Náhlý konec

Anonymní
8.4.21 19:53

Náhlý konec

Přítel se se mnou před pár dny nečekaně rozešel. Byli jsme spolu přes 11 let, máme 2 děti, syna 7 let a dceru 1,5 roku..
A teď hlavní problém - je to kvůli jiné ženě, kterou si našel. My bydlíme v Praze, ve dvougeneračním domě s jeho rodiči, dům je jejich. A přítel, Tedy čerstvě bývalý přítel, si našel přítelkyni, která bydlí se svou dcerou 200 km od Prahy.. Ona si kvůli němu našla práci v Praze, aby mohli být spolu a od května tady nastupuje, tak se musím do té doby vystěhovat, aby měla kam jít..
Myslela jsem, že půjdu ke svým rodičům, kteří bydlí v Olomouci, aspoň po dobu rodičovské dovolené, než zase budu pracovat. Ale syn chodí v Praze do školy a hlavně, ex nechce, aby děti odešly z Prahy… A já z rodicaku v Praze nájem neutahnu, alimenty mi dobrovolně dát nechce, prý to musí oficiálně vymerit soud, pak bude platit, takže mě čeká pár měsíců jen ten rodicak, tj. 9000 pro mě a děti.. Co dělat??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14108
8.4.21 19:57
@Anonymní píše:
Přítel se se mnou před pár dny nečekaně rozešel. Byli jsme spolu přes 11 let, máme 2 děti, syna 7 let a dceru 1,5 roku..
A teď hlavní problém - je to kvůli jiné ženě, kterou si našel. My bydlíme v Praze, ve dvougeneračním domě s jeho rodiči, dům je jejich. A přítel, Tedy čerstvě bývalý přítel, si našel přítelkyni, která bydlí se svou dcerou 200 km od Prahy.. Ona si kvůli němu našla práci v Praze, aby mohli být spolu a od května tady nastupuje, tak se musím do té doby vystěhovat, aby měla kam jít..
Myslela jsem, že půjdu ke svým rodičům, kteří bydlí v Olomouci, aspoň po dobu rodičovské dovolené, než zase budu pracovat. Ale syn chodí v Praze do školy a hlavně, ex nechce, aby děti odešly z Prahy… A já z rodicaku v Praze nájem neutahnu, alimenty mi dobrovolně dát nechce, prý to musí oficiálně vymerit soud, pak bude platit, takže mě čeká pár měsíců jen ten rodicak, tj. 9000 pro mě a děti.. Co dělat??

8o 8o 8o
To jako fakt? 8o 8o 8o
Co na to jeho rodice, kdyz je to jejich dum? Oni chteji ze svych vnoucat udelat bezdomovce? 8o 8o 8o
A on, chudacek, nechce zivit sve deti, dokud mu to nenaridi soud? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3967
8.4.21 20:00

Strašné. Držím ti palce, moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25928
8.4.21 20:01

Nehla bych se ani omylem. Co na to jeho rodiče? Ať si s princeznou najde podnájem a svoje děti nechá bydlet kde jsou zvyklé.

Příspěvek upraven 08.04.21 v 20:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
8.4.21 20:02

Nechala bych tam deti. Milenka bude nadsena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 20:03
@VitaminC píše:
Nechala bych tam deti. Milenka bude nadsena.

Jo, děti zůstat mohou, jen já jsem navíc.. A já bez dětí jít nechci, to bych už vůbec nedala

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 20:05
@cecetka píše:
8o 8o 8o
To jako fakt? 8o 8o 8o
Co na to jeho rodice, kdyz je to jejich dum? Oni chteji ze svych vnoucat udelat bezdomovce? 8o 8o 8o
A on, chudacek, nechce zivit sve deti, dokud mu to nenaridi soud? 8o 8o 8o

Jeho rodiče se mezi nás nechtějí nijak plést… Jeho mamka mi řekla, že jí to mrzí, že to tak dopadlo, ale že si to musíme vyřešit mezi sebou… A že mam u nich dveře vždy otevřené, ale to neznamená, že bych šla bydlet o patro níž..

• Citovat
  • Nahlásit
2888
8.4.21 20:09

Tedy, to je charakter, i s těma alimentama, to by se člověk poblil. Jeho rodičům se nedivím, no, já bych to taky nechtěla řešit. Radu nemám, jen držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
8.4.21 20:10

No já bych asi zůstala sedět na zadku a čekala, jak se to vyvrbí. Dobrovolně bych se nehnula, ať si nějak poradí, počkala bych, až mi teda sbalí raneček a vyhodí na chodník… Pak bych jela k těm rodičům, děti bych mu tam nechala, já vím, že by to bylo hrozně těžké, ale předpokládám, že jen dočasné. Rozhodně bych mu to nijak neulehčovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
8.4.21 20:11

Mas tam trvale bydliste aspon? Mel by ti najit nejake nahradni bydleni? Mas uspory? Muzou ti financne pomoct rodice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14108
8.4.21 20:15

Premyslim, co udela, kdyz se neodstehujes. Jestli te fyzicky vyhodi, nebo co s tebou udela.
Olomouc bych zvazila, a nezajimalo by me, ze se mu nelibi, ze sebou odvezes deti. U soudu bych to vysvetlila tim, ze ti dal mesic na odstehovani se :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
8.4.21 20:15

Upřímně je to fakt svině. To snad ani není chlap. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.21 20:18
@Karamba2020 píše:
No já bych asi zůstala sedět na zadku a čekala, jak se to vyvrbí. Dobrovolně bych se nehnula, ať si nějak poradí, počkala bych, až mi teda sbalí raneček a vyhodí na chodník… Pak bych jela k těm rodičům, děti bych mu tam nechala, já vím, že by to bylo hrozně těžké, ale předpokládám, že jen dočasné. Rozhodně bych mu to nijak neulehčovala.

Já totéž, jen s tím rozdílem, že děti bych mu tam rozhodně nenechala. A Radim toto nedělat, budeš ta, co je opustila. Zasla bych na ospod poradit se, popsat situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 20:19

Tak mam nějakou hrdost, určitě tady nebudu schválně zůstávat proti jeho vůli a čekat, až sem přijde nová paní domu.. Už teď je tady dusno… A hodně mi ubližuje, když slyším, jak si s ní volá a cukruje, jak se už nemůže dočkat, až budou spolu atd..

• Citovat
  • Nahlásit
362
8.4.21 20:21

Chápu, že řešíš školu, ale tak za chvilku konec roku… Taky bych zvážila tu Olomouc. A rovnou řešila na socialce deti v péči a poradila bych se tam. To je mi líto. Tohle je teda drsné… A i jeho rodiče. Pokud nechají své vnuky někde živořit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat