Růst zubů a bolest oka

453
7.12.18 11:21

Růst zubů a bolest oka

Ahoj, dceri(2roky) rostou stolicky a spicaky..dost ji to.boly, casto pres den breci a saha si do pusy…posledni tri dny ale. pozoruji ze se z niceho nic rozbreci a drzi se za prave oko. Stalo se mi to dvakrat i v noci a asi tak 2-3× za den. Cervene ani natekle ho nemam a nic v něm nepozoruji. Nez zacnu plašit, napadla me spojitost se zuby? nema s tim nekdo zkušenosti? dcera nemluvi tak mi k tomu nema co rict…diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

393
7.12.18 11:38

Je to možné a raději bych zašla k dětské Dr, aby neměla zánět dásně. Některé děti na to trpí. Pokud má velké bolesti, asi bych dcerce podala Nurofen nebo Paralen. Také se mi osvědčil gel na dásně od Weledy, je bylinkový a má desinfekční účinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
7.12.18 11:41

@bjitka123 v pondeli tam radsi zajdu, ikdyz dcera je hodne nepřizpůsobiva tak nemám predstavu jak ji to zkontroluje????spis se bojim aby to nebylo neco vážnějšího

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
7.12.18 11:46

Kontroluje teplotu. Kdyby dostala vysoké teploty, tak by to možná chtělo dřív. Ale teď řádí virózy a anginy, sami jsme to schytali. K tomu někdy děti mají i zhnisané oči. Uvidíš, jak se to vyvine. Tak jste brzy v pořádku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
7.12.18 11:49

@bjitka123 no jeji bracha ma uz dva tydny streptokoovou angínu, ona je zatim ok, teplotu hlidam. No snad to nic nebude, díky ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1485
7.12.18 12:34
@Lathi píše:
Ahoj, dceri(2roky) rostou stolicky a spicaky..dost ji to.boly, casto pres den breci a saha si do pusy…posledni tri dny ale. pozoruji ze se z niceho nic rozbreci a drzi se za prave oko. Stalo se mi to dvakrat i v noci a asi tak 2-3× za den. Cervene ani natekle ho nemam a nic v něm nepozoruji. Nez zacnu plašit, napadla me spojitost se zuby? nema s tim nekdo zkušenosti? dcera nemluvi tak mi k tomu nema co rict…diky

Urcite je to mozny, synkovi zase pri rustu zubu zacalo slzet ocicko a hnisat, vykapavali jsme a masirovali koutek a uplne to prestalo, az kdyz se zuby vyklubaly. Je to vsechno nejak propojeny, rikala nam to doktorka na ocnim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
7.12.18 12:55

@Anitramm dekuju za uklidneni, take v to doufam, no v pondělí stejne radeji zajdu za doktorem a doufam ze to bude v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.19 15:24

Ahoj, prosim jak u Vas dopadlo vysetreni u doktora? Mame stejny problem, dcera, 2 roky, stridave ji rostou stolicky, uz asi dva a pul mesice ma stavy, kdy si na pul minuty chytne oko, rika ze vidi mouchu - nejspis cerny flek, je to i nekolikrat denne. Behame po detske neurologiii a po ocnim, nikde nic nezjistili. Nyni chteji malou poslat na uspani a na rezonanci :( Preslo to u Vas se zoubky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama