Rus domácí - jak se jich zbavit?

15
23.7.19 14:32

Rus domácí

Krásné odpoledne všem,
mám jeden pro mě obrovský problém. Zhruba půl roku se přistěhovali na proti nám nový sousedi. Od té doby mají za dveřmi odpadky, přibývají, vetsinou jsou průhledne nebo obrovské a jen tam přidávají. Leží tam třeba týden. Ale pak stejně jsou tam nové pytle. P
Už 3 dny jsem zoufalá. Našla jse. Doma pár Rusů domácích a hned jak je uvidím zabíjí je. Ale přijdemi, bojím se že tu mohou být další. Každý den vytiram, a jse. Pedant na úklid, hlavně kvuli dvoum domácím mazlíčkům, mám dvě kočky a tak si to dokážete představit, že úklid musí být pravidelný. Není mi to zrovna příjemné. A nechápu odkud se sem dostali. Bydlím v bytě dva roky a nikdy jsem ho nepotkala. Nikde na dovolené jsme nebyli. Prosím poradíte mi jak se těch potvor mám zbavit, případně jak zjistím odkud lezou!? :zed: :,( :nevim: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3672
23.7.19 14:38
@Enie1993 píše:
Krásné odpoledne všem,
mám jeden pro mě obrovský problém. Zhruba půl roku se přistěhovali na proti nám nový sousedi. Od té doby mají za dveřmi odpadky, přibývají, vetsinou jsou průhledne nebo obrovské a jen tam přidávají. Leží tam třeba týden. Ale pak stejně jsou tam nové pytle. P
Už 3 dny jsem zoufalá. Našla jse. Doma pár Rusů domácích a hned jak je uvidím zabíjí je. Ale přijdemi, bojím se že tu mohou být další. Každý den vytiram, a jse. Pedant na úklid, hlavně kvuli dvoum domácím mazlíčkům, mám dvě kočky a tak si to dokážete představit, že úklid musí být pravidelný. Není mi to zrovna příjemné. A nechápu odkud se sem dostali. Bydlím v bytě dva roky a nikdy jsem ho nepotkala. Nikde na dovolené jsme nebyli. Prosím poradíte mi jak se těch potvor mám zbavit, případně jak zjistím odkud lezou!? :zed: :,( :nevim: :roll:

Nejdrive jsem myslela ze resis sousedy z ruske komunity..hned je zabiju :D :D :D meli jsme je taky v panelaku, znicili je deratizeri, dva postriky a zmizeli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16447
23.7.19 15:03

Pokud mají odpadky za dveřmi, upozorni nejdřív sousedy, pak majitele bytu a SVJ nebo družstvo. To je porušení požárních předpisů a jsou za to celkem slušný pokuty. Takže tohle se řešit dá. Stejně tak na výskyt hmyzu, bude potřeba deratizace v celém vchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24381
23.7.19 15:11
@Janli píše:
Pokud mají odpadky za dveřmi, upozorni nejdřív sousedy, pak majitele bytu a SVJ nebo družstvo. To je porušení požárních předpisů a jsou za to celkem slušný pokuty. Takže tohle se řešit dá. Stejně tak na výskyt hmyzu, bude potřeba deratizace v celém vchodu.

Přesně tak zašla bych za sousedy a požádala je, ideálně, kdyby vás šlo víc, následně majitel bytu atd. My jsme řešili popelnice v domě a potkany. Nakonec se mi podařilo lidi v baráku přesvědčit, že potkni nejsou zlá zvířata, ale jdou tam, kde je jim dobře a v popelnici je jim dobře a sousedi konečně nechali popelnice u příjezdovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama