Reklama

Popraskané bradavky bez kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 15:53
Popraskané bradavky, ale nekojím.

Holky máte tip, co na popraskané bradavky? Upozorňuji, že nemám krátce po porodu, nekojím. Nevím, co se stalo, ale prostě mi z ničeho nic popraskaly. Nenapadá mě, kde je problém, jak čím je případně mazat, aby byl nějaký efekt.

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 14.01.18 16:06

K lékaři - nejspíš zánět.

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 14.01.18 16:06

To muze byt i nejaka mykoza. Ja bych sla k lekari.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 14.01.18 16:07
@Anonymní píše:
Holky máte tip, co na popraskané bradavky? Upozorňuji, že nemám krátce po porodu, nekojím. Nevím, co se stalo, ale prostě mi z ničeho nic popraskaly. Nenapadá mě, kde je problém, jak čím je případně mazat, aby byl nějaký efekt.

Bepanten

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 14.01.18 16:07

Ale jak píšou holky zajít k doktorce

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 14.01.18 16:19

Taky doktorka - příp. Fungicidin, Canesten… Jako rychlá pomoc

Afrikana
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 14.01.18 16:22

Zkusila bych namazat neparfemovanym olejem, kdyz to nepomuze, tak zajdi na kozni. Treba mne se takto projevil ekzem.

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 14.01.18 16:27

Kamarádka kdysi řešila něco podobnýho, přirovnávala to k Tereze M. a dr. jí vynadala, proč s takovou blbostí k ní chodí, že je to normální. Ale nevím, jak to máš ty. http://www.zothike.com/…maxova21.jpg

Helileli
Závislačka 2849 příspěvků 14.01.18 16:45

Omyla bych je kyselým mycím gelem nebo jen vodou a buď namazala gencianou nebo oplachla necim kyselým, octovou vodou, vodou s citronem atd. Žádné mýdlo ani sprcháč, větrat, nemackat v podprde. Pokud máš, tak na noc bych namazala bepanthen/kal­ciovku, důkladně vmasirovat. Tipuju kvasinku a k doktorovi bych šla teprve kdyby nezabíralo výše popsané.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 22:12

@Helileli opláchnout octem nic nezkazím?

Koupím si mastičky, co uvádíte.

Díky moc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 15:23

Stává se mi to téměř každý měsíc, před MS se mi zduří žlázy, prsa se nafouknou, popraskají bradavky. Byla jsem u lékařky, ta mi řekla, že je to hormonální výkyv. Bohužel nemůžu brát HA z jiných zdravotních důvodů. Bradavky mažu olejíčkem, chodím pokud možno bez podprsenky, jemné tričko, které se nezachytává, to pak bolí jak čert. V noci spím bez trička, když se mi tohle stane.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >