Rozchod a přátelé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 12:50
Rozchod a přátelé

Ahoj, ráda bych se podelila o svůj příběh a současně si přečetla Vaše zkušenosti, rady. Jak už z názvu vyplývá jsem po rozchodu. Bylo to z jeho strany po 3 letech. Řekl že mě už nemiluje a nevidí v tom budoucnost. Zároveň si chce zkusit být sám, dělat chyby, zodpovídat sám za sebe (je mezi námi rozdíl 4 roky, od puberty měl jenom vztahy, žádné období bez vztahu). K nikomu se nevázat. No měsíc po rozchodu už je někomu zase zavazany. Současně se mnou zůstává v kontaktu se slovy: přišel jsem o tebe jako o holku, nechci o tebe přijít jako o kamarádku. To že si někoho našel mě trápí daleko víc než to že se se mnou rozešel. Když jsem se ho ptala jestli má strach, že kvůli jeho nové známosti přijde řekl že ano, byl by z toho hodně smutný a nechce o mě přijít. Zároveň nesne když se jdu někam bavit, přestává se se mnou bavit a je naštvaný. Jakmile má jistotu že nikde nejsem, je milionový. Také má teď hodně nemocného tatu, stále ho podporuji, je z toho hodně špatný. Když jsem mu vracela věci, objimal mě a dával pusy, před týdnem z nej vypadlo že mě má strašně moc rád a asi i něco víc a proto nezvládne být můj přítel, protože mě vždy chtěl jako holku.. vím že přátelství nemůže být teď hned, ale časem. Zároveň nevím co dělat. Nechci o nej přijít, ale tohle je pro mě naprosto šílené. Chtěla bych ho zpět, ale tím že má někoho jiného to je už opravdu jen sen. Stalo se někomu něco podobného? Jak to dopadlo? Je vůbec možný v tomhle pokračovat aniž by v tom nebyly nějaké hlubší city? Pomůže mu čas beze mě aby si uvědomil o koho přišel? ????

Reakce:
elinka90
Závislačka 2660 příspěvků 1 inzerát 25.02.19 13:00

no stalo. Dali jsme si od sebe rok pauzu a teď už jsme 11 let spolu. Nejvíc ho podle mě vrátilo do reality, když jsem si v tý pauze našla jiného přítele. Pořád jsem ho milovala, ale s novým přítelem jsem se od něj alespoň dokázala trochu odpoutat. A to bylo právě asi to co ho nakoplo a uvědomil si, že mě chce zpět.

Králičice
Extra třída :D 13361 příspěvků 25.02.19 13:04

Utni kontakt.. Chce tě mít jako jistotu, kdyby mu to náhodou s novou nevyšlo..Když bude potřebovat podporu, má přítelkyni. Přece nechceš čekat, až se pán vydovádí a vrátí se.. Nebo vás svým způsobem bude mít obě najednou..

páájaa2
Kecalka 497 příspěvků 25.02.19 13:09

Jak se říká, „EX“ je něco, co jsme odložili, ale nejsme rádi, když to po nás někdo zvedne. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 13:20

Nutno asi říct, že jako jediná po jeho x vztazích, jsem v pozici kdy mi řekl že o mě nechce přijít. S nikým jiným kontakt nikdy nezdražoval a nikdy tohle nikomu neřekl..

Osmdesátsedmička
Stálice 66 příspěvků 25.02.19 13:34

Co vlastně chce? Nejraději všechno,ne? Ať Tě nechá žít, utni s ním kontakt a hlavně na něho nečekej…

Ou
Kelišová 6943 příspěvků 25.02.19 13:46

Pošli do háje. Nechceš mu dělat kamarádku a nedělej mu emocionálního poskoka. Jedině tě to trápí a znemožňuje ti to se od něj odpoutat a až si tím projdeš, tak si najít někoho lepšího.

Skončilo to. Je mi líto. Čistý ostrý řez se hojí lépe a nakonec i méně bolí, než pomalé opatriné otloukání tupým předmětem.

Odešel on. Nemá nárok na podporu. A ty najdi sílu mu ji neposkytovat. Ubližuješ tím jen sama sobě.

Kajuli
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 25.02.19 23:26

jestli ten elaborát chápu správně, chlapce vztah omrzel, přišel s kecy o samostatnosti a období bez vztahu, do měsíce si nabrnknul novou kočku a po tobě chce celibát?

To se vážně musíš ptát co máš dělat? :roll:

Freeandwild
Kecalka 155 příspěvků 26.02.19 08:02

Utni s ním kontakt. Sejde z očí, sejde z mysli. Tebe má jen do zálohy, kdyby to s novou kočkou náhodou neklaplo. A to nechceš ;)

Váš příspěvek
Reklama