Rozvod a exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 23:00
rozvod a exekuce

Ahoj holky, potrebovala bych poradit. jste tu nektera, ktera se rozvadela a mela jste dluhy? Sepisuji rozvod a majetkove vyporadani. A ted nvm… manzel ma exekuce… celkem 4. z toho jsou asi vse pred manzelstvim. ale 3 se do exekuce dostaly az v manzelstvi… Pise se aktualni dluzna castka, nebo staci jen cislo spisu a ze si dluh ponechava manzel? :-/ jsem bezradna… dokazete mi prosim poradit?

Reakce:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 05.09.18 23:21

Nechápu :think: Tak jsou 4exekuce a pak píšeš tuhle větu " z toho jsou asi vse pred manzelstvim. ale 3 se do exekuce dostaly az v manzelstvi… " Takže píšeš, že všechny jsou před manželstvím a pak že se v manželství „objevily“ tři :D Tak já jsem asi jeliman, ale buď je to dohromady 7 :D nebo v tom máš bordel :D a 3 jsou v manželství a jen jedna před.. :D Přečti si to símtě znova 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 23:46

mas pravdu, napsala jsem to blbe… dluhy jsou pred manzelstvim… ale 3 z nich se dostaly do exe az v manzelstvi ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 23:49
oprava

Ahoj holky, potrebovala bych poradit. jste tu nektera, ktera se rozvadela a mela jste dluhy? Sepisuji rozvod a majetkove vyporadani. A ted nvm… manzel ma exekuce… celkem 4. z toho jsou asi vsechny dluhy pred manzelstvim. ale 3 z nich se do exekuce dostaly az v manzelstvi… Pise se aktualni dluzna castka, nebo staci jen cislo spisu a ze si dluh ponechava manzel? :-/ jsem bezradna… dokazete mi prosim poradit?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >