Rozchod partnerů, děti a nevěra

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
22.6.22 17:18

Rozchod partnerů, děti a nevěra

Dobrý den, budu ráda za Vaše zkušenosti. Byla jsem milenkou necelé tři roky. Partner má dvě děti, obě do 10ti let. Nechala jsem mu prostor a nikdy jsem na něj netlačila, ať odejde od rodiny. Přesto se rozhodl jít za mnou. Díky nátlakům bývalé ženy a jeho výčitkám má potřebu se vracet domů k dětem, aby nebyli smutné a později mu nevyčítali, že opustil mámu… Jak mu pomoci, aby jsme mohli žít aniž by měl výčitky a pocit, že kvůli dětem má sedět doma? Chci, aby partnerovi děti byli šťastné i přes to, že se tatínek rozhodl žít s jinou ženou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7892
22.6.22 17:38

Pokud ta rodina byla fungující, děti byly šťastné, měly doma vlastní mámu a tátu, tak jim to nic nevynahradí.. Pokud bylo doma dusno, hádky, stres, tak samy pochopí, že takhle je to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1485
22.6.22 18:07

Nechápu všechny tyto milenky a vůbec ženský, které se derou do postele ženáčům :nevim: To není dost svobodných nebo tedy rozvedených?

Příspěvek upraven 22.06.22 v 18:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72121
22.6.22 18:07

Asi ne, nebo za nic nestojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
22.6.22 18:24
@PetraMeli píše:
Nechápu všechny tyto milenky a vůbec ženský, které se derou do postele ženáčům :nevim: To není dost svobodných nebo tedy rozvedených?Příspěvek upraven 22.06.22 v 18:09

Je jich dost, ale ti většinou mají prázdné kapsy :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1485
22.6.22 18:38
@biedronka105 píše:
Je jich dost, ale ti většinou mají prázdné kapsy :lol: :mrgreen:

No právě, tyto dámičky chtějí už chlapa hotového, který má majetek a pak nejlépe, když svoje děti i býv. ženu odkopne atd… A ještě tyto dámy hledají podporu zde, to mi hlava nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
22.6.22 18:45

@Oztriker fuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
22.6.22 18:48

@Oztriker
Je uplne bezne, ze detem chybi a urcite to nejsou natlaky zeny, co ho „nuti“ se k nim vracet.
Je to nelehke rozhodnuti i pro muze.
To, ze s nimi bude travit hodne casu a mit spatne svedomi je neco, s cim se musis srovnat. Prekvapuje me, ze te to prekvapuje.

Hodne stesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2176
22.6.22 18:53

No ty si světice :mrgreen: :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22538
22.6.22 19:04

Děti jsou male a zrejme mu hodne chybi a vubec bych to nesvadela na nátlak od bývalé ženy (taky se na ni muze vymlouvat s ohledem na deti, ze je chce casto videt)

Ono je neco jineho vracet se s vyklepanym pytlem od milenky kazdy vecer domu k detem a neco jineho mit tu okoukanou milenu doma na stalo a nevidět denne svoje deti… ;)

Jen srovnat se svým svědomím si to musis sama no… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4616
22.6.22 19:29
@Oztriker píše:
Chci, aby partnerovi děti byli šťastné …

To nemyslíš vážně :lol: :lol: :lol: A ještě ta hrubka tam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18381
22.6.22 19:29
@PetraMeli píše:
Nechápu všechny tyto milenky a vůbec ženský, které se derou do postele ženáčům :nevim: To není dost svobodných nebo tedy rozvedených?Příspěvek upraven 22.06.22 v 18:09

Já tomu nikdy nevěřila, ale bohužel je pravdou, že svobodní a zvlášť dlouho svobodní a ještě víc obzvlášť dlouho bezdětní, mají vždy nějaký defekt… Ženáči jsou prověření, co naděláme :nevim: S žádným pitomcem, by ženská nebyla třeba 15-20 let :nevim: Tak to holt je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18381
22.6.22 19:32
@PetraMeli píše:
No právě, tyto dámičky chtějí už chlapa hotového, který má majetek a pak nejlépe, když svoje děti i býv. ženu odkopne atd… A ještě tyto dámy hledají podporu zde, to mi hlava nebere.

To určitě ne.. Ale já třeba za poslední 2 roky, nepotkala svobodného chlapa, co by byl normální… :think: Když se mi nějakej líbí, je vždycky zadanej :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1485
22.6.22 20:26
@Sonarka píše:
To určitě ne.. Ale já třeba za poslední 2 roky, nepotkala svobodného chlapa, co by byl normální… :think: Když se mi nějakej líbí, je vždycky zadanej :lol:

Já jsem zadaná/vdaná více 11roků a před tím jsem měla také vztahy a světe div se, nikdo nebyl ženatý. :nevim: Takže najít se dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
22.6.22 20:33
@Oztriker píše:
Dobrý den, budu ráda za Vaše zkušenosti. Byla jsem milenkou necelé tři roky. Partner má dvě děti, obě do 10ti let. Nechala jsem mu prostor a nikdy jsem na něj netlačila, ať odejde od rodiny. Přesto se rozhodl jít za mnou. Díky nátlakům bývalé ženy a jeho výčitkám má potřebu se vracet domů k dětem, aby nebyli smutné a později mu nevyčítali, že opustil mámu… Jak mu pomoci, aby jsme mohli žít aniž by měl výčitky a pocit, že kvůli dětem má sedět doma? Chci, aby partnerovi děti byli šťastné i přes to, že se tatínek rozhodl žít s jinou ženou.

Tak ty deti budou jeste dlouho smutne a vycitat mu to jiste budou. Stejne tak budou nastvane i na tebe, ze jsi dopomohla k rozpadu manzelstvi. Pomohla bys mu tim, kdybys ten vas vztah ukoncila. Jsem si jista, ze by se vratil domu k detem. P. s. myslim, ze kdyby mu bylo s jeho zenou tak strasne zle a nemohl doma vydrzet, neresil by tolik vycitky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat