Rozdílné týdny těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.9.19 01:20

Rozdílné týdny těhotenství

Ahoj holky, všechny vás moc prosím :kytka: po celou dobu těhotenství jsem měla rozdíl v TT u gynekologa v těhotenské prukazce a podle TT dle menstruace 2-3dny.. teď mi jde o to, že dnes začínám 37+0tt dle menstruace, ale podle tydnu v těhotenské prukazce jsem 36+0tt.. myslíte že by se sestricka mohla někde upsat? (Musim kouknout :mrgreen: ) nedokážu si to jinak vysvětlit.. stalo se vam to? A kterým TT se tedy mam řídit? Podle ms nebo podle gyndy? Jsem z toho uz jelen :nevim: moc vam všem dekuju za rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27503
18.9.19 01:26

Spíš bych řekla že se dr upsala :think: datum podle utz se určuje na prvním screeningu a pak už se sním nehyba. Se na příští kontrole poptej. Ale jinak je to jedno, pár dní sem, pár dní tam… Stejně málokdo rodí přesně na ten termín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Machstep
18.9.19 07:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, všechny vás moc prosím :kytka: po celou dobu těhotenství jsem měla rozdíl v TT u gynekologa v těhotenské prukazce a podle TT dle menstruace 2-3dny.. teď mi jde o to, že dnes začínám 37+0tt dle menstruace, ale podle tydnu v těhotenské prukazce jsem 36+0tt.. myslíte že by se sestricka mohla někde upsat? (Musim kouknout :mrgreen: ) nedokážu si to jinak vysvětlit.. stalo se vam to? A kterým TT se tedy mam řídit? Podle ms nebo podle gyndy? Jsem z toho uz jelen :nevim: moc vam všem dekuju za rady :srdce:

Ahoj. Hele já nevím. Ale já jsem přesně věděla kdy jsem otehotnela a první termín jsem měla- 19. Září, pak 16. Září, pak 10 Září, pak 1 Září. A pak 19 Srpna. Takže mě se to lišilo o měsíc. Asi bych to nechala na doktorech. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
156
18.9.19 08:39

Termíny jsou plus minus 14 dnů, takže se neplas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.19 02:42

Děkuju všem :srdce: jsem z toho tak trochu zmatená, kdyz mi to takhle nesedí :mrgreen: tak snad uz to nebude dlouho trvat a já nebudu řešit Tt :lol: :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat