Reklama

Ex chtěl děti do péče a prohrál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:15
ex chtěl deti do péče a prohrál

Ex chtěl děti do své plné péče. Soudní znalec proběhl v můj prospěch. a Otec neuspěl není důvod aby mi děti byli odebrány. Otec na to svůj návrh beze v plém rozsahu zpět a žádost ze soudu stahuje. Když to prohrál ani ospod ho nepodpoří v jeho návrhu. Tak si zase vymyslel že chce děti od Pá do Po s tím že by děti odváděl do školy následně školky. V tomto roce se nezajímal a nestaral o prospěch dcery ani se nebyl informovat ve škole na prospěch ani jak se dceře daří nic. Ani se přes víkend neučil s dcerou do školy. Jak to mám řešit tu situaci. Dcera u otce ani být nechce o den na víc má to do o 45 díl a od našeho bydliště to má ani ne 3 minuty školu. Následně mladší i školku. Otec má 3 směny provoz ze svojí manželkou. A nechává dcery hlídat svojí matkou. co v tomto případě dělat. Neveřím otci že by se staral když se po celou dobu nestaral. Dělá mi jen naschvály. A dokonce měl exekuci na plat a dlužil mi alimenty.Jak vy by jste to řešili?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19059 příspěvků 30.08.18 10:17

No a teď to máte soudně nastavené jak?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:19

@pikola od Pá do Ne co 14.dní

Keyllah
Echt Kelišová 8975 příspěvků 30.08.18 10:24
@Anonymní píše:
@pikola od Pá do Ne co 14.dní

tak přesně bych to dodržovala a ani o kousek víc…jasně, on každý víkend na hraní a ty přes týden učení a povinnosti, srandista :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:25

@Keyllah ?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62926 příspěvků 3 inzeráty 30.08.18 10:27

Tak trvala bych na tom, aby víkend byl jednou za 14 dnů, ale jinak nevidím důvod, proč by děti nemohl v pondělí odvést rovnou do školy / školky. A i když neuspěl s výhradní péčí, tak je celkem logické, že bude požadovat minimálně rozšíření styku, možná i nějakou formu střídavé péče a tam je velká šance, že uspěje, viděla bych to případně ještě na nějaký den v týdnu.

Příspěvek upraven 30.08.18 v 10:29

Matey
Stálice 77 příspěvků 30.08.18 10:28

Proc k nemu dcera nechce? Co zkoumal soudni znalec? Zalezi otci na zdravi a stesti deti? Dokazete si vy predstavit je vidat jen 3 dny ze 14?

Keyllah
Echt Kelišová 8975 příspěvků 30.08.18 10:28
@Anonymní píše:
@Keyllah ?
že bych mu dávala dítka max. v rozsahu rozsudku -) tedy Pá-Ne co 14 dní, ne každý Pá-Po, jak by chtěl.....

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 30.08.18 10:29

dávej mu je tak, jak máte v rozsudku..
pokud bude chtít víc, řekni at si zažádá na soudě..- neprojde mu to, takže klid a dodržuj rozsudek, pokud se opozdí, či si děti bez dovolení nechá, ihned volat ospod

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:32

@Matey když se nezajímal po celý školní rok tak co s takovým otcem, a který chodí do práce na 3 směný provoz a dcery dává na noc ke své matce hlídát dělá mi jen naschvály si myslím tím že neuspěl a nedostal je do své plné péče.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:35

@smurfka on si je bere dle rozsudku ale stává se že pro ně chodí od exe matka a on je nemá na noc je v práci a tím pádem to nedodržuje.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19059 příspěvků 30.08.18 10:36
@Anonymní píše:
@smurfka on si je bere dle rozsudku ale stává se že pro ně chodí od exe matka a on je nemá na noc je v práci a tím pádem to nedodržuje.

A to je nějaké podstatné, u koho jsou na noc když spí? Respektive ještě u babičky? Nebo ty když je máš, tak k nikomu jinému nesmí a jsou nonstop jen s tebou? Je o ně postaráno? je..

Příspěvek upraven 30.08.18 v 10:37

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 30.08.18 10:37
@Anonymní píše:

v podstatě je jedno jestli je má on nebo babička..hlavně když bude dodržovat dny a čas..pokud ne, tak stížnost na ospod

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:37

@pikola tak když tak projevuje před ospodem a soudem tolik zájmu o dcery a pak se nestará tak to řeším.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62926 příspěvků 3 inzeráty 30.08.18 10:38
@Anonymní píše:

A to mi chceš tvrdit, že po zbytek času si s nima nonstop ty, nikdy nejsou u tvých rodičů nebo kohokoliv dalšího, asi těžko, viď. A jinak to, že jsou občas s jeho rodinou je naprosto v pořádku, jsou to dětí příbuzní.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >