Popraskané bradavky bez kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 15:53
Popraskané bradavky, ale nekojím.

Holky máte tip, co na popraskané bradavky? Upozorňuji, že nemám krátce po porodu, nekojím. Nevím, co se stalo, ale prostě mi z ničeho nic popraskaly. Nenapadá mě, kde je problém, jak čím je případně mazat, aby byl nějaký efekt.

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 14.01.18 16:06

K lékaři - nejspíš zánět.

vertunka
Závislačka 4367 příspěvků 14.01.18 16:06

To muze byt i nejaka mykoza. Ja bych sla k lekari.

kopejka
Echt Kelišová 9703 příspěvků 14.01.18 16:07
@Anonymní píše:
Holky máte tip, co na popraskané bradavky? Upozorňuji, že nemám krátce po porodu, nekojím. Nevím, co se stalo, ale prostě mi z ničeho nic popraskaly. Nenapadá mě, kde je problém, jak čím je případně mazat, aby byl nějaký efekt.

Bepanten

kopejka
Echt Kelišová 9703 příspěvků 14.01.18 16:07

Ale jak píšou holky zajít k doktorce

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 14.01.18 16:19

Taky doktorka - příp. Fungicidin, Canesten… Jako rychlá pomoc

Afrikana
Kecalka 481 příspěvků 14.01.18 16:22

Zkusila bych namazat neparfemovanym olejem, kdyz to nepomuze, tak zajdi na kozni. Treba mne se takto projevil ekzem.

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 14.01.18 16:27

Kamarádka kdysi řešila něco podobnýho, přirovnávala to k Tereze M. a dr. jí vynadala, proč s takovou blbostí k ní chodí, že je to normální. Ale nevím, jak to máš ty. http://www.zothike.com/…maxova21.jpg

Helileli
Závislačka 2639 příspěvků 14.01.18 16:45

Omyla bych je kyselým mycím gelem nebo jen vodou a buď namazala gencianou nebo oplachla necim kyselým, octovou vodou, vodou s citronem atd. Žádné mýdlo ani sprcháč, větrat, nemackat v podprde. Pokud máš, tak na noc bych namazala bepanthen/kal­ciovku, důkladně vmasirovat. Tipuju kvasinku a k doktorovi bych šla teprve kdyby nezabíralo výše popsané.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 22:12

@Helileli opláchnout octem nic nezkazím?

Koupím si mastičky, co uvádíte.

Díky moc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 15:23

Stává se mi to téměř každý měsíc, před MS se mi zduří žlázy, prsa se nafouknou, popraskají bradavky. Byla jsem u lékařky, ta mi řekla, že je to hormonální výkyv. Bohužel nemůžu brát HA z jiných zdravotních důvodů. Bradavky mažu olejíčkem, chodím pokud možno bez podprsenky, jemné tričko, které se nezachytává, to pak bolí jak čert. V noci spím bez trička, když se mi tohle stane.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama