Kdo z nás je lempl línej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 22:49
kdo z nás je lempl línej

Manžel nebo já? Já - pracuji v kanclu i s cestou denně mi to zabere 10 hodin. Vyzvednu děti. Děláme úkoly 1. a3.třída. Vařím u toho- peru.Myji nádobí. Pak uklízím hodinu, prach lux, zametám, žehlím. Jdeme ven s dětmi a psem.Je večer-po večeři myji nádobí, dám psovi. Přikládám 5 uhlaku s uhlim do kotle - vynesu popel a vyliju kybl ze sklepa, teče tam voda - kape. S dětmi jdu po večerníčku čistit zuby, česat je, číst pohádku. A manžel - vstává o půl páté - z práce přijede v pět. Nají se. Jde k PC, TV nebo popíjet ke kamarádovi. V čem je problém? Přijde nalitej a zpustí řevem - doma je bordel - k čemu jsem. Že jsem debilní - že nic nedělám. On že nás musí živit. Někdy řve i hodinu. (Beru 19 tis čistého, on 34 tis čistého). Chodí ke kamarádovi denně hned po večeři. Nic doma nedělá. Kdo je tedy lempl línej?

Prosím o anonym chodí sem moje máma, nechci ji trápit.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 2 inzeráty 08.12.17 22:52

Odjeď na týden k mamince, nech mu děti a ať se předvede.

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 08.12.17 22:53

Tohle bych nevydržela. Celodenní zápřah a pak aby na mě někdo hodinu řval? To fakt ne.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 08.12.17 22:54

Tu otázku myslíš vážně? Proč s ním jsi?

Térouš
Echt Kelišová 8232 příspěvků 08.12.17 22:57

Oproti tobe jsem lempl linej ja a tvuj manzel si nevidi do huby :cert:

ospalámyš
Závislačka 4769 příspěvků 08.12.17 23:00

To se fakt musíš ptát?
A to denně hodinu uklízíš a každej den prach, zametáš…není to zbytečný a kde an to bereš čas, když jsi 10 hodin pryč, pak úkoly, děláš večeři, jdete se psem, no nějak mi to časově nevychází?

No každpádně vzala jsi si línýho debila, nebo se to z něj stalo až potom? Nevím, proč doma děláš vše, topit, úkoly atd, to může dělat i on.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 08.12.17 23:01

Já ti můžu akorát tak říct, kdo z vás dvou je agresivní alkoholik a hulvát první třídy, ale tuším, že to víš asi sama.

Mallorka
Závislačka 2952 příspěvků 08.12.17 23:07

Jeho chování je hrozne.

Co na tom nechápu je fakt, že co jsi vypsala, tak máte krásné příjmy. Měsíčně 55tis., co by za to druzí dali. Většinou jsou ti chlapi podráždění, když se drou v práci a pak to „vše“ padne pro rodinu a oni si nekoupí nic na sebe nebo pro radost… to potom bývají protivni a bez šťávy.

Nenechala bych si to vubec libit.

Ou
Závislačka 4750 příspěvků 08.12.17 23:07

Žijete dobrovolně s agresivním alkoholikem. Učíte svoje děti, že tohle je v pořádku a tím že toto partnerství udržujete v tak patologickém stavu jim vrýváte do duše, že si mají najít stejně nešťastný model v budoucnosti a opakovat vaše chyby.

Jedinný způsob jak z toho ven je převzít za svůj život zodpovědnost a sebrat odvahu k nezbytným změnám.

Partneři závislých partnerů jedou v klasické spoluzávislosti - kodependeci.

http://www.codependentanonymous.cz/Kapitola1.pdf

lachtanice86
Kelišová 5475 příspěvků 08.12.17 23:13

Moc mi to nevychází časově ale to je jedno. Ne s takovým člověkem bych nebyla. Někam bych odjela a nechala ho s dětma.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 08.12.17 23:16

V tuhle chvili by me strasne ale strasne zajimal nazor toho chlapa. Jak to vidi on. Protoze mi fakt hlava nebere, ze zenska takhle dre jak mezek a chlap jeste pinda. :nevim:

Netopirek
Echt Kelišová 7604 příspěvků 08.12.17 23:30

Mně to časově nesedí. To se přece nedá stíhat :think:

Klopotkova
Kelišová 6786 příspěvků 08.12.17 23:34

Zakladatelko, Tvůj manžel je převážně hulvát na entou. :?

Kde chodíte některé na podobné exempláře?… nebo on se změnil, že… :roll: :zed:, jasně, z ničeho nic jak mávnutím kouzelného proutku po svatbě a po dětech :zed:

Příspěvek upraven 08.12.17 v 23:36

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 08.12.17 23:35
@Netopirek píše:
Mně to časově nesedí. To se přece nedá stíhat :think:

Hlavně se nedá stíhat to, jak manžel chodí denně hned po večeři ke kamarádovi a v jiných dnech se kouká na TV nebo do PC :-D

Netopirek
Echt Kelišová 7604 příspěvků 08.12.17 23:39
@enyf píše:
Hlavně se nedá stíhat to, jak manžel chodí denně hned po večeři ke kamarádovi a v jiných dnech se kouká na TV nebo do PC :-D

No jsou prostě oba dobrý :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama