Rozhodování partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tina000
Povídálka 34 příspěvků 09.12.17 11:48
Rozhodovani partnera

Ahoj, chtela bych znat nazor nekoho z Vas, takze k memu pribehu:
S Pritelem jsem 10mesicu, jsem snim tehotna a jsem ve 21tt, bohuzel nas vztah od zacatku nebyla zadna pohadka, je to clovek co se zivi i kriminalni cinnosti, ktera se me ale nemuze dotknout, i presto vydelava spousty penez, kdyz jsme spolu zacinali tvrdil ze s byvalou pritelkyni s kterou ma dite uz neni ale postupem casu jsem prisla na to ze lze a celou dobu je snami obema, a tak se to tahlo hodne hodne dlouho, parkrat jsme spolu nekde na chvili bydleli pak se kni zas vratil, ted naposledy to ale vyhradovalo, je to clovek, co zakazuje kamaradky, nepusti me na diskoteku, nesmim se licit treba barevnou rtenkou a naposledy jsme se tak pohadali ze me poprve uderil dvema velkyma fackama, odesla jsem od nej a potkala o 5let nladsiho kluka, ktefy se do me zakoukal a chtel by me i miminko a ze by se o nas postaral, ale jak rikam moc mlady, ale do toho me chce zpatky muj byvaly a dal mi ultimatum bud se dnes k nemu vratim nebo to ukoncime a ja nevim pro koho se rozhodnout, jelikoz toho mladeho tak dlouho neznam laska tam jeste nevznikla ale je mi snim krasne, je hodny a pozorny, kdyz to pravy otec ditete je asi zly clovek ale je to otev ditete a zajisti nas trosku vic nez ten nladoucky a ja jsem z toho hrozne smutna co mam delat

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 09.12.17 11:50

Neznáš ani toho prvního, jste spolu 10 měsíců a ty jsi 21 tt? Co dodat, máš, co jsi chtěla.
Nevracej se k de. bilovi a doufej, že ten druhej je normální.

Litta
Extra třída :D 13337 příspěvků 09.12.17 11:51

Doufám, že je to vtip. Jinak jsi fakt blbá, ale s tím se nedá nic dělat. Snad budeš aspoň dobrá máma a prosímtě nenech dítě vyrůstat s kriminálníkem a násilníkem.

Tina000
Povídálka 34 příspěvků 09.12.17 11:53

@radkka @Litta jsem hloupoucka, moc jsem chtela rodinu a on taky, prislo mi ze to je ten pravy ???? me to samozrejme ted mrzi, ze jsem to uspechala a miminko jsem si mohla klidne vzit ale nevzala a rekla si ze snim budu klidne sama, ale nevim co mam delat

Petra Z
Hvězda diskuse 51681 příspěvků 09.12.17 11:54

@Tina000 ty fakt přemýšlíš o tom, že se vrátíš k někomu, kdo tě těhotnou zfackoval??? :zed:
a jak se to mohlo táhnout hodně dlouho, jste spolu 10 měsíců teprve, ty už jsi v půlce těhotenství
:roll:

pannda
Kelišová 6405 příspěvků 29 inzerátů 09.12.17 11:55

No, co na to říct. Jste spolu krátce, na to, že už s ním čekáš dítě. Už to že je kriminální živel, mluví samo za sebe, to že zakazuje a to že tě uhodil…Nechápu, nad čím přemýšlíš. Trošku sis zamotala život, v době HA se dá dítě plánovat. Taky nemůžeš čekat bůhví co od nového přítele, když se moc neznáte.
Já lidi jako ty moc nechápu, co od života čekají..

Litta
Extra třída :D 13337 příspěvků 09.12.17 11:55
@Tina000 píše:
@radkka @Litta jsem hloupoucka, moc jsem chtela rodinu a on taky, prislo mi ze to je ten pravy ???? me to samozrejme ted mrzi, ze jsem to uspechala a miminko jsem si mohla klidne vzit ale nevzala a rekla si ze snim budu klidne sama, ale nevim co mam delat

No nebudeš to mít snadné. Na rodičovství mají být dva, jenže dva co fungují a u tvého výběru se obávám, že ten mladý to po narození dítěte vzdá. Ale třeba ne, za pokus to stojí, pokud si rozumíte! Hlavně se nevracej k biologickému otci dítěte, protože když na tebe už dokázal být tak zlý, NEBUDE to lepší, bude to jen a jen horší, tak to je.

arinecka
Závislačka 4510 příspěvků 09.12.17 11:57

@Tina000 To jako fakt? Jasně, vrať se k němu, miminko ho tutově změní a bude jak andílek, jistě s ním budeš mít krásný život.

Tina000
Povídálka 34 příspěvků 09.12.17 11:57

@Petra Z on mi celou dobu tvrdil ze sni neni, ze uz davno spolu nejsou, ze jen spolu ziji kvuli male, ptala jsem se tisickrat ze nechci rozvracet rodinua jestli opravdu nelezu do zeli ujistival ke ze ne jen ji nechce ublizit tim ze rekne ze nekoho ma protoze sni byl 9 let, nejhorsi je ze me to k emu furt tahne, za to posledni co mi udelal jsem mi rekla aby sel k psychologovi a opravdu sel, proto premyslim nad navratem, doufam v to ze se zmeni

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 09.12.17 11:58
@Tina000 píše:
@Petra Z on mi celou dobu tvrdil ze sni neni, ze uz davno spolu nejsou, ze jen spolu ziji kvuli male, ptala jsem se tisickrat ze nechci rozvracet rodinua jestli opravdu nelezu do zeli ujistival ke ze ne jen ji nechce ublizit tim ze rekne ze nekoho ma protoze sni byl 9 let, nejhorsi je ze me to k emu furt tahne, za to posledni co mi udelal jsem mi rekla aby sel k psychologovi a opravdu sel, proto premyslim nad navratem, doufam v to ze se zmeni

Ty jsi sen všech mužů… jsi naivní, až to bolí. Tohle snad nemůžeš myslet vážně, to se na mě nezlob :nevim:

Tina000
Povídálka 34 příspěvků 09.12.17 12:00

@pannda ja jsem hodny clovek, ktery mel dlouhe vztahy a vzdycky nad vsim uvazovala, ale obcas se stane ze clovek slapne vedle, ja nechtela aby me nekdo moralizoval, vim ze jsem udelala chybu, ale tu uz prece nevratim, chci jen zajistit budoucnost miminku a nevim co pro nej bude lepsi, na me mi uz tolik nezalezi ja si to ted vsechno sezeru to co se mi stalo ????

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 09.12.17 12:01

Vyhledej služby azylového domu a psychologa. až se dáš dohromady, můžeš začít řešit další budoucnost sebe a miminka.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 09.12.17 12:02
@Tina000 píše:
@pannda ja jsem hodny clovek, ktery mel dlouhe vztahy a vzdycky nad vsim uvazovala, ale obcas se stane ze clovek slapne vedle, ja nechtela aby me nekdo moralizoval, vim ze jsem udelala chybu, ale tu uz prece nevratim, chci jen zajistit budoucnost miminku a nevim co pro nej bude lepsi, na me mi uz tolik nezalezi ja si to ted vsechno sezeru to co se mi stalo ????

Jsi hloupá nebo to jenom děláš? Opravdu uvažuješ nad tím, že je dobrý nápad nechat dítě vyrůstat s chlapem, který tě klidně zbije? O tom, čím se živí ani nemluvim.

AjaF
Kecalka 178 příspěvků 09.12.17 12:04
@Tina000 píše:
Ahoj, chtela bych znat nazor nekoho z Vas, takze k memu pribehu:
S Pritelem jsem 10mesicu, jsem snim tehotna a jsem ve 21tt, bohuzel nas vztah od zacatku nebyla zadna pohadka, je to clovek co se zivi i kriminalni cinnosti, ktera se me ale nemuze dotknout, i presto vydelava spousty penez, kdyz jsme spolu zacinali tvrdil ze s byvalou pritelkyni s kterou ma dite uz neni ale postupem casu jsem prisla na to ze lze a celou dobu je snami obema, a tak se to tahlo hodne hodne dlouho, parkrat jsme spolu nekde na chvili bydleli pak se kni zas vratil, ted naposledy to ale vyhradovalo, je to clovek, co zakazuje kamaradky, nepusti me na diskoteku, nesmim se licit treba barevnou rtenkou a naposledy jsme se tak pohadali ze me poprve uderil dvema velkyma fackama, odesla jsem od nej a potkala o 5let nladsiho kluka, ktefy se do me zakoukal a chtel by me i miminko a ze by se o nas postaral, ale jak rikam moc mlady, ale do toho me chce zpatky muj byvaly a dal mi ultimatum bud se dnes k nemu vratim nebo to ukoncime a ja nevim pro koho se rozhodnout, jelikoz toho mladeho tak dlouho neznam laska tam jeste nevznikla ale je mi snim krasne, je hodny a pozorny, kdyz to pravy otec ditete je asi zly clovek ale je to otev ditete a zajisti nas trosku vic nez ten nladoucky a ja jsem z toho hrozne smutna co mam delat

Zůstaň sama a starej se o dítě.

lachtanice86
Kelišová 5475 příspěvků 09.12.17 12:09

Věděla si od začátku, že to není ok, přesto s ním čekáš dítě. Kdo chce kam… :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama