Nechráněný sex po revizi

Anonymní
17.9.19 21:43

Nechráněný sex po revizi

Ahoj všem,
Chtěla bych se vám vlastně svěřit. :,( Četla jsem tu mnoho diskuzí, ale jsem úplně vyřízená. Dávám raději anonyme, protože by mě někdo z vás mohl poznat a je to dost intimní. Před více než rokem jsem byla na interupci. Přítel mě vyhodil a já neměla vůbec nic. Byla jsem ráda, že poplatim co mám, ale peníze mi nezbývali. Trvalo mi dlouho se rozhodnout, ale nakonec jsem mimi dala pryč, protože jeho otec byl hodně na ženy. (Jak jsem se později dozvěděla, dokonce mě i podváděl -rekl mi to jeho kamarád). Byla jsem dost špatná, ale potkala jsem někoho, kdo se zrovna rozváděl, měl dítě a měl ho začít vídat občas v týdnu, občas o víkendu. Zkrátka jak se domluvili. Byli jsme kamarádi, ale poté jsem se spolu začali scházet jako „na rande“ a nakonec je z toho vztah. Jsme spolu přes půl roku. Vídáme se asi 9 měsíců, ale otěhotněla jsem s ním. Neplánovaně. Neberu antikoncepci, protože jsem vyzkoušela asi tři a nedělalo mi to dobře. V 11tt jsem byla na revizi. Miminko se nevyvíjelo někdy od 7-8 týdne. A v 11 tt už se váček vstřebal, že nebyl ani vidět. Jen v děloze byl nějaký „zbytek“. Hodně jsem byla smutná, oplakala to a dva týdny po revizi jsme si s přítelem dali nějaký alkohol. Oba jsme brečeli, že nemáme miminko a pak spolu měli sex. Bez ochrany a naplno. :roll:
Strašně se bojim. Mohla bych vůbec otěhotnět? Nebo dostal někdo takto infekci??? Teď si to hodně vyčítám. Ale alkohol nám dal pryč zábrany a žal tomu moc nepomohl. Stalo se to teď o víkendu a nedokážu ani v klidu spát. Od té doby samozřejmě žádný sex. Po interupci jsem byla bez sexu několik měsíců, takže nepotřebuji mít až tak moc sex. Jen zkrátka alkohol udělal své a stalo se to. Budu ráda za vaše zkušenosti. Podotýkám, že jsme sex měli jen jednou. Přesně 14 dní po revizi. Těhotenství? Infekce? Další revize? Potrat? Budu ráda za vše. Opravdu mám velký strach. Chteli jsme počkat 3-6 měsíců. I z psychického hlediska. Špatně to vše nesu. 8o
Děkuji. A prosím žádné předsudky. Situaci už nevrátím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17.9.19 21:46

Evidentně jsi proste nezodpovedny jedinec no, to je asi věc, nad kterou by ses měla v životě zamyslet. Hrozí ti samozřejmě infekce, těhotenství s vyšší pravděpodobnosti potratu anebo taky z toho nemusí byt nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.9.19 21:54

@skorotehotna taky se dost nezodpovědně cítím. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
20648
17.9.19 21:59

V zásadě jsi v šestinedělí, pravděpodobnost těhotenství je malá, ale ne nulová. Uvidíš za 14 dní. Infekce je možná taky, vše je otevřené, poraněné a nezhojené :think:
Dej si od sexu pohov ještě minimálně měsíc. Vyjasni si, jestli ted dítě chceš nebo ne a podle toho se zodpovědně chovej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 22:01
@Anonymní píše:
@skorotehotna taky se dost nezodpovědně cítím. :zed:

Taky ses. Nechráněný sex, neočekávané dítě, sex 14 dni po revizi. Kdybys byla trochu zodpovednejsi, tak pal nejsi v nervech no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.9.19 22:02

Znám pár, který údajně běžel asi týden po porodu pro postinor… A nevím, že by to mělo nějaké následky. Ovšem to neznamená, že nebude mít u tebe. Bohužel. Snad ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.9.19 22:11

No tak stane se. V zivote nasekame vsichni milion chyb. Krom infekce te nic nehrozi. I kamaradka tuhle prekerku resila. Mudr ji vynadala ale tehu nehrozi. Sliznice nemela cas se vzpamatovat natoz dorust. Predpokladam ze si teprv pred par dny prestala krvacet. Nejdriv jak po 1menz bych uz ale do sexu nesla. Hodne sil. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
17.9.19 22:33

Achjo…chapu chyby dělají všichni, je potřeba se z nich poučit ale zodpovědnost by byla na místě :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.9.19 06:02
@pe-terka píše:
V zásadě jsi v šestinedělí, pravděpodobnost těhotenství je malá, ale ne nulová. Uvidíš za 14 dní. Infekce je možná taky, vše je otevřené, poraněné a nezhojené :think:
Dej si od sexu pohov ještě minimálně měsíc. Vyjasni si, jestli ted dítě chceš nebo ne a podle toho se zodpovědně chovej.

Tak miminko máme s partnerem vyjasněné. Dr. mi dovolil sex po první ms, že je uvnitř mě vše v pořádku. A to jsme samozřejmě dodržet chtěli. Nu stalo se. Ale mimčo chceme tak po 2-3 ms zkusit. Aby bylo vše v pořádku a udrželo se.
Jsem ráda, že teď je na těhu šance minimální. Strašně bych si to vyčítala. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama