Popraskané bradavky bez kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 15:53
Popraskané bradavky, ale nekojím.

Holky máte tip, co na popraskané bradavky? Upozorňuji, že nemám krátce po porodu, nekojím. Nevím, co se stalo, ale prostě mi z ničeho nic popraskaly. Nenapadá mě, kde je problém, jak čím je případně mazat, aby byl nějaký efekt.

Reakce:
Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 14.01.18 16:06

K lékaři - nejspíš zánět.

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 14.01.18 16:06

To muze byt i nejaka mykoza. Ja bych sla k lekari.

kopejka
Echt Kelišová 9710 příspěvků 14.01.18 16:07
@Anonymní píše:
Holky máte tip, co na popraskané bradavky? Upozorňuji, že nemám krátce po porodu, nekojím. Nevím, co se stalo, ale prostě mi z ničeho nic popraskaly. Nenapadá mě, kde je problém, jak čím je případně mazat, aby byl nějaký efekt.

Bepanten

kopejka
Echt Kelišová 9710 příspěvků 14.01.18 16:07

Ale jak píšou holky zajít k doktorce

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 14.01.18 16:19

Taky doktorka - příp. Fungicidin, Canesten… Jako rychlá pomoc

Afrikana
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 14.01.18 16:22

Zkusila bych namazat neparfemovanym olejem, kdyz to nepomuze, tak zajdi na kozni. Treba mne se takto projevil ekzem.

zacatecnice2
Kecalka 195 příspěvků 14.01.18 16:27

Kamarádka kdysi řešila něco podobnýho, přirovnávala to k Tereze M. a dr. jí vynadala, proč s takovou blbostí k ní chodí, že je to normální. Ale nevím, jak to máš ty. http://www.zothike.com/…maxova21.jpg

Helileli
Závislačka 3048 příspěvků 14.01.18 16:45

Omyla bych je kyselým mycím gelem nebo jen vodou a buď namazala gencianou nebo oplachla necim kyselým, octovou vodou, vodou s citronem atd. Žádné mýdlo ani sprcháč, větrat, nemackat v podprde. Pokud máš, tak na noc bych namazala bepanthen/kal­ciovku, důkladně vmasirovat. Tipuju kvasinku a k doktorovi bych šla teprve kdyby nezabíralo výše popsané.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 22:12

@Helileli opláchnout octem nic nezkazím?

Koupím si mastičky, co uvádíte.

Díky moc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 15:23

Stává se mi to téměř každý měsíc, před MS se mi zduří žlázy, prsa se nafouknou, popraskají bradavky. Byla jsem u lékařky, ta mi řekla, že je to hormonální výkyv. Bohužel nemůžu brát HA z jiných zdravotních důvodů. Bradavky mažu olejíčkem, chodím pokud možno bez podprsenky, jemné tričko, které se nezachytává, to pak bolí jak čert. V noci spím bez trička, když se mi tohle stane.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >