat nejbližší železářství.

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 8 inzerátů 09.07.19 00:30

Kdysi na dovolené se nám taky tak trochu rozpadla postel, nahlásili jsme to, chlápek tam naklusal a opravil, nic jsme neplatili. S tím se musí počítat, že se to může stát, je to opotřebením. Syn loni omylem rozbil lampičku, tu jsme samozřejmě platili, to už je jiná situace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 07:59
@Anonymní píše:

Dělám vedoucí provozu v hotelu - určitě se nestyď nahlásit. Všude na to mají lidi. Žádnou škodu bychom neúčtovali - může to být opotřebením materiálu.
Taky už se nám to tu stalo, prasklé rošty, něco upadlého, zlomená noha od židle. Normálka. V hotelích se tohle neřeší. Pošle se tam údržba, popřípadě se zavolá truhlář na opravu a čus. Neřeš to.
Určitě budou rádi za nahlášení ať se to může opravit než přijede další host. Pak se to řeší mnohem hůř, když se na to přijde pozdě :kytka:

Anonym - info o práci - díky.

Lucie

Váš příspěvek
Reklama