Rozchod ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 06:49
Rozchod ano či ne?

Zdravím,

Je to sice opakující tema, ale potřebuji poradit. S přítelem jsme po malé pauze spolu přes rok. Já vím, že se to možná zdá divné, ale zatím jsem jeho nejdelší vztah. Důvodu může být pár, prostě nikdy k němu žádná necítila to, co já. Mě je 25 a jemu 38. Život spolu mě baví, každý den se bavíme a je sranda. Je tedy pravda že v posledních týdnech tomu je jinak. Místo, abychom trávili čas spolu, jde raději jinak. Vím, že nikoho nemá. Prostě má jako koníček auta. A já jsem ta druhá, ale jelikož jsem chapava, nevadí mi to, vždy jsme spolu 3 dny v týdnu trávili spolu, teď poslední 3 týdny tomu je jinak. Celý týden na mě nemá čas. Nepočítám to, že líbání, objetí se mu hnusi. Nevím proč, ale oduvodnuje to slovy, že to nemá rád. Ok. Však v pohodě. Často spolu taky ne spíme. Nevím, poslední 4 dny je divný.. Ale hodně. Tak jsem se ho zeptala, co mu je. Odpověděl, že něco jo, ale že mi to neřekne. A pokud ano tak zítra (dnes), tak mě zajímá, k čemu to směřuje, jestli k tomu, že se mnou není spokojený? Nebo už mu vadim? Nevím. Vím, že většina z vás tohle treba řešit nemusela, ale mě to nedá… Miluji ho a on mě, jen není přes ty city, za což může blby příklad jeho rodiny. No prostě… Achjo. Proto mě zajímá, jaký máte názor, jako vztahove nám to jinak klape, v rámci možností. Pokud mi dnes oznámí rozchod, co mám dělat? Mám se prostě začít smat, že utíká, nebo co? On mě taky miluje. Jenže to neumí dokázat, což mi nevadí.. Je to začarovaný kruh. Ráda bych prostě slyšela vaše názory. Ať pozitivní nebo ne. Jen prosím, urážky si odpusťte, není lehké vědět, že to spěje k rozchodu a já prosím jen o normální radu a pohled z vaší strany. Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 05.04.19 06:58

Holka nemáš sebeúctu. Ale jsi mladá a třeba se to ještě zlepší. Ty si možná říkáš, jak jsi tolerantní, ale bohužel spíš málo sebevědomá chtít byt šťastná a mít a projevovat potřeby. Mít na 1 místě může mít maximálně vaše díte v budoucnu. Ohledne sexu a líbání a objímání, to nejde snad ani komentovat. Mela by ses s ním rozejít sama a nečekat, až to udělá on. Asi nemáš moc zkušeností, ale takto vztah po roce vypadat nemá.

aknadar
Kecalka 338 příspěvků 05.04.19 07:02

Miluje tě, ale líbání a dokonce i objetí s tebou se mu hnusí?? Z čeho usuzuje s, že tě miluje???

Advise
Kecalka 227 příspěvků 05.04.19 07:05

Jak vis, ze te miluje? Z toho, jak se chova jednoznacne vyplyva, ze rozhodne ne. Seber ten zbytek sebeucty co ti zbyl, rekni mu, ze jestli te miluje, tak to svym chovanim rozhodne nedokazuje a jdi. Bud se o tebe zacne snazit nebo ne. Ale tohle nema smysl. Budes za stihacku a driv nebo pozdeji se rozejde on s tebou.....

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 07:10

@sediza asi máš pravdu, jenže já s ním šťastná jsem. To, že mě miluje vím, jenže prostě tou poslední dobou, nevím, co dělat.
@aknadar jenže on tohle nemá jako projevy lásky.. Jeho rodiče ho tak naučili
@Advise tak ono to dnes asi tak dopadne, že mě pošle do.. Jenže já prostě věřím, že bych ho stále dokázala změnit

Kostroma
Kecalka 281 příspěvků 05.04.19 07:13

No ja se pridam, z ceho usuzujes, ze te miluje?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 07:14

@Kostroma jelikož vím, že lásku neumí projevit ač blbým objetí, cítím to z něj. Asi. Teď když to čtu, ani nevím.. Že mi udělá svačinu nebo oběd se asi nepočítá co?

ontar
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 05.04.19 07:15

Zakladatelko tady se nic nedozvíš…je to tady samá soloblafna a tak by každému dávaly kufry přede dveře…chlapa si musíš hýčkat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 07:18

@ontar to by mě zajímalo jak… Tak prosím o radu? Co mám depat ještě víc, než dělám?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 05.04.19 07:24
@Anonymní píše:
Zdravím,Je to sice opakující tema, ale potřebuji poradit. S přítelem jsme po malé pauze spolu přes rok. Já vím, že se to možná zdá divné, ale zatím jsem jeho nejdelší vztah. Důvodu může být pár, prostě nikdy k němu žádná necítila to, co já. Mě je 25 a jemu 38. Život spolu mě baví, každý den se bavíme a je sranda. Je tedy pravda že v posledních týdnech tomu je jinak. Místo, abychom trávili čas spolu, jde raději jinak. Vím, že nikoho nemá. Prostě má jako koníček auta. A já jsem ta druhá, ale jelikož jsem chapava, nevadí mi to, vždy jsme spolu 3 dny v týdnu trávili spolu, teď poslední 3 týdny tomu je jinak. Celý týden na mě nemá čas. Nepočítám to, že líbání, objetí se mu hnusi. Nevím proč, ale oduvodnuje to slovy, že to nemá rád. Ok. Však v pohodě. Často spolu taky ne spíme. Nevím, poslední 4 dny je divný.. Ale hodně. Tak jsem se ho zeptala, co mu je. Odpověděl, že něco jo, ale že mi to neřekne. A pokud ano tak zítra (dnes), tak mě zajímá, k čemu to směřuje, jestli k tomu, že se mnou není spokojený? Nebo už mu vadim? Nevím. Vím, že většina z vás tohle treba řešit nemusela, ale mě to nedá… Miluji ho a on mě, jen není přes ty city, za což může blby příklad jeho rodiny. No prostě… Achjo. Proto mě zajímá, jaký máte názor, jako vztahove nám to jinak klape, v rámci možností. Pokud mi dnes oznámí rozchod, co mám dělat? Mám se prostě začít smat, že utíká, nebo co? On mě taky miluje. Jenže to neumí dokázat, což mi nevadí.. Je to začarovaný kruh. Ráda bych prostě slyšela vaše názory. Ať pozitivní nebo ne. Jen prosím, urážky si odpusťte, není lehké vědět, že to spěje k rozchodu a já prosím jen o normální radu a pohled z vaší strany. Dekuji

Uprimne na me to pusobi, ze ma jinou..kdyz chlap chce neci „rici“tak vetsinou,buz je zahackovany jinde a bude se stehovat jinak si nechava do posledni chvile zadni vratka I obcasny sex je lepsi nez zadny..

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 05.04.19 07:25

Třeba ho tvoje péče dusí. Nebo má jinou, to taky nemůžeš vědět 100%

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 07:25

@lilith1 jinou opravdu nemá..

Everyone
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 05.04.19 07:26

Holka,seber zbytky svoji ucty a kopni ho do zadku.
Uz vcera bylo pozde.

Advise
Kecalka 227 příspěvků 05.04.19 07:26
@ontar píše:
Zakladatelko tady se nic nedozvíš…je to tady samá soloblafna a tak by každému dávaly kufry přede dveře…chlapa si musíš hýčkat…

Soloblafna? :grin: A jak vic o nej ma zakladatelka pecovat prosimte? Myslim, ze toho dela voc nez dost, ale je nutne mit tak nejakou sebeuctu a nedelat nekomu jen sluzku. :wink:

Everyone
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 05.04.19 07:27

@ontar
a co dela on pro ni?
Holka 25 let si bude 38leteho hyckat ?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama