Rozchod s pritelem, jsem zmatena

Anonymní
12.4.21 18:58

Rozchod s pritelem, jsem zmatena

Zdravim :), cca pred par tydny jsme se s pritelem rozesli, prvni tri dny pry neustale brecel a byl zalezly v pokoji, pote jsme se videli asi po tydnu, chtela jsem si promluvit, tvrdil, ze uz ke me nic neciti a ze uz semnou byt nechce. Je to mozne? Se takle rychle odmilovat? Kdyz prvni dny na tom byl takle a jeste me miloval.

Chodili jsme spolu pomalu 2 roky, za 2 roky uz se 2× rozesli, poprve si nebyl jisty, jestli me porad miluje, protoze se mu zacali libit i jine.

Ted mi psal, ze mu chybim, ale uz me nemiluje. Je to cca 2 a pul tydne. Ja bych s nim moc chtela byt, abychom to vyresili, ale nejde mi do hlavy to, ze se odmiloval behem par dni. Premyslim, jestli jen neni zmateny jako predtim a sam vlastne nevi a nerozezna svoje pocity. Predem dekuji :), je mi 19, tak se prosim nesmejte😅

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2505
12.4.21 19:00

Je úplně jedno jak to má, asi i on je mladý a žít v něčem takovém je neskutečně vyčerpávající. Je mi jasné, že to bolí, nejspíše strašně moc. Jednou se otočíš a budeš ráda, že je tato houpačka ukončena. Určitě potkáš někoho hrozně moc fajn a navíc stabilního :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
12.4.21 19:15

Možné to je. Už si to odbrečel, odsmutnil, tak už to má za sebou, a nechce si tím za pár týdnů či měsíců procházet znovu. Já mu fandím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
12.4.21 19:20

Někdo se otřepe hodně rychle, kor v tomhle věku a nebo jen dělá frajera a nechce projevit city, někteří lidé mají pocit, že jsou slaboši, když po rozchodu přiznají stále lásku.
Tak či tak, kašli na něho, jsi v super věku, určitě si najdeš někoho, kdo bude vědět, že tě fakt miluje :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 19:23

Možné to určitě je, můj bývalý přítel to měl podobně. Měl mě pořád rád a i když jsem se snažila vztah zachránit, tak se za žádnou cenu nedal. Protože už si tím prostě nechtěl procházet znovu. Místo toho mě ani ne za měsíc vyměnil za novou.

Holka, uvědom si, co vlastně chceš a hlavně se s klukem nerozcházej kvůli kravinám. Jednou bys toho mohla litovat. Vím, o čem mluvím - já lituji už 5 let.

• Citovat
  • Nahlásit
1962
12.4.21 19:30

A tak když jste se už potřetí rozešli, tak ty to chceš zase slepovat? Já ti nevim, vždyť to musí byt strasne únavné :lol:

A tos to dávala vždy zpatky dokupy ty, nebo jak to bylo? A kdo se rozešel, kdo to navrhl, ze se rozejdete?

Asi bych to nechala byt a také se pro jistotu poohlidla jinde, když on taky kouka po jiných slecnach, jak píšeš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat