Reklama

Zamilovaná do učitele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikf9
Povídálka 44 příspěvků 07.12.17 06:30
Zamilovaná do učitele

Ahoj, zažil to někdo z Vas? Já už začíná být trochu. Kamarádky, kterým jsem se svěřila, můj problém úplně nechápou. Dělají si ze mě spíše srandu. Bohužel cítím, že se nejedná o krátkodobé poblouznění, můj citový k němu trvá již dva a půl roku. Nejsem normálně extra citlivá, ale když jde o něj dokážu probrecet hodiny. Na druhou stranu zase vím, že mi toho do života hodně dal a naučil. Mám milující přítele, ale často myšlenkami unikam jinam. Na učiteli mě pritahuje jeho inteligence, vyspělost, nadhled, ohromné charisma… zažila jste to taky? :)
PS: je mi 18, učiteli 35 let

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Prigionia
Kecalka 127 příspěvků 07.12.17 07:42

:nevim: :nevim: :nevim: co na tohle napsat, pokud dotaz myslíš vážně… vykašli se na učitele, který je dvakrát starší než ty a zaměř se na svého milujícího přítele ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 07:48

A učitel je svobodný? Já zkušenost nemám, ale blízká příbuzná si vzala svého učitele z gymplu. ;) Mají děti a vypadá to, že to oběma vyhovuje. U ní bych řekla, že je to typický příklad chybějícího otce v rodině.

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 07.12.17 07:49

Nezazila, ale pulka nasi tridy ano, do ucitele anglictiny, do matikare a dalsich. Je to prirozene - je to opravdu autorita a mlade holky to pritahuje jako magnet. Ty moje spoluzacky je hodne uhanely, jezdily za nimi i domu a verim, ze to pro ty ucitele musi byt peklo, odmitat krasne mlade holky!
Ono to prejde, neboj. Aspon mas duvod tesit se do skoly :D vic za tim nehledej ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 07.12.17 07:55

@Kikf9 je to jen pobláznění, jsi ještě mlaďounká a naivní.. Věnuj se příteli a nemysli na kraviny..

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 07.12.17 07:57
@Kikf9 píše:
Ahoj, zažil to někdo z Vas? Já už začíná být trochu. Kamarádky, kterým jsem se svěřila, můj problém úplně nechápou. Dělají si ze mě spíše srandu. Bohužel cítím, že se nejedná o krátkodobé poblouznění, můj citový k němu trvá již dva a půl roku. Nejsem normálně extra citlivá, ale když jde o něj dokážu probrecet hodiny. Na druhou stranu zase vím, že mi toho do života hodně dal a naučil. Mám milující přítele, ale často myšlenkami unikam jinam. Na učiteli mě pritahuje jeho inteligence, vyspělost, nadhled, ohromné charisma… zažila jste to taky? :)
PS: je mi 18, učiteli 35 let

Jé, jako bych četla sebe před hooooodně moc lety. Bylo mu 42, ale vypadal tak na 28 (dodnes je to fešák, přestože mu je kolem šedesáti, vídám ho na školních srazech). Byla jsem do něj poblázněná, ale měl manželku a děti a já prostě věděla, že je to tabu. Tak jsem si ho prostě užívala jen ve snech a milovala každou chvilku, kdy jsem mohla být u něj - výuka, praxe a kroužek :mrgreen: :lol: Dodnes si myslím, že to tušil :oops: No mám na to období krásné vzpomínky. Na maturáku jsem si s ním prosadila tanec, takže mám i nádherné fotky, jak mu dávám kytku a tančím s ním :lol: Ale je fakt, že mě se spíš tak jako hodně líbil, ale tím, že jsem si nedávala žádné naděje, jsem to měla jednodušší :mrgreen:

Desgreze
Povídálka 48 příspěvků 07.12.17 08:25

Take znam pripad, ze si holka ze stredni vzala ucitele, on na ni pockal, az dostuduje a zalozili rodinu. Takovych pripadu je malo. Ale laska je mocna carodejka. Ja fandim nerovnomernym vztahum, ma to ovrovske kouzlo (Ptaci v trni, Angelika, Kraska a zvire,…). A take si. myslim, ze v 18ti uz je laska jina nez ve 14ti. Chce to ale i trochu nadhled a zvazit vse okolo.

Kikf9
Povídálka 44 příspěvků 07.12.17 08:52

Učitel je zadaný…

Anik
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 07.12.17 09:08

Je to celkem běžný, prošlo si tím spousta holek, já svým způsobem taky, ale jen tak lehce okrajově, nic většího. Ale u nás na gymplu si zrovna našeho třídního brala holka z ročníku, kterej on zrovna jako třídní opouštěl a přecházel do prváku, kde chytil teda nás. Prázdniny před tím měli svatbu. Měli dítko, ale nedopadlo to, rozvedli se cca po 10, možná ani ne, letech. Ony ty nůžky věkového rozdílu se začnou rozevírat víc a víc postupem času, a nedělá to většinou dobrotu.

Vidím to i u sebe, mám dítě se starším chlapem, ale nežijeme spolu. Nicméně když ho vidím každý měsíc na víkend, tak si neumím představit s ním žit, bylo by to hrozný.

Ono to holkám imponuje, ti starší jsou zajímavější, nejsou to už puberťáci, stojí nohama na zemi,,, ale časem je to pak všechno jinak :(

Swift
Závislačka 4119 příspěvků 07.12.17 09:17

@Kikf9 To asi nebude Pygmalionův příběh :think:, soudě podle Tvého projevu.
Tělocvikář?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pygmalion_(hra)
https://cs.wikipedia.org/…My_Fair_Lady
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pygmalion_(Kypr)

Kikf9
Povídálka 44 příspěvků 07.12.17 09:24

@Swift nene, učitel angličtiny. Je pravda že jeho věk a zkušenosti mi opravdu hodně impunuji. Snažím se být nohama na zemi a vím že vztah je nerealny

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 07.12.17 10:33

:mrgreen: jsem si vzpomněla na svou zakladku, byla jsem strašně zamilovaná do souseda, ten věkový rozdíl nebyl tak velký jako u vás.. Věděla jsem že studuje vysokou ale netušila jsem že přírodovědný pedak a najednou k nám nastoupil jako učitel přírodopisu :-D Byla strašná sranda mu 15 let tykat a najednou mu ve škole říkat pane učiteli. Dodnes je to nádherný chlap, sportovec, z fleku kandidát na muze roku, naštěstí mě to s odchodem ze školy přešlo :-D pokud je učitel zadaný, zůstaň u představ a snů, až odejdete jeden z vás že školy tak to přejde ;)

happiest
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 07.12.17 10:38

No kdyby to napsala tak slečna 25, tak by to mělo smysl, ale v 18 je to většinou o nějakém poblouznění..
Nicméně já si svého,,učitele" vzala a byla jsem tenkrát taky v relativně ok vztahu (věci tam už dlouhodobě haprovaly, ale nebili, nepodváděli atd.)

Jenže můj učitel mi vylepšoval znalosti až když jsem byla v práci a značně samostatná a taky jsem bohužel už delší dobu věděla, že můj tehdejší přítel není ten muž, kterého si chci vzít - jen mi to trvalo a hlavně chyběla motivace to tenkrát zavčas ukončit.

happiest
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 07.12.17 10:42
@Anik píše:
Je to celkem běžný, prošlo si tím spousta holek, já svým způsobem taky, ale jen tak lehce okrajově, nic většího. Ale u nás na gymplu si zrovna našeho třídního brala holka z ročníku, kterej on zrovna jako třídní opouštěl a přecházel do prváku, kde chytil teda nás. Prázdniny před tím měli svatbu. Měli dítko, ale nedopadlo to, rozvedli se cca po 10, možná ani ne, letech. Ony ty nůžky věkového rozdílu se začnou rozevírat víc a víc postupem času, a nedělá to většinou dobrotu.

Vidím to i u sebe, mám dítě se starším chlapem, ale nežijeme spolu. Nicméně když ho vidím každý měsíc na víkend, tak si neumím představit s ním žit, bylo by to hrozný.

Ono to holkám imponuje, ti starší jsou zajímavější, nejsou to už puberťáci, stojí nohama na zemi,,, ale časem je to pak všechno jinak :(

dobře, my sice spolu ještě 10 let nejsme, ale myslím, že u některých lidí to není o věku - je to opět a hlavně o lidech. Spousta párů má věkové rozdíly 10-15-20 let a pasuje jim to lépe a mnohem pěkněji se k sobě chovají než když se vezmou vrstevníci.
Samozřejmě ten cit musí být vzájemný - to jsem tu nikde úplně nedočetla - pokud si ona na něj myslí a on by si jen poklepal na hlavu, tak to jsme někde jinde.. :)

Anik
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 07.12.17 11:25

Mezi námi je rozdíl 22 let, našla jsem si ho už jako dospělá rozumná ehm, bylo mi třicet. teď je mi 45, jemu těch 67, a už pár let je jinej, jakože všichni se mění, samozřejmě. Navenek je to vše super, nevypadá špatně, je něco jako manažer, tak se i oblíká ok. Jenže zaklapnou dveře bytu, a všechny kamarádky, které ho obdivují, že je super, tak by se sakra divily. Ono je to tak vždycky,,,navenek je většina vztahů a manželství ok, ale ve skutečnosti je to jinak, a do toho nevidím tak úplně ani nejlepší kamošce třeba, tak úplně stopro.
My spolu naštěstí nežijeme, ale jezdí k nám za dcerou, takže x víkendů v roce, plus prázdniny, vánoce apod.
Jasněže je to o lidech, ostatně jako všechno, ale přeci jen ten věkový rozdíl se v určitých letech projeví, nemyslím tím jen to, že pak už si přejí jen „pečovatelku“, ale ještě před tím stářím je to pocit takovej ten tatínkovskej, vychovávací, rady udílet,,,jenže já už jsem taky dospělá, a to jim někdy uniká.

no ale u slečny nic takovýho nehrozí, jestliže je zadanej, snad bude i rozumnej,,, ale upřímně, jsou to časy, na který se pak super vzpomíná, když si to slečna nepokazí nějakou hloupostí.
 A.

@happiest píše:
dobře, my sice spolu ještě 10 let nejsme, ale myslím, že u některých lidí to není o věku - je to opět a hlavně o lidech. Spousta párů má věkové rozdíly 10-15-20 let a pasuje jim to lépe a mnohem pěkněji se k sobě chovají než když se vezmou vrstevníci.
Samozřejmě ten cit musí být vzájemný - to jsem tu nikde úplně nedočetla - pokud si ona na něj myslí a on by si jen poklepal na hlavu, tak to jsme někde jinde.. :)
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >