Rozbor z vlasů

300
18.6.13 12:00

Rozbor z vlasů

Chtěla jsem se zeptat, zda jste si některá nechala udělat rozbor z vlasů. Jak jste byly spokojené s interpretací, pomohlo vám to? A kde jste si to nechali udělat a kolik to stálo? Sama o tom uvažuji, ale jelikož to stojí dost peněz, tak důkladně rozvažuji zda vůbec a když už, tak kde, aby mi neposlali jen nějakou tabulku, která mi ani nic moc neřekne..

Příspěvek upraven 20.06.13 v 19:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
300
18.6.13 19:19

Nikdo? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
18.6.13 22:01

Rozbor čeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
18.6.13 22:40

@jájaana Já si to dělat nenechala, ale kamarádka se tím zabývá…přijde mi to teda dost peněz. Kamarádka to dělá přes Amway. Nechodí domů jen tabulka, ale mělo by být u toho i poradenství..jinak mi ty výsledky dost připomínají čínskou medicínu. Takže to stejné ti řekne, když si koupíš třeba knihu „Kuchařka podle pěti elementů“, kde jsou i recepty…a pěkně se tam každý sám najde :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
19.6.13 09:19
@Aliki píše:
Rozbor čeho?

Rozbor stavu minerálů a stopových prvků v tvém těle přes vlasy. Měla by to být přesnější metoda než z krve. Stanoví ti přesný stav a poměr nejen těch minerálů, ale i těžkých kovů v těle. Mě třeba padají už strašně dlouho vlasy, teď v poslední době měknou i nehty. Vždy mi zabíral hořčík, teď už ani to ne. Tak abych teda opravdu znala stav minerálů v mém těle a co mi chybí, tak nad touto metodou vážně uvažuji. Cena je ale vyšší, jak už jsem psala, takže nejsem hrr.. Jo a taky ti při dobrém rozboru a analýze napíší, jaké máš předpoklady v budoucnu k nemocem při současném stavu těla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
19.6.13 09:20
@Ještídek píše:
@jájaana Já si to dělat nenechala, ale kamarádka se tím zabývá…přijde mi to teda dost peněz. Kamarádka to dělá přes Amway. Nechodí domů jen tabulka, ale mělo by být u toho i poradenství..jinak mi ty výsledky dost připomínají čínskou medicínu. Takže to stejné ti řekne, když si koupíš třeba knihu „Kuchařka podle pěti elementů“, kde jsou i recepty…a pěkně se tam každý sám najde :-)

No ale ta „kuchařka“ mi nevyhodnotí přece stav minerálů a těžkých kovů v těle, kvůli čemu toto zvažuji.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
19.6.13 14:26

@jájaana To Ti sice nevyhodnotí číselně, ale větší část té kuchařky je právě takové povídání o zdraví…no a ty se tam krásně najdeš. I bez jakýchkoliv rozborů. A podle toho bys měla upravit jídelníček.
Samozřejmě ale, pokud to chceš mít vyjádřené číselně, tak si nech udělat ten rozbor, oni ti pak doporučí vitamíny (ty opravdu dobré bývají dost drahé) a Tvůj stav by se měl do pár měsíců zlepšit. Jinak mě se zdraví zlepšilo po vitamínech od Amway - Double X - ale je to zatraceně drahá legrace :-)
Ještě víc se mi zdraví zlepšilo po té „makrobiotické“ stravě dle čínské kuchařky…ale mám teď malé dítě a nemohu si s ním vyvářet, takže jsem od toho bohužel zase upustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46940
19.6.13 14:53

@jájaana
Vybodla bych se na to, podle mě akorát vyhozené peníze.
http://www.sysifos.cz/index.php?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
19.6.13 22:32
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
20.6.13 09:46

Nemyslím si, že to je úplný nesmysl, ale je to příšerně předražené…takže souhlasím s Tvým rozhodnutím :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2027
29.11.20 13:33
Edit admin – reklama

A co si takhle za reklamu někde řádně zaplatit? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8282
29.11.20 14:57
Edit admin - reklama

@admin nepovolená reklama..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29607
29.11.20 15:04
Edit admin - smazána reklama

Tak kdyby to bylo tak skvělé, tak by se to dělalo i u doktorů anebo by se tím zabývaly klas. laboratoře i pro samoplátce… :)

Zase jen tahání peněz z důvěřivých lidí, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.20 14:20

podle vás

Jak myslíte vy děvčata, to není třeba komentovat. Přeji vám stálé zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat