Vedlejší účinky rehabilitace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mellisa852
Nováček 1 příspěvek 12.01.18 20:34
Vedlejší účinky rehabilitace ....

Předem se omlouvám za anonym…minulý týden jsem byla na rehabilitaci a mobilizaci páteře…měla jsem bloklou krční páteř…nevím, zda je to možné, aby po týdnu mi bylo po jakékoliv námaze blbě od páteře…ráno vstanu, šve ok, začnu fungovat a skoro každý den mě bolí záda…je mi blbě od žaludku…vezmu si paralen nebo ibalgin a jak povolí záda, zmizí i nevolnost…už jsem z toho nešťastná…je možné, aby to chvilku trvalo, než se tělo dá do kupy po té mobilizaci???

Reklama

Reakce:

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 12.01.18 20:51
@mellisa852 píše:
Předem se omlouvám za anonym…minulý týden jsem byla na rehabilitaci a mobilizaci páteře…měla jsem bloklou krční páteř…nevím, zda je to možné, aby po týdnu mi bylo po jakékoliv námaze blbě od páteře…ráno vstanu, šve ok, začnu fungovat a skoro každý den mě bolí záda…je mi blbě od žaludku…vezmu si paralen nebo ibalgin a jak povolí záda, zmizí i nevolnost…už jsem z toho nešťastná…je možné, aby to chvilku trvalo, než se tělo dá do kupy po té mobilizaci???

Nejsi anonym. Vzhledem k tomu, že je to tvůj první příspěvek, tak asi nevadí.

Halamka
Závislačka 3326 příspěvků 12.01.18 20:56

Jako spatne od zaludku nevim, ale vzdy na zacatku rehabky nebo fyzioterapie se mi stav zhorsi, vse se rozbouri a pak az prijde uleva. Jen jednou jsem mela zlepseni hned od zacatku. Sestra mi vzdy rika, ze se telo dava do poradku i par tydnu po skonceni rehabilitace.
Nevim, zda jsi byla jednorazove, ja mam vzdy 10-12 navstev.

Petruna21
Echt Kelišová 9786 příspěvků 12.01.18 20:59

Možné to je.. třeba se ti tam skřípl nějáký nerv mě se to stalo a pak to bylo hrozný ani léky nepomáhali. Zajdi k doktorovi a řekne ti co a jak :)

Therushka
Kecalka 439 příspěvků 12.01.18 21:34

@ajtakrajta1 Nejsi moc hodná, autorka měla asi nějaký důvod, proč chtěla být anonymní a ty místo abys jí upozornila, aby mohla svůj text případně smazat, tak jí ještě ocituješ :cert:

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 12.01.18 23:33
@Therushka píše:
@ajtakrajta1 Nejsi moc hodná, autorka měla asi nějaký důvod, proč chtěla být anonymní a ty místo abys jí upozornila, aby mohla svůj text případně smazat, tak jí ještě ocituješ :cert:

Prosím tě, nevyšiluj. Je to její první příspěvek, tak ještě neznámý nick zruší a založí nový než začne psát víc o sobe. :roll:

KristynaTita
Kecalka 373 příspěvků 13.01.18 01:10

Mohlo se neco spatne pohnout.

Therushka
Kecalka 439 příspěvků 13.01.18 11:28

@ajtakrajta1 Hm :roll: To ale vůbec nic nemění na tom, co jsem napsala, ty zasloužilá kecalko :mrgreen: Konec rozhovoru.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama