Růst vlasů/spíš nerůst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaraslunicko
Kecalka 244 příspěvků 29.03.19 13:44
Růst vlasů/ spíš nerůst

Ahojky holky, prosím co na růst vlasů, co fakt pomáhá :( jsem půl roku po porodu a vše na ho…????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 23239 příspěvků 29.03.19 13:46

Já měla vitamíny od Walmarku přímo na vlasy, ale bohužel, už nepamatuju, jak se to jmenuje a jestli se to ještě prodává, je to 2 roky zpět, ale bylo to dobré, pomáhalo to.Jukni na stránky Walmarku, třeba to tam ještě bude. ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 23239 příspěvků 29.03.19 13:48

Nedalo mi to, tak jsem to hledala a našla, je to tohle:https://www.walmark.cz/…y-60-tobolek :palec:

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4155 příspěvků 29.03.19 13:52

Po porodu radím počkat.. Kojíš? Trvá dlouho, než se hormony po porodu vrátí do normálu a vlasy začnou zase růst.

aiwwa
Generální žvanilka 23556 příspěvků 29.03.19 13:55

Já beru biosil, pomáhá i na pevné nehty.

Klaraslunicko
Kecalka 244 příspěvků 29.03.19 13:57

@Aduš8 kojím , mě nikdy moc narostli a teď je to ještě horší :(

Klaraslunicko
Kecalka 244 příspěvků 29.03.19 13:59

@Jančakecalka jste zlata !!! :srdce:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9547 příspěvků 29.03.19 14:25

Brala jsem biosil a používala kofeinovy šampon, ale účinky minimální. Hormony jsou prostě moc silné, půlka vlasů mi vypadala a pak to trvalo než se ten růst zas nastartoval. Pomohlo mi se ostříhat a vlasy neřešit, když sem pak přestala kojit tak zas zacli růst. 3 roky po porodu sem měla zas dlouhou hřívu :dance: za chvíli rodim zas, tak snad mi jich tentokrát zůstane víc :mrgreen:

Maminanamatersky
Kecalka 442 příspěvků 29.03.19 14:44

Pul roku po porodu to je to nejhorsi období s vlasy a trva to v prumeru dva mesice. Nanadelas nic, to je hormonalni problem. Neutracej za předražené vodicky z lekarny…Ty vlasy uz jsou proste mrtve a vypadnou tak i tak. Maximalne muzes vitaminy podporit rust novych.

Ou
Kelišová 6987 příspěvků 29.03.19 15:33

Měsíce po porodu vlasy padají - to tak prostě je. Hormonální bouře při porodu zastavila růst těch co byly na hlavě ve fázi ještě rosteme do fáze - držíme na hlavě a za několik týdnů vypadneme. Během normálního stavu padají postupně - no a teď je toho prostě hodně zaráz.

A rostou za nima nové, ale holt onou rychlostí 1 cm za měsíc maximálně. O moc víc to urychlit nejde. Zejména pokud člověk kojí a moc nespí.

Užívej kdyžtak nějaké vitamíny na vlasy, kde je křemík, selen a zinek. Plus asi i hořčík a b-komplex se hodí. Neužívej mehtionin, dokud kojíš.

Přípravky by ti především neměly dráždit pokožku a pokud budou obsahovat kofein, tak je možné, že porostou o fous lépe.

Lucí_123456
Stálice 52 příspěvků 29.03.19 23:08

Mě se na vlasy osvědčily vitamíny Donna Hair forte… ale zase byly docela drahý tak jsem přešla na Biosil a ten taky není špatný… Teď jsem těhotná tak to neberu teda ale po porodu doberu Donna Hair a až mi dojdou zásoby tak se dám na Biosil ;)

aiwwa
Generální žvanilka 23556 příspěvků 30.03.19 06:16

Taky je dobré ty vlasy nezatěžovat. Mýt třeba jen březovým šamponem, po umytí osprchovat hlavu studenou vodou, aby se prokrvila pokožka. Vlasy zastřihovat a nedávat do gumičky. Mně vypadaly po chemoterapii a masáž hlavy a tu studenou vodu mi doporučila i doktorka na kožním. :kytka:

aiwwa
Generální žvanilka 23556 příspěvků 30.03.19 06:18

Taky nepoužívám žádnou chemii a pokud už barvím, tak jedině hennou, ta vlasy i vyživuje.

Klaraslunicko
Kecalka 244 příspěvků 30.03.19 06:47

Holky ja používám normální bione sampon bez silikonu , nefenuju,nezehlim ,nejsem blázen . Hold proste asi genetika no :zed:

aiwwa
Generální žvanilka 23556 příspěvků 30.03.19 07:37
@Klaraslunicko píše:
Holky ja používám normální bione sampon bez silikonu , nefenuju,nezehlim ,nejsem blázen . Hold proste asi genetika no :zed:

Neboj, dorostou. Zkus si koupit březovou vodu, masírovat a tu studenou vodu. Mně vypadaly po chemo úplně, je to už deset let. A dorostly mi, mám husté až po zadek. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama