Rozmrazování prikrmu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24
21.5.22 10:15

Rozmrazování prikrmu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, začínáme s příkrmy a jelikož jsem moc akční a udělala jsem si od každého prikrmu větší porce, které jsem pak zamrazila do sáčků na mateřské mleko. Chci se zeptat, zda když příkrm rozmrazim, můžu ho použít i druhý den, či nikoli? Děkuji za rady 🙂 (příkrmy jsou jednodruhové, samotná brokolice, batáty, Mrkvička, květák.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15657
21.5.22 10:17

Jo dávám. Akorát bataty bych nezamrazovala, z toho je pak strašná kejda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
21.5.22 10:19

@JancaS84 děkuji za radu. No vidíte to já nevěděla, naštěstí batátů jsem neudělala zrovna moc, takže mi nebude lito to vyhodit 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
21.5.22 10:41

Taky dávám klidně druhý den. Já zamrazuji i obyčejné brambory, když například mám udělaný špenát, brambory a vajicko. Kejda to je, ale jíst se to dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
21.5.22 10:43

@Nicole 1234 děkuji moc za radu 😇 zkusím ji i ten batát dát, on ji popravdě nechutnal ani čerstvý 😀

A můžu se zeptat ještě? Jak ste poprvé dala vajíčko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
21.5.22 10:44

Brambory se samotný nezamrazujou. jinak dávám i druhý den. Třeba k večeři nebo svačině. Nechávám docvaknout UM ne vždycky sní vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
21.5.22 10:51

@AleNka1997 Tak to je divné. Malé batáty jedou, protože jsou sladké.

Já jsem poprvé uvařila vajíčko na tvrdo a asi čtvrtku pak zamíchala normálně do zeleninoveho příkrmu (asi brambory plus ješte nějaká zelenina).
Někdo ze začátku dává jen zloutek, někde jsem zase četla, že v žloutku je moc cholesterolu. No já dávám od začátku celé vajíčko. Jedu dost i podle BLW a tam dávají prakticky vše hned od šestého měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
21.5.22 10:52

@Atisia taky dávám dojíst UM, jelikož jsme opravdu v začátcích 🙂 děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
21.5.22 10:55

@Nicole 1234 já se právě taky divila, myslela jsem že sladký brambor ji bude chutnat a ono nic 😀 to už ji víc jede květák 😀

No právě, všude se píše něco jiného. Tak jsem chtěla vědět názor spíše od maminek 🙂 děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
21.5.22 11:00

U nás vede zelená. Batat a hovězí nebo kuře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1635
21.5.22 11:46

Já nejdřív dávala jen žloutek ale teď (9m) už dávám klidně celé…cca od 6m ji dávám i z našeho jídla když se po něm natahuje že chce ochutnat (příkrmy ji od 4m) jen ji vyběru méně kořeněnou část nebo ji odendam porci před finálním dochucením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1161
21.5.22 13:21
@AleNka1997 píše:
@Nicole 1234 já se právě taky divila, myslela jsem že sladký brambor ji bude chutnat a ono nic 😀 to už ji víc jede květák 😀

Není pravidlo, že by sladké dětem chutnalo víc. Malý má nejradši kyselé 😃
Vajíčko jsem poprvé dala jako vaječinu, žloutek i bílek dokupy.
A zamrazuju taky, po vytažení to dávám i druhý/třetí den, jak to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5290
21.5.22 14:41

No a ty by sis to sama s chutí dala? :lol: Já teda ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu