Rozvod nebo dát šanci?

8
24.6.20 23:13

Rozvod nebo dát šanci?

Zdravím vás. Jako mnoho z nás hledám odpovědi proč se vrátit, odpustit a dát šanci nebo se rozvést. Zda to dočtete do konce budu ráda za každou odpověď.
Něco o mne.
Mám tři děti z toho jednoho vychováva jeho otec.Ale není to jak se zdá, že bych se o něj nestarala nebo ho nechala jen tak. Mněla jsem manžela a ten mi umřel po jeho smrti jsem se synem jež nebyl jeho zůstala sama.Jeho vlastní otec neměl o syna moc zájem. Po třičtvrtě roce se objevil muž. Jak to bývá byl zábavný chápávý, pozorný nejen ke mne ale i k synu. Začali jsme docela rychle neměl kde bydlet a já jsem mu z dobré vůle nabídla společné bydlení a doufala sem že se nadále bude chovat jak se choval.Ale ouha. Spletla jsem se.Za nějaký krátký čas jsem poznala že k synu je falešný a trochu i zlý. Chtěla sem se rozejít ale on nechtěl. Mezitim moje matka podala na sociálku udání anonymně že se o syna nestarám jak bych měla. Ale než jsem to zjistila že to byla ona přešlo 6 let. Z dobré vůle aby synovi už nebylo ubližováno a já mohla od něj odejít najít si bydlení atd jsem ho svěrila do péče otce ale pouze na 2 měsíce. Jenže mezi tím přišlo to udání. A po pár nevyřešených měsících a strádání mi můj tehdejší partner už natolik zmanipulaval že jsem přišla o syna. Utekla jsem od něj několikrát ale vždy jsem se z nějakého neznámého důvodu vratila. V tajnosti si mne vzal nedovolil aby ani moji nejbnejbližší přišli na svatbu.Byla jsem už tak mimo ze jsem chodila jen do práce a dom. Jenže i přesto si našel důvod mne terorizavat manipulavat do práce mi chodil dělat scény neustale mne chodili od něj sms a když jsem neodpovídala výhrůžky zastrašování. A já přišla i o dobře placenou práci a to ne jednou ale třikrát. Na počtvrté kdy sem měla zas novou práci jsem otehotnela bohužel i štěstí. Nevěděla jsem o svém těhotenství až po řadě vyšetření co jsem absolvovala kvůli silným bolestem břicha. V době těhotenství jsme se nadále hádali dokonce mne i několikrát uhodil.Pry naladovost, údajné nevěry, a jiné důvody. Narodil se syn i při porodu místo toho aby mne podporoval tak mne začal peskovat..Syna museli vytáhnout zvonem.Po narození byl rád že se narodil byl šťastný a ja doufala ze ho dítě změní. Ja po několika týdnech po porodu co jsem nedobrovolně absolvovala pohlavní styk každá žena ví jak je to nepříjemné když se sotva zhojite po kompik. porodu.Jsem zjistila na kontrole k mému zděšení ze jsem znova těhotná. Chtela sem dát dítě pryč ale peníze mi na to nedal a mé penize si bral na nájem kde jsme bydleli a já už nemnela nic.Cele skoro druhé těhotenství nervy hádky i mne zbil, urážky ze jsem mu nevěrná nestíhám úklid když sem zapomněla setřit třeba jednu polici od prachu. Mezitim jsem se musela již pretvarovat abych se vyhnula všem jeho špatným náladám se vším sem začínala souhlasit. Vzdavala jsem to už. Bez penez nemět kam jít jedno miminko na cestě a druhé v kočárku. I první synovi narozeniny neproběhla hladce ikdz sem byla těhotná ale snažila jsem se už kvůli té bezvýchodné situaci aby jsme byli šťastní. Ano kupoval synovi až nadbytek hraček neustale.Na Vánoce syn mnel dárků více než jakékoliv jiné miminko za x tisíc korun. Ano byli chvilky kdy byl jako na začátku ale těch bylo po skromnu…Po narození dcery což ze začátku kdz nám bylo řečeno že to bude dcera jeho odpověď byla „a co s tim mám dělat?“,se náš vztah nezměnil dál jsme upadali.On stále do prace, za což chtěl vděčnost ještě více než jsem mu dávala na jevo a já stále doma nikam jsem nesměla a ani už vlastně nebylo s kým. Kamarádi mne opustili či ja je prtz si nepřál abych se s nimi vidala a ani s rodinou…Na Valentina mne zbil tak že jsem měla celý obličej opuchlý. Rozhodla sem se odejít. Ještě než jsem odešla si mne dobírka ty slova mi zneji do ted v hlavě „ještě deset dni a odstěhuješ se i s těmi p…“ Odstěhovala jsem se dle toho jak sem mu to řekla předem. Pak chodili výhrůžky zastrašování atd apak přemlouvání. To přemlouvání trvá již skoro 6mesícu. A v nich říká že všeho lituje ať se vrátím i s dětmi ze se nikdy nic nebude opakovat atd.Co je teď nejlepší pro mne a deti sice nemám peníze jak s nim a deti ho mají rádi no kupuje jim jako vždy vse co jim vidí na očích. Dávám mu je na víkend jednou za14dni.Ale mne nedal ani korunu na ně. Uverit mu odpustit mu a kvůli dětem to zkusit znova nebo sama bojovat a jít dál? Rozum mi říká ať mu nevěřím že ikdz chodí údajně k psycholozce a má snahu vše dát dohromady. A srdce ať mu odpustim hlavně kvůli dětem…Tak co teď dělat. Navrh na péči o deti jsem sice podala ale žádost o rozvod ani jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1011
24.6.20 23:27

Okamžitě podej žádost o rozvod! Takový člověk se nezmění a když se vrátíš bude časem ještě hůř. Konečně se dej dokupy a začni se pořádně starat o všechny své děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1178
24.6.20 23:31
@An S píše:
Zdravím vás. Jako mnoho z nás hledám odpovědi proč se vrátit, odpustit a dát šanci nebo se rozvést. Zda to dočtete do konce budu ráda za každou odpověď.
Něco o mne.
Mám tři děti z toho jednoho vychováva jeho otec.Ale není to jak se zdá, že bych se o něj nestarala nebo ho nechala jen tak. Mněla jsem manžela a ten mi umřel po jeho smrti jsem se synem jež nebyl jeho zůstala sama.Jeho vlastní otec neměl o syna moc zájem. Po třičtvrtě roce se objevil muž. Jak to bývá byl zábavný chápávý, pozorný nejen ke mne ale i k synu. Začali jsme docela rychle neměl kde bydlet a já jsem mu z dobré vůle nabídla společné bydlení a doufala sem že se nadále bude chovat jak se choval.Ale ouha. Spletla jsem se.Za nějaký krátký čas jsem poznala že k synu je falešný a trochu i zlý. Chtěla sem se rozejít ale on nechtěl. Mezitim moje matka podala na sociálku udání anonymně že se o syna nestarám jak bych měla. Ale než jsem to zjistila že to byla ona přešlo 6 let. Z dobré vůle aby synovi už nebylo ubližováno a já mohla od něj odejít najít si bydlení atd jsem ho svěrila do péče otce ale pouze na 2 měsíce. Jenže mezi tím přišlo to udání. A po pár nevyřešených měsících a strádání mi můj tehdejší partner už natolik zmanipulaval že jsem přišla o syna. Utekla jsem od něj několikrát ale vždy jsem se z nějakého neznámého důvodu vratila. V tajnosti si mne vzal nedovolil aby ani moji nejbnejbližší přišli na svatbu.Byla jsem už tak mimo ze jsem chodila jen do práce a dom. Jenže i přesto si našel důvod mne terorizavat manipulavat do práce mi chodil dělat scény neustale mne chodili od něj sms a když jsem neodpovídala výhrůžky zastrašování. A já přišla i o dobře placenou práci a to ne jednou ale třikrát. Na počtvrté kdy sem měla zas novou práci jsem otehotnela bohužel i štěstí. Nevěděla jsem o svém těhotenství až po řadě vyšetření co jsem absolvovala kvůli silným bolestem břicha. V době těhotenství jsme se nadále hádali dokonce mne i několikrát uhodil.Pry naladovost, údajné nevěry, a jiné důvody. Narodil se syn i při porodu místo toho aby mne podporoval tak mne začal peskovat..Syna museli vytáhnout zvonem.Po narození byl rád že se narodil byl šťastný a ja doufala ze ho dítě změní. Ja po několika týdnech po porodu co jsem nedobrovolně absolvovala pohlavní styk každá žena ví jak je to nepříjemné když se sotva zhojite po kompik. porodu.Jsem zjistila na kontrole k mému zděšení ze jsem znova těhotná. Chtela sem dát dítě pryč ale peníze mi na to nedal a mé penize si bral na nájem kde jsme bydleli a já už nemnela nic.Cele skoro druhé těhotenství nervy hádky i mne zbil, urážky ze jsem mu nevěrná nestíhám úklid když sem zapomněla setřit třeba jednu polici od prachu. Mezitim jsem se musela již pretvarovat abych se vyhnula všem jeho špatným náladám se vším sem začínala souhlasit. Vzdavala jsem to už. Bez penez nemět kam jít jedno miminko na cestě a druhé v kočárku. I první synovi narozeniny neproběhla hladce ikdz sem byla těhotná ale snažila jsem se už kvůli té bezvýchodné situaci aby jsme byli šťastní. Ano kupoval synovi až nadbytek hraček neustale.Na Vánoce syn mnel dárků více než jakékoliv jiné miminko za x tisíc korun. Ano byli chvilky kdy byl jako na začátku ale těch bylo po skromnu…Po narození dcery což ze začátku kdz nám bylo řečeno že to bude dcera jeho odpověď byla „a co s tim mám dělat?“,se náš vztah nezměnil dál jsme upadali.On stále do prace, za což chtěl vděčnost ještě více než jsem mu dávala na jevo a já stále doma nikam jsem nesměla a ani už vlastně nebylo s kým. Kamarádi mne opustili či ja je prtz si nepřál abych se s nimi vidala a ani s rodinou…Na Valentina mne zbil tak že jsem měla celý obličej opuchlý. Rozhodla sem se odejít. Ještě než jsem odešla si mne dobírka ty slova mi zneji do ted v hlavě „ještě deset dni a odstěhuješ se i s těmi p…“ Odstěhovala jsem se dle toho jak sem mu to řekla předem. Pak chodili výhrůžky zastrašování atd apak přemlouvání. To přemlouvání trvá již skoro 6mesícu. A v nich říká že všeho lituje ať se vrátím i s dětmi ze se nikdy nic nebude opakovat atd.Co je teď nejlepší pro mne a deti sice nemám peníze jak s nim a deti ho mají rádi no kupuje jim jako vždy vse co jim vidí na očích. Dávám mu je na víkend jednou za14dni.Ale mne nedal ani korunu na ně. Uverit mu odpustit mu a kvůli dětem to zkusit znova nebo sama bojovat a jít dál? Rozum mi říká ať mu nevěřím že ikdz chodí údajně k psycholozce a má snahu vše dát dohromady. A srdce ať mu odpustim hlavně kvůli dětem…Tak co teď dělat. Navrh na péči o deti jsem sice podala ale žádost o rozvod ani jeden.

Vůbec se k němu ani nevracej!!! Nevím co chceš na to slyšet, už kdybych kvůli takovému přišla o syna ani bych si ho nevzala!!! Tě mlátil jak nevím co a ty ještě uvazujes o tom, že se k němu vrátíš? Věř mi nebo ne za 6 měsíců se člověk nezmění! I kdyby chodil k papežovi nebo já nevím. Tak nebuď blbá, proboha ženská, měj svojí hrdost. A tu žádost o rozvod podej, jinak jakmile se k němu vrátíš, bude sekat latinu jen chvíli.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8594
24.6.20 23:33

To jsi vážně tak naivní, že věříš, že se změní. Možná na měsíc, pak to sklouzne do starých kolejí a bití bude ještě krutější. Může dětem koupit zámek a stejně bude otec k hov.nu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
24.6.20 23:38

Strašná změna, když ti ještě nedal ani alimenty. Holka najdi mozek a řeš rozvod a peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2122
24.6.20 23:38

Takže byl hnusný na tvoje dítě, ty jsi o něj kvůli tomu přišla a ty sis ho stejně vzala a udělala sis s ním další dvě děti. Nedobrovolnému styku nevěřím, sorry. Bil tě, ty jsi několikrát odešla a zase jsi se vrátila. 8o A teď jsi od něj šest měsíců a zase přemýšlíš, že se k němu vrátíš. No, tak asi tě tříská málo, nebo já vážně nevím. Komu není rady, tomu není pomoci. :nevim: o bití něco vím, že není snadné odejít taky, ale fakt jsem nikdy neměla touhu nechat se zase mlátit a ponižovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
751
24.6.20 23:59

Prosim? Ty vubec uvazujes ze by ses k nemu vratila? Ne a to velke a durazne ne kvuli detem proboha!!! Nekaz jim zivot, rozhodni to za ne spravne. Je videt, ze rceni - zustaneme spolu kvuli detem - je stale popularni a rodice vubec netusi, jak tim domrvi detem zivot. Nefunkcni manzelstvi s manipulatorem a nasilnikem. Ne.

Příspěvek upraven 25.06.20 v 00:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.6.20 00:00

@EvieK ahoj děkuji za odpověď, máš pravdu sex s ním byl dobrovolně ale ne pár týdnů po porodu. Ale to je vedlejší. Chtěla bych uvěřit jako tomu bylo vždy že je dobrý člověk hlavně kvůli těm prťatům. Ale možná jsem jen potřebovala se v mém rozhodnutí ujistit, že i když zůstanu s dětmi sama tak že dělám dobře. Ale ještě jednou děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.6.20 00:02

@ocean.mama jen zda deti tím nebudou trpět že budou vyrůstat v neúplné rodině. Jen se mnou. A děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.6.20 00:05

@Altavista děkuji předem za odpověď. Ale řekl mi že je nebude chtít vídat. Proste a alimenty těch se nedočkám vždyť mnel podmínky za neplacení výživného na sve deti z předchozího manželství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
751
25.6.20 00:05
@An S píše:
@ocean.mama jen zda deti tím nebudou trpět že budou vyrůstat v neúplné rodině. Jen se mnou. A děkuji za odpověď.

Oni potrebuji funkcni rodinu, jako vzorec do zivota, ne rodinu kde to mama pretrpi aby byl klid a sem tam jednu skasne, protoze “manzel” mam blbou naladu. To radsi bud sama, opravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.6.20 00:08

@Aduš8 ahoj děkuji za odpověď, jen sem se chtěla ujistit zda je mé rozhodnutí správné i pro děti ikdyž na ně nebude platit a ani je vídat. Je pravda kdybych tento příběh slyšela od někoho jiného také bych poradila rozvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.6.20 00:11

@martina1988 starám se o ně dnem i nocí, a ano dávám se dohromady svepomocně. Jde to pomalu jen sem se chtěla ujistit že jsem se rozhodla správně mu nedat už ani šanci. Děkuji ti za tvoji odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.6.20 00:13

@ocean.mama máš pravdu raději bojovat sama než uvěřit zase a naletet znova dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1178
25.6.20 00:31
@An S píše:
@EvieK ahoj děkuji za odpověď, máš pravdu sex s ním byl dobrovolně ale ne pár týdnů po porodu. Ale to je vedlejší. Chtěla bych uvěřit jako tomu bylo vždy že je dobrý člověk hlavně kvůli těm prťatům. Ale možná jsem jen potřebovala se v mém rozhodnutí ujistit, že i když zůstanu s dětmi sama tak že dělám dobře. Ale ještě jednou děkuji za odpověď.

Rozhodně uděláš dobře, když budeš sama. Od věci kdyby ti tohle řekla sestra/nejlepší kamarádka, radila by si jí aby s takovým zůstala? Určitě ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama