Reklama

Růžový výtok - může jít o chlamydie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

melismeg
Povídálka 29 příspěvků 15.01.18 17:17
Růžový výtok po MS

Ahoj holky, v pátek mi skončila MS v sobotu jsem měla ještě špinění a potom už nic a od neděle mám růžový výtok - je pravda, že v neděli jsem měla pohlavní styk, takže nevím, zda ten růžový výtok přisuzovat styku a nebo MS. Každopádně se mi ještě nic takového nikdy nestalo. Těhotná určitě nejsem, užívám HA. Jinak jiné problémy nemám, snad jen pocit vlhkosti v pochvě. Nutno ještě dodat, že výtok nemám celý den, ale hlavně po použití toalety. Před rokem jsem prodělala chlamydie a mám trochu strach, aby to nebyly zase ony.. ale potíží u chlamydii jsem měla několik. teď mě trápí jen tohle :think:
Pravda je, že od té doby vidím chlamydie ve všem :nevim:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >