Klepu se

Anonymní
17.6.13 10:00

Klepu se

Ahoj, maminky, nedokážu to ani popsat a není to asi ani ten vnitřní třes. V poslední době se mi jakoby třese kosterní svalstvo po těle, nejvíc ruce směrem dolů od ramen a stejně tak nohy směrem od kyčlí a asi dvakrát se mi „třásla i hlava“. Navenek není vidět nic. Je pravda, že jsem teď hodně nervózní a podrážděná, děti, práce, partner. Nevím, měli jste to někdy, z čeho to může být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1839
17.6.13 10:01

.. asi od nervů.. určo si skoč k doktorovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26750
17.6.13 10:11

Určitě běž k doktorovi, může to být od nervů a může to být taky počínající nemoc. Každopádně normální to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
17.6.13 10:32

Urcite k doktorovi - krev, vysetreni na revma apod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.6.13 10:41

Zašla bych k doktorovi, může se ti něco rozjíždět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.13 11:02

Tady zakladatelka. Náhodou jsem narazila na diskuzi o nové antikoncepci Zoely, kde jedna z Vás popisuje příznaky deprese a úzkosti, které mám taky. Právě doba, kdy mi problémy začaly se shoduje se s časem, kdy jsme začala polykat stejné prášky 8o

• Citovat
  • Nahlásit
cher
17.6.13 11:27
@Anonymní píše:
Tady zakladatelka. Náhodou jsem narazila na diskuzi o nové antikoncepci Zoely, kde jedna z Vás popisuje příznaky deprese a úzkosti, které mám taky. Právě doba, kdy mi problémy začaly se shoduje se s časem, kdy jsme začala polykat stejné prášky 8o

tak to vysaď. Jinak bych pro jistotu zašla k neurologovi

• Citovat
  • Nahlásit
26750
17.6.13 11:36

Tak bych je přestala jíst, řekla to doktorovi co Ti je předepsal a jak píše @sieta.m, pro jistotu bych zašla k neurologovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat