Rozumí tady někdo snům?

30
23.7.13 19:30

Rozumí tady někdo snům?

Prosím Vás, jě tady nějaká dobrá duše, která rozumí snům?
Zdálo se mi postupně během cca měsíce či dvou toto:
Je mi 28 let a poslední dobou se mi zdá o mém dědečkovi, který umřel asi před 9ti měsíci. Jeho smrt mě hodně zasáhla, hodně mi chybí. V jednom snu umíral na mé svatbě, byla jsem u něho. V jiném snu jsem viděla mojí sestru mrtvou v márnici, jak jí jdu identifikovat. Poslední sen byl, že můj zemřelý dědeček leží živý na posteli, možná v nemocnici a vedle něho leží moje máma na přístrojích a hadičkách. Mluví spolu, jsme tam i ostaní z rodiny, to vím jen matně a moje máma pak umírá ve snu a zemřelý dědeček žije dál. Prosím, co tyto sny mohou znamenat? Děkuji moc. budu vděčná za brzdkou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.7.13 19:41

Ten prvni co se tyče o svatbě znamená, ze budes sice dlouho žiti, ale někdy v půlce zivota te zasáhne nemoc, ktera se potahne nakonec se z ni vyléčiš. O te márnici to jest, ze te čeká štěstí. Ovšem posledni sen znamená, ze čeká smutek v rodinném kruhu. Snad jsem ti neco poradila. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
23.7.13 19:44

Ahoj, když se ti zdá o smrti blízkého(i když už dědeček umřel),tak tě čeká dlouhej život

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
23.7.13 19:57

:mavam: Já tomu taky nerozumím, může mi někdo napsat, co znamená, když se mi nedávno zdálo o miminku, které se mi narodilo? Mám 4 dcerku, ale o druhé se už rok snažíme, marně, takže by docela zajímalo, co znamenal ten sen o miminku, jestli to není jenom vsugerované v mé hlavě, že po něm toužím? Díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
23.7.13 20:02

@Jančakecalka Ahoj, může být, že tvůj mozek se hezky sladil s tělem a očekává miminko. Manžel viděl ve snu těsně po početí, že se nám narodila dcera a za devět měsíců se skutečně narodila holčička :-) Dělali jsme si furt srandu, že věděl, co dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
23.7.13 20:05
@MartinaIrena píše:
@Jančakecalka Ahoj, může být, že tvůj mozek se hezky sladil s tělem a očekává miminko. Manžel viděl ve snu těsně po početí, že se nám narodila dcera a za devět měsíců se skutečně narodila holčička :-) Dělali jsme si furt srandu, že věděl, co dělá.

No, kéž by tomu bylo tak i u nás, ale nějak tomu nevěřím, protože už rok jezdíme do CARU a nic,4 pokusy za námi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
23.7.13 20:15

@Jančakecalka Za sebe bych zkusila uvěřit, víra dělá zázraky. A kdyby to zase nevyšlo, aspoň si můžeš říci, žes to zkusila a že to nebude psychického rázu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
23.7.13 20:18
@MartinaIrena píše:
@Jančakecalka Za sebe bych zkusila uvěřit, víra dělá zázraky. A kdyby to zase nevyšlo, aspoň si můžeš říci, žes to zkusila a že to nebude psychického rázu.

To vím, že víra dělá zázraky, ale po roce marného snažení už na víru ani moc nedávám, možná se to povede příště-MUSí už ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
23.7.13 20:23
@Tamara.Muller píše:
Ten prvni co se tyče o svatbě znamená, ze budes sice dlouho žiti, ale někdy v půlce zivota te zasáhne nemoc, ktera se potahne nakonec se z ni vyléčiš. O te márnici to jest, ze te čeká štěstí. Ovšem posledni sen znamená, ze čeká smutek v rodinném kruhu. Snad jsem ti neco poradila. :kytka:

Děkuji moc, takže to, že jsem viděla na m svatbě umírat dědečka znamená že budu mít nějakou nemoc ale vyléčím se z ní, ano? To že jsem byla v márnici znamená štěstí a ten poslední sen smutek v kruhu rodinném. Tím je myšleno smrt patrně, že? A když tam byla moje máma, bude se to týkat jí? Má nádorové buňky v těle, ale lékaři neumí zjistit, kde je původ. Podotýkám, že sen se mi zdál o týden dříve než jsem se to dozvěděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
23.7.13 20:24
@Leila90 píše:
Ahoj, když se ti zdá o smrti blízkého(i když už dědeček umřel),tak tě čeká dlouhej život

Ne můj dědeček je v tom snu právě živý, leží vedle mé mámy která je na přístrojích, mluví spolu a v tom snu máma umřela, dědeček zůstal živý, ikdyž on je mrtvý a máma žije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
23.7.13 20:30

@Eleandra Ajo,omlouvám se, no tak i tak. Smrt blízkého-dlouhý život
Mě se to zdá každý měsíc, že mi někdo v rodině umře, ale na umřítí si připadám někdy já :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
23.7.13 20:35

@Jančakecalka Určitě. Moc bych Ti to přála :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 20:48

@Eleandra Jsem rada, ze jsem pomohla. Přesně tak zřejmě budes nemocna, ale vyléčiš se a nakonec budes mít dlouhý život. S tim skutkem to neni jen smrt, muze to byt třeba nejaky rozvod a ponesete to v rodine tezce, ci nejaka krutá lez od nějakého člena v rodine… :nevim: to neni zcela určité. Nemusí se to vůbec tykat mamky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
23.7.13 20:52
@Tamara.Muller píše:
@Eleandra Jsem rada, ze jsem pomohla. Přesně tak zřejmě budes nemocna, ale vyléčiš se a nakonec budes mít dlouhý život. S tim skutkem to neni jen smrt, muze to byt třeba nejaky rozvod a ponesete to v rodine tezce, ci nejaka krutá lez od nějakého člena v rodine… :nevim: to neni zcela určité. Nemusí se to vůbec tykat mamky.

Jak ze snu poznáš, že se vyléčím a budu mít dlouhý život? Nevykládáš karty? Hm, krutá lež? Tak té je u nás v rodině bohužel dost. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 21:10

@Eleandra občas čtu i z ruky… :kytka: neříkám, ze to vždy vyjde na 1000%, ale pravděpodobnost je veliká. Pozna se to z návaznosti na ostatni sny ci dle poradi aj.,a vidíš klidne to muze byt ta lez prave v rodine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama