Mám se stát milenkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 09:19
Milenka? názory?

Ahojky, jsem chvíli po rozchodu, tak jsem sama, no a ozval se mi kamarád s kterým jsem kdysi spala, napřed to vypadalo jako nevinná konverzace, ale pak z toho vzniklo to, že by mě zas rád viděl a zopakoval si to co tehdy (procházka, sex..) že semu to tehdy moc líbilo, no jenže má přes rok vztah, snažila jsem se mu vysvětlit, zda by se pak své dívce dokázal podívat do očí a tak a on že jo kdyby to zustalo mezi námi, že mají sex jen třikrát měsíčně. Kamarádky radí, at do toho nechodím, že by se mi to taky nelíbilo kdybych byla na jejím místě, já jaksi váhám, nějak to nevyhledávám, napsala jsem mu že o tom popřemýšlím a dám vědět, ale doted jsem se mu neozvala. Chtěla jsem se zeptat zda jste někdy měli sex se zadaným mužem, nebo byly milenky? Co na to vaše vědomí? Nevím zda se na to vůbec cítím, tohle dělat, proto se ptám tady.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 09:26

Měla jsem sex se zadaným mužem a mému svědomí to, dá se říct, nic neudělalo, co se týkalo jeho přítelkyně Atd…Ale měla jsem černé svědomí co se tykalo mého přítele…Jinak teď už jsem starší a moudřejší a asi…no já ti vlastně nevím :) kdybych byla sama možná bych do toho šla, ale určitě bych já už nikdy nepodváděla, za ty nervy to nestálo a hlavně miluji manzela

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 08.12.17 09:32

Nedokázala bych to udělat, bylo by mi to blbé vůči jeho přítelkyni.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 08.12.17 09:33

Zeptám se: jsi tak zoufalá, že si nedokážeš najít na sex nezadaného?

ivašot.
Kelišová 6717 příspěvků 08.12.17 09:38
@SlečnaDahlia píše:
Zeptám se: jsi tak zoufalá, že si nedokážeš najít na sex nezadaného?
:palec:
Emimin7
Echt Kelišová 9361 příspěvků 08.12.17 09:42

To je hrozný nápad. A chudák ta jeho, že má takového (ne)přítele.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 08.12.17 09:48
@Anonymní píše:
Ahojky, jsem chvíli po rozchodu, tak jsem sama, no a ozval se mi kamarád s kterým jsem kdysi spala, napřed to vypadalo jako nevinná konverzace, ale pak z toho vzniklo to, že by mě zas rád viděl a zopakoval si to co tehdy (procházka, sex..) že semu to tehdy moc líbilo, no jenže má přes rok vztah, snažila jsem se mu vysvětlit, zda by se pak své dívce dokázal podívat do očí a tak a on že jo kdyby to zustalo mezi námi, že mají sex jen třikrát měsíčně. Kamarádky radí, at do toho nechodím, že by se mi to taky nelíbilo kdybych byla na jejím místě, já jaksi váhám, nějak to nevyhledávám, napsala jsem mu že o tom popřemýšlím a dám vědět, ale doted jsem se mu neozvala. Chtěla jsem se zeptat zda jste někdy měli sex se zadaným mužem, nebo byly milenky? Co na to vaše vědomí? Nevím zda se na to vůbec cítím, tohle dělat, proto se ptám tady.

udělala jsem to, když jsem věděla, že nám oběma něco chybí - tedy mě a milenci. Ale ty váháš už teď, tak to nedělej..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 09:50

Já měla ženatého milence. A tedy výčitkami ohledně jeho manželky jsem netrpěla. Ona je mi naprosto jedno, i kdyby se to dozvěděla. Domluva byla, že si jen užijeme sex, nebudeme bourat rodiny. Dva roky, několikrát týdně. Ale pak už mi to přestalo dávat to vzrušení, zakázané ovoce, nastoupila rutina a ukončila jsem to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 09:50

Ahoj,
anonym, protože tohle je opravdu intimní téma.
Já s tím zkušenost mám, na obou stranách barikády. Co se týká v pozici milenky tak musím říct, že jsem o tom tehdy ani netušila, že jí vlastně jsem. Tehdy jsem byla zamilovaná a o tohoto kluka ( v našich 22letech se o tom tak dalo ještě pořád mluvit :D ) jsem stála. Já nezadaná, on podle mně taky nezadaný. Situace byla podobná jako ta tvá, že jsem se znali z minulosti a ten scénář byl docela podobný, až na to, že zatajil, že nějakou má. Hele, nebyl to žádný med, strašně jsem se trápila, protože jsem byla zamilovaná a ubíjelo mně, když mi třeba nebral telefon, neodpověděl na sms, neměl čas a pak se zase mohl přetrhnout. No asi to sám neměl srovnané, co vlastně chce. Utla jsem to asi po roce sama s tím, že tohle nemám zapotřebí se tak trápit. A všichni mi to jen odsouhlasili. To že někoho měl, jsem zjistila až zpětně po letech. Kdybych to věděla, nevím jestli bych přistoupila na jakékoliv intimnosti, zamilovanost nezamilovanost. Ne ani tak kvůli morálce (i když ta by taky hrála roli), ale spíš kvůli tomu divnému pocitu, že pak bude sahat na jinou, dělat s ní to co se mnou, říkat ji třeba že ji miluje a já budu jen ta druhá na hraní, nedokázala bych se při takovém sexu vůbec uvolnit a užít si ho. Tak zvaž jestli ti to stojí za to, si takhle šlapat po sebevědomí.

A pak je tu ta druhá strana barikády :jazyk: podváděná manželka, tehdy jsem to neustála, možná že ale bylo více problémů, pro které jsem ani nakonec neměla zájem bojovat a poslala jsem ho okamžitě jakmile jsem měla plno důkazů k vodě a požádala o rozvod. Možná, kdybychom tehdy spolu víc mluvili, tak by se to nakonec celé přehouplo jinam, to už teď nezjistím a myslím že se ani nechci zabývat tím coby kdyby. Tak je možné, že ona by se k tomu postavila stejně a on by ti nakonec zůstal, záleží jestli o to stojíš.

A pak ještě další varianta, kterou jsem si prošla. To tak vypadá jaká já už jsem stará zkušená puška, ale vším tím jsem si opravdu prošla :lol:
V tom dalším případě dělala peklo bývalka mého muže, která nerozdýchala, že se s ní rozešel (ne kvůli nevěře), ona pak zjistila, že má někoho nového a začala vymýšlet, jak nás rozeštvat, ale jako že tohle by vydalo na román ty její machinace. Jenže o tohoto chlapa jsem já stála a nedovolila jsem aby se náš vztah podělal. Jasně, dodnes nikdy nebudu stopro jistá, jestli na tom nebylo kousek pravdy atd. ale já s ní zatočila a to dost rázně a se vší parádou a ostudou co z toho mohla mít. Můj muž pochopil, že jsem silná ženská, co se jen tak nenechá rozházet. Sám ji to pak dal jasně najevo, že on se chtěl jen kamarádit, ale že ona to přepískla a že už dál nemá zájem se s ní jakkoli kontaktovat. Takže taky bacha na tuto variantu, kdy by dotyčná se mohla dozvědět, že spolu něco máte a rozhodla se ti zavařit :pankac: :mrgreen: věř, že ženské jsou schopné různých intrik a dokáží překvapit, já sama jsem byla překvapená jak bývalkou, tak i pak sama sebou :mrgreen:

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 08.12.17 09:58

Mne to pripada jako hodna blba volba. Je to nemoralni, zbytecne komplikovane, kdyz se to provali, bude to neprijemne, kdyz se jeden z vas zamiluje, bude prusvih. Proc si nenajit nekoho nezadaneho, kde vsechna mozna negativa odpadaji a jeste je sance, ze se z toho vyvine neco vic? Tohle je od zacatku spatne. Muj nazor.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33483 příspěvků 10 inzerátů 08.12.17 09:58

Jejda chudáček, tak on vlastně chce, abys mu udělala charitu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: prosím tě, jestli nejsi totálně mimo, tak tě to nemůže ani napadnout.

Venetia
Hvězda diskuse 37470 příspěvků 08.12.17 10:12
@Emimin7 píše:
To je hrozný nápad. A chudák ta jeho, že má takového (ne)přítele.
@Emimin7 píše:
To je hrozný nápad. A chudák ta jeho, že má takového (ne)přítele.

spíš chudák on, že zustavá ve vztahu, který nenaplnuje jeho potřeby

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 08.12.17 10:16

Fuj je to něco odporného a takové lidi odsuzuji to si nemůžeš na sex najít někoho jiného a jeho odpalkovat?? :roll:

Emimin7
Echt Kelišová 9361 příspěvků 08.12.17 10:24
@Venetia píše:
spíš chudák on, že zustavá ve vztahu, který nenaplnuje jeho potřeby

To je snad jeho volba.

happiest
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 08.12.17 10:25

Nešla bych do toho - je to proti mým morálním zásadám a navíc se ti to může vrátit jako bumberang někdy v budoucnu.
Nejde o nějaké výčitky vůči holce kterou ani neznáš, ale o hodnoty.
Je mi líto jeho přítelkyně - asi těžko by mu povolila párkrát měsíčně bokovku že..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >