Růst prsou se mi zastavil

Anonymní
10.2.21 21:20

rúst prsou

Ahoj, trápí mě má velikost prsou. Je mi teprve 14 let (v květnu 15 ) a mám pocit, že se mi zastavil růst, minimálně 7 měsíců vím, že se mi nezvětšila. Je možné, že už je konec? Ani do výšky už nerostu, což je pro mě s mírně křivou páteří dobře. Menstruovat jsem začala v 11. Moc děkuji, vím že na dálku to asi moc posoudit nejde, ale spíš jestli nemáte zkušenosti. Moc děkuji za odpovědi a nepište prosím ošklivé věci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.2.21 21:22

OPRAVA RŮST - ů s kroužkem!!

• Citovat
  • Nahlásit
14039
10.2.21 21:47

Tak mě se taky nějak v tomto věku růst zastavil, ale pak jsem začala brát antikoncepci, tak se trochu zvětšila.
Neteři je 14 a půl a má pomalu čtyřky :roll:
Hele, ale asi je to různé, co si pamatuji, kamarádka měla prd v tomto věku a dnes má minimálně 4.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2788
10.2.21 22:12

Nejspíš už jsi dorostla tam kam máš :) Pro tvou křivou páteř, jak píšeš, je dobře i to, když budou tvá prsa spíš menší. Představ si tahat se se čtyřkama nebo víc. Záda by to třeba nedávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 22:14

:D To máte pravdu, Murko

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 22:36

Já jsem ve 14 prsa řešila dost (ale jen vnitřně, nemluvila jsem s nikým, co mě trápilo). Prsa byla málá - žádna (ale taky mě trápilo, že nemám ještě menstruaci), byla jsem jak tyčka. A zůstala mi celkem malá i kdyzpak přišla menstruace. Tenkrát běžela v TV obřežní hlídka všude v TV velká prsa (silikony). Myslela jsem, že je to norma. Teď je to jiné. Vetšina modelek prsa skoro žádná. V tom je to lepší (ikdyž jsou zas nezdravě hubené, takže zas jiný špatný příklad).
Malá prsa jsou pěkná a spoustě kluků se líbí. Mně vždy kluci, co jsem s nimi chodila, říkali, že mám pěkná prsa a současnému muži se taky líbí :) Naopak holky s velkými mají zas problém, že na ně všichni čučí, občas jim nejou šaty přes prsa nebo přes zadek, atd. Malá jsou lepší :palec: A ještě ti trošku vyrostou.
Nejdůležitějsí je se se snažit sportovat a mít pevnou postavu nezávisle na proporcích daných od přírody :)

• Citovat
  • Nahlásit
24536
10.2.21 22:37

A stejně - teď jsou takové, pak přibereš, budou větší, zhubneš, zmenší se, budeš třeba těhotná, ještě se zvětší, kojení - budou fakt bezva, odstavíš - splasknou a budou úplně fujky, pak se to tak nějak spraví a zas zhubneš, tak zas se zmenší… 8)
Měj ráda taková prsa, jaká zrovna máš a je to :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 22:45

Hele ikdyby takhle zustaly tak maly prsa jsou hezky, nebudes je mit povisle vlivem vahy a nejvetsi bonus: nemusis nosit podprsenku :)

Mam maly prsa a velk bych nechtela ani za nic :)

• Citovat
  • Nahlásit
319
11.2.21 08:49

Zkusenost s velkyma prsama: - celej zivot me nahoru dolu boli, nekdy fakt hodne. boli me z nich hrbet, nekdy fakt hodne. Je problem koupit podprsenku za slusny peniz a hlavne aby sedla. A kdyz uz se zadari, stoji to nekrestanske penize a treba ani dlouho nevydrzi a rozhodne to nejsou zadne designove kousky:) Zdurena mlecna zlaza po porodu rovna se peklo na zemi. chlapi na ne civi, jsou jak magnety pro oci. omezuji ve sportu. dcera prohlasuje, ze je mam obri a ona takova rozhodne mit nechce (ale mit je takova urcite bude, genetiku neokeca :mrgreen: ). Zaver? Co bych dala za mala prsa… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat