Rozhozená perioda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 20:33
Rozhozená perioda

Ahoj, Chci se zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti, ohledně tohoto problému Před 2 dny jsem dostala Ms bylo to takové špinění, černá krev ani břicho mě nebolelo :? 2 dny jen špinění Teď, už nic jakoby by se to ukončilo Špinit jsem začala, za 26 dní, od poslední MS tak nevim Nikdy jsem takové problémy neměla, děti nemám je mi 30

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 24.08.19 20:54
@Anonymní píše:
Ahoj, Chci se zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti, ohledně tohoto problému Před 2 dny jsem dostala Ms bylo to takové špinění, černá krev ani břicho mě nebolelo :? 2 dny jen špinění Teď, už nic jakoby by se to ukončilo Špinit jsem začala, za 26 dní, od poslední MS tak nevim Nikdy jsem takové problémy neměla, děti nemám je mi 30

Bereš HA?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 21:01
@P4ja píše:
Bereš HA?

Ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 22:00

Mi se stalo něco podobného, ale nakonec se mi MS rozjela normálně, že jakoby špinění, taky hodně tmavá krev, pak chvíli nic a pak šup. Každopádně i kdyby Tobě ne, tak jeden měsíc takové „divné“ MS určitě nebude nic závažného. Uvidíš příští měsíc. :-) Pak už bych to event. řešila na gynekologii.

Váš příspěvek
Reklama