Reklama

Rozvod a exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 23:00
rozvod a exekuce

Ahoj holky, potrebovala bych poradit. jste tu nektera, ktera se rozvadela a mela jste dluhy? Sepisuji rozvod a majetkove vyporadani. A ted nvm… manzel ma exekuce… celkem 4. z toho jsou asi vse pred manzelstvim. ale 3 se do exekuce dostaly az v manzelstvi… Pise se aktualni dluzna castka, nebo staci jen cislo spisu a ze si dluh ponechava manzel? :-/ jsem bezradna… dokazete mi prosim poradit?

Reklama

Reakce:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 05.09.18 23:21

Nechápu :think: Tak jsou 4exekuce a pak píšeš tuhle větu " z toho jsou asi vse pred manzelstvim. ale 3 se do exekuce dostaly az v manzelstvi… " Takže píšeš, že všechny jsou před manželstvím a pak že se v manželství „objevily“ tři :D Tak já jsem asi jeliman, ale buď je to dohromady 7 :D nebo v tom máš bordel :D a 3 jsou v manželství a jen jedna před.. :D Přečti si to símtě znova 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 23:46

mas pravdu, napsala jsem to blbe… dluhy jsou pred manzelstvim… ale 3 z nich se dostaly do exe az v manzelstvi ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 23:49
oprava

Ahoj holky, potrebovala bych poradit. jste tu nektera, ktera se rozvadela a mela jste dluhy? Sepisuji rozvod a majetkove vyporadani. A ted nvm… manzel ma exekuce… celkem 4. z toho jsou asi vsechny dluhy pred manzelstvim. ale 3 z nich se do exekuce dostaly az v manzelstvi… Pise se aktualni dluzna castka, nebo staci jen cislo spisu a ze si dluh ponechava manzel? :-/ jsem bezradna… dokazete mi prosim poradit?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >