Vedlejší účinky rehabilitace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mellisa852
Nováček 1 příspěvek 12.01.18 20:34
Vedlejší účinky rehabilitace ....

Předem se omlouvám za anonym…minulý týden jsem byla na rehabilitaci a mobilizaci páteře…měla jsem bloklou krční páteř…nevím, zda je to možné, aby po týdnu mi bylo po jakékoliv námaze blbě od páteře…ráno vstanu, šve ok, začnu fungovat a skoro každý den mě bolí záda…je mi blbě od žaludku…vezmu si paralen nebo ibalgin a jak povolí záda, zmizí i nevolnost…už jsem z toho nešťastná…je možné, aby to chvilku trvalo, než se tělo dá do kupy po té mobilizaci???

Reakce:

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 12.01.18 20:51
@mellisa852 píše:
Předem se omlouvám za anonym…minulý týden jsem byla na rehabilitaci a mobilizaci páteře…měla jsem bloklou krční páteř…nevím, zda je to možné, aby po týdnu mi bylo po jakékoliv námaze blbě od páteře…ráno vstanu, šve ok, začnu fungovat a skoro každý den mě bolí záda…je mi blbě od žaludku…vezmu si paralen nebo ibalgin a jak povolí záda, zmizí i nevolnost…už jsem z toho nešťastná…je možné, aby to chvilku trvalo, než se tělo dá do kupy po té mobilizaci???

Nejsi anonym. Vzhledem k tomu, že je to tvůj první příspěvek, tak asi nevadí.

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 20:56

Jako spatne od zaludku nevim, ale vzdy na zacatku rehabky nebo fyzioterapie se mi stav zhorsi, vse se rozbouri a pak az prijde uleva. Jen jednou jsem mela zlepseni hned od zacatku. Sestra mi vzdy rika, ze se telo dava do poradku i par tydnu po skonceni rehabilitace.
Nevim, zda jsi byla jednorazove, ja mam vzdy 10-12 navstev.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 12.01.18 20:59

Možné to je.. třeba se ti tam skřípl nějáký nerv mě se to stalo a pak to bylo hrozný ani léky nepomáhali. Zajdi k doktorovi a řekne ti co a jak :)

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 12.01.18 21:34

@ajtakrajta1 Nejsi moc hodná, autorka měla asi nějaký důvod, proč chtěla být anonymní a ty místo abys jí upozornila, aby mohla svůj text případně smazat, tak jí ještě ocituješ :cert:

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 12.01.18 23:33
@Therushka píše:
@ajtakrajta1 Nejsi moc hodná, autorka měla asi nějaký důvod, proč chtěla být anonymní a ty místo abys jí upozornila, aby mohla svůj text případně smazat, tak jí ještě ocituješ :cert:

Prosím tě, nevyšiluj. Je to její první příspěvek, tak ještě neznámý nick zruší a založí nový než začne psát víc o sobe. :roll:

KristynaTita
Kecalka 449 příspěvků 13.01.18 01:10

Mohlo se neco spatne pohnout.

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 13.01.18 11:28

@ajtakrajta1 Hm :roll: To ale vůbec nic nemění na tom, co jsem napsala, ty zasloužilá kecalko :mrgreen: Konec rozhovoru.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >