Růžová na vložce

Anonymní
21.11.19 12:29

Růžová na vložce

Ahojky. Jsem 39+5. Akorát jsem se vrátila z poradny, kde nebyl žádný problém a na vložce jsem teď našla růžové flíčky. Trochu a světle růžové, vsakle jako růžová voda, co to může být prosím? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23426
21.11.19 12:32

Plodová voda. Já měla takhle flek jeden den, druhý ráno mi něco teklo po noze tak jsme jeli do porodnice. So půlnoci jsem porodila, ale říkali, že už mi musela téct déle, dostala jsem totiž horečku u porodu a malýmu tam už nebylo dobře.

Příspěvek upraven 21.11.19 v 12:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5061
21.11.19 12:34
@Anonymní píše:
Ahojky. Jsem 39+5. Akorát jsem se vrátila z poradny, kde nebyl žádný problém a na vložce jsem teď našla růžové flíčky. Trochu a světle růžové, vsakle jako růžová voda, co to může být prosím? 8o

Já bych typovala hlenová zatka ale s jistotou to nevím ale myslím že by to být mohlo když jsi byla u doktora a neříkal nic že by se chystalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 12:35

@pikola Já myslela, že ta je bez barvy. No a jedná se nejspíš jen o neškodný únik, že? Takže nemá cenu nějak plašit. Je to fakt půl hodiny co jsem slehla z křesla :D

• Nahlásit
  • Citovat
23426
21.11.19 12:37
@Anonymní píše:
@pikola Já myslela, že ta je bez barvy. No a jedná se nejspíš jen o neškodný únik, že? Takže nemá cenu nějak plašit. Je to fakt půl hodiny co jsem slehla z křesla :D

Já ji měla růžovou, za pár hodin pak i krvavou na vložce. A malé kontrakce. Byla bych na pozoru. Den předtím jsem měla ten flek a tvrdé břicho.

Trošku jsem dopsala ten příspěvek nahoře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 12:52

Tak jsem četla, že plodová voda může být fakt lehce růžová a že je to v pořádku. No já jsem pozitivní na streptokoka tak holky nevím, jestli to mám fakt ju teď doma ohlásit a nechat se dovézt nebo počkat, zdali to bude odtékat dal nebo rupne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
5061
21.11.19 13:00
@Anonymní píše:
Tak jsem četla, že plodová voda může být fakt lehce růžová a že je to v pořádku. No já jsem pozitivní na streptokoka tak holky nevím, jestli to mám fakt ju teď doma ohlásit a nechat se dovézt nebo počkat, zdali to bude odtékat dal nebo rupne. :nevim:

Jako jestli se ti to nezdá tak jed ale jak říkám může to být ta zátka ona je taky taková narůžovělá protože v ní je krev ale pokud se bojíš tak jet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 13:07

No snad doktorka něco nenačala prohlídkou :D jsem z toho teď nervózní, možná to byla i zátka, teď jsem se utrela a bylo to řidší a stále růžové :D ale tak což, termín mám zítra a pozítří tak má na čase no :)

• Nahlásit
  • Citovat
24412
21.11.19 13:14

Můžeš i trošku špinit po vyšetření, to je docela běžné, je to dole hodně překrvené, stačí malinko a zakrvácí to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5061
21.11.19 13:17

Jo tak uvidíš já jako jsem zvědavá na sebe čekám 3 miminko ale já jsem teda teprve lehce za půlkou ale jsem na sebe zvědavá teď jsem těhotná po 7 letech a obou předchozích mi rupla voda a to se nedalo přehlédnout tak nějak doufám že v březnu to bude podobně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23426
21.11.19 13:47
@Anonymní píše:
Tak jsem četla, že plodová voda může být fakt lehce růžová a že je to v pořádku. No já jsem pozitivní na streptokoka tak holky nevím, jestli to mám fakt ju teď doma ohlásit a nechat se dovézt nebo počkat, zdali to bude odtékat dal nebo rupne. :nevim:

Mě rupla až na porodním sále. Můžeš jet do porodnice na test, kdyby to bylo tak máš 24 hodin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 19:18
@Anonymní píše:
Ahojky. Jsem 39+5. Akorát jsem se vrátila z poradny, kde nebyl žádný problém a na vložce jsem teď našla růžové flíčky. Trochu a světle růžové, vsakle jako růžová voda, co to může být prosím? 8o

Zatka (ale to je opravdu husty hlen) mi v obou odchazela postupne. U prvniho byla cira a ke konci s kousky krve. Kdyz mi praskla voda, byla na vlozce opravdu ruzova.
U druheho mi ted taky odchazi zatka uz par dni a je bud cira nebo nazloutla (vkladam utrogestan a ten ma takovou kremovou barvu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 19:22

Jinak jak nekdo psal, plodovka se testuje na vlozce (nesmi to byt na Alwaysce). Takze bych si zajela radeji ten test sfouknout, protoze voda se nemusi nutne vyvalit najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama