Fraška nebo manželství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 21:52
Fraška nebo manželství?

Ahoj.
Musím se s Vámi podělit, vypsat, svěřit, jinak jsem zralá na Lexaurin nebo Bohnice!
Je to směšné, jsme spolu takovou dobu, tolik let, a až teď mi přijde manžel naprosto nesnesitelný a obávám se, že to není jen momentální drama, něco co za pár týdnů přejde.
Abych začala popořadě, sice budu plácat jedno přes druhé, ale třeba si najdete čas a přečtete to celé až do konce a řeknete mi třeba svůj názor.
Dle oka zevnějšku jsme spokojená, drobet nadprůměrný příjem, pěkné auto, pěkné bydlení, žádné dluhy, dvě krásné spokojené děti, každý rok dovolená, klasická rodinka.
Pod povrchem se ale skrývá cosi, co mě už dožralo a proto píšu..
Prostě se někdy stane, že se to kupí a kupí…až se nakupí a přeteče.

Manžel je nesnesitelný! Opravdu nesnesitelný!
Pracuje PO-ČT pryč a pátek u nás ve městě, víkendy doma. Někdy je doma i přes týden nějaký den. V žádném případě v tom nehledejte ženskou, to není náš problém..
Po x letech jsem zjistila, že mi vadí asi úplně vše. Všechno!
Komunikace na h****, sex na H**** 8o :?
Jakákoli má snaha byla odmítnuta, nebo ignorována.
Už zase melu, jak mi to běží hlavou a důležité věci nepíšu. :-)
Jsou situace, kdy si říkám, zda mě má ještě rád, nebo co spolu vlastně dohromady děláme.
Např. před pár lety jízda služebním autem, napálil to do mě zezadu nějaký jiný řidič, volám manželovi, co se stalo a on mi řekne že jezdím jako prase a že je to můj problém, a položí telefon. Přesně takovéhle situace, kdy jsem na vše skutečně úplně sama.
Manžel má chvíle, kdy je i fajn, kdy si říkám, že by to celé i šlo, ale potom zas procitnu a jsem zpět! :?
Když je muž doma, naše komunikace umírá na jeho sluchátkách k PC, kdy celé večery (až děti jdou do postelí tedy) usedá k PC a hraje hry. Odůvodňuje to tím, že sedím na gauči vedle něj a přes týden maká, tak má nárok si zahrát. Což bych s tím jako ani problém neměla, ale kdyby to nebylo každý den?! Někdy si třeba pustit společně film?? Tak jednou za půl roku možná.
Kdykoli přijdu, že chci aby mě obejmul nebo obejmu já, někam nutně musí - do lednice, napít se a blá blá… Je to trapné!
Když už se naskytne tak jednou týdně sex, stejně po něm bulím 8o bulím jak malá holka zavřená v koupelně, v posteli, aby to manžel neviděl, protože se cítím tak šíleně :-(
Jediné co je pro něj přijatelné jsou tanga - klasický sprostý tři nitě v řiti! Žádné nohavičkové, žádné krajky, nic krom tang. :think:
Na vše narovinu řekne, co je to za padák, apod. :roll:
Při sexu je to i tak divné.. jsme jako cizí lidé, sice to děláme, ale není to upřímné.. nevím, jak to mám popsat. Nedotýkáme se tak, nejsme po sobě „lační“.. neumím to vysvětlit :oops:

Opravdu už nevím kudy kam. K dětem, ohledně financí, ve všem je stoprocentní, ale ke mě jako k manželce úplně ztratil veškerou úctu, zájem, nevím.
Musela jsem si manžela na nějaký čas smazat i z Facebooku a zablokovat na Whatssupu, ve snaze donutit ho, aby se mnou normálně komunikoval doma. Jelikož další velký problém v manželství je to, že přes týden se mnou komunikuje výhradně na FB na Messengeru a to tak, že kdyby se zeptal co děti, jak se máme, zavolal, atd. ale to jsou denně X zpráv s kým se k*rvím, kdo mi vše píše, apod. Nic se nezměnilo ani po smazání!
Kdykoli se mnou komunikuje, je to výsměšně, pohrdavě, jako kdyby ho to snad obtěžovalo.

Jsem v situaci, kdy opravdu nevím, zda mám vzít dětem otce - třeba někdy najít nějakýho co mi bude chlastat, hrát automaty, lovit ženský.. nebo zůstat tam, kde nic není, a evidentně už nic nebude. Jsem toho názoru (což ani lidé co to vědí, mě nechápou), že s tím člověkem mám dvě děti, společných Xlet, a nemám právo si hledat jiného chlapa, za cenu aby děti pendlovali sem a tam. Jsem šťastná, když jsou šťastné děti. Nesli by těžce odloučení od tatínka.
Jaksi si vlastně každý žijeme svým životem, řešíme společně pouze finance nebo auto či děti, jinak jsme každý někde úplně jinde. Moc mě to mrzí, vlastně ani nevím, zda mě to mrzí, spíš si nepřipouštím, aby mě to mohlo mrzet a snažím se s tím vyrovnat po svém, nebýt nešťastná.

Snažila jsem se vypsat tu co se u nás doma děje za vchodovými dveřmi, aby se i mě trochu ulevilo a měla si s kým popovídat.
Třeba trochu doufám, že existuje taky někdo, kdo je ve vztahu pouze ekonomicky či z rozumu, aniž by měla milence.

Děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 07.12.17 22:00

Ahoj, milence si nehledej, to přece není řešení ;) Možná by ale pomohlo opravdu odejít. Sbalit sobě a dětem, nic mu neříct a odjet. Třeba se v něm hne svědomí a zjistí jaký je pitomec, dojde mu, o co vše může přijít. :think: Moc Ti neporadím, ale držím Ti palce, ať se vše k dobrému obrátí :hug:

Pety2
Závislačka 2519 příspěvků 07.12.17 22:04

Spíš by mě napadla na nějakou chvilku se třeba domluvit na odluce, ne na rozchodu. jestli máš teda kam jít s dětma nebo naopak on, jestli byste mu chyběli, na druhou stranu bych se bála, že ho tím nahraješ do náruče nějaké milence, zase na druhou stranu by vám to zkrátilo tady tu agonii…

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 07.12.17 22:06

Moc fajn ten váš manželský život není :? Hele stejně bývá v týdnu pryč, tátu vidí děti o víkendu a to můžou i když budete rozvedení a bydlet každý jinde. Když je bude mít na starost sám bude se jim i víc věnovat.

Já bych v takovém vztahu nezůstala… a předpokládám že manželskou poradnu by odmítl :lol:

Saffiraa
Závislačka 3844 příspěvků 10 inzerátů 07.12.17 22:08

A nemá třeba krizi středního věku? Třeba by pomohla nějaká manželská poradna. Ale tam by asi nešel, co?! :think:

Malina7
Závislačka 2682 příspěvků 07.12.17 22:09

@Borůvka1990 udělala bych to samé. Ukázat o co může chlap přijít. Kde nepomáhají slova, pomůžou jen skutky…

terien
Echt Kelišová 8927 příspěvků 07.12.17 22:10

A to já bych si toho milence našla ;)

konice20
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 07.12.17 22:31

Řeším podobný problém ale jsem zatím jen na rodičaku jen se starám ó děti a chod domácnosti můj život zmizel a manžel když se ukáže z práce doma vlastně onme nestojí… Tvrdí jak mě miluje ale jsou to jen prázdná slova, vlastně mě má u zadku a jen poslouchám jak jsem neschopná zařídit to a nebo ono a jak jsem hrozná máma… Chtěla bych odejít ale jsem na něm zatím fin. zavyslá a ještě chvilku budu ale i to dostávám každý den pěkné sežrat jak bych se sebou měla něco dělat a začít podnikat ale vůbec neví co naše děti obnáší celý den se ó ně starat sám se ó ně nestaral jediný den…

ivculka
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 07.12.17 22:36

Jak stare jsou deti? Urcite musí cítit, že to u vás není idylka. Já bych radši byla sama, než toto 8o To přeci není k životu, je na tebe vulgární, ponižuje te… Sakra zenska, máš snad nějakou sebeuctu :hug: A nejsou jen chlapi co chlastaji a lovi ženský. Mám z tebe pocit, že v tobě ubil sebevědomí. Moc mě to mrzí :hug:

Detsa
Extra třída :D 11307 příspěvků 07.12.17 22:37
@ivculka píše:
Jak stare jsou deti? Urcite musí cítit, že to u vás není idylka. Já bych radši byla sama, než toto 8o To přeci není k životu, je na tebe vulgární, ponižuje te… Sakra zenska, máš snad nějakou sebeuctu :hug: A nejsou jen chlapi co chlastaji a lovi ženský. Mám z tebe pocit, že v tobě ubil sebevědomí. Moc mě to mrzí :hug:
:palec:
Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 07.12.17 22:40

Na mozna je to tak, ze svet dospel do stavu, kdy se pohlavi (muz a zeny) vlastne nepotrebuji a skoro by se dalo rict, ze vzajemne souziti je obtezuje. Je pro ne spise dalsim „ukolem“ a „povinnosti“. Trochu rozumim tomu, ze chlap chce prijit z prace domu a hlavne nechce nedelat NIC. Proste NIC, protoze je vyzdimanej jak hadr na podlahu. Ale chapu i tu zenu, ktere tohle asi uplne vyhovovat nebude.

Zeny uz vlastne skoro k nicemu nepotrebuji muze a muzi zeny take vlastne ne. Jedinym duvodem k tomu byt spolu tak potom zustavaji deti.

Mozna je nacase, aby se ty modely souziti trochu prizpusobily dobe. Ja jsem tedy v mnoha ohledech staromilec a instituce manzelstvi mi pomerne vyhovuje. Ackoli nektere drobnosti bych take trochu pozmenil…

ospalámyš
Kelišová 5188 příspěvků 07.12.17 22:43

Hm, je sprostej, ponižuje tě, úcta a láska nikde, sex nic moc, vztah vám umřel. asi jedné co vás spojuje jsou děti :nevim:
navrhni poradnu a pokud nebude chtít, tak bych s ním být nechtěla. děti stejně časem uvidí, že jste jako dva cizí lidi, jako vzor pro to, jak se má muž chovat k ženě, nic moc. a jak už tu někdo psal, tak s nima v týdnun ení a pokud věčně sedí u kompu - takoví tatíci se po rozvodu pak kolikrát věnují dětem víc.

eileithia
Kecalka 264 příspěvků 07.12.17 22:47

@konice20 to je pěknej buzerant ti řeknu..ono se mu to jednou vrátí neboj…
Zakladatelce radit moc nejde, buď řešit radikálně a podat žádost o rozvod nebo to řešit přes poradnu, moc řešení není.

Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 22:58

Hele a jak si muzes byt jista, ze vazne nikoho nema? :think: Proc ti pise pres FB s kym se Ku**is? Neni to tak trochu „Podle sebe soudim tebe?“ jako za me vidim dve moznosti, bud v tom setrvavej a najdi si milence, at mas z toho zivota i jinou radost nez deti a nebo jdete od nej. Takovej vztah te totit za chvili uplne semele.

ppalea
Extra třída :D 12004 příspěvků 07.12.17 23:01

Skusila bych všechno možné od poradny, přes hádku, ultimátum a cokoliv co by mě napadlo a pokud by to prostě nepomohlo a on odmítl jakoukoliv změnu našla bych si v této situaci milence. Vím, že za to zde budu ukamenovaná, ale radši bych udržela rodinu, pokud jsou děti opravdu šťastné, alespoň dokud neodrostou (neuvedla si jak jsou staré)…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté Pardubice: Svoboda málem zabil, Lubina úplně! A v čem jede Čáslava?

Hokejové Pardubice jsou snad doopravdy prokleté. Nejenže zažívají naprosto... číst dále >

Druhý útočník podezřelý z vraždy pumpařky: Ulítával na bitkách a ojetinách

Policisté už zadrželi i druhého muže, který měl přepadnout čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >