Reklama

Vedlejší účinky rehabilitace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mellisa852
Nováček 1 příspěvek 12.01.18 20:34
Vedlejší účinky rehabilitace ....

Předem se omlouvám za anonym…minulý týden jsem byla na rehabilitaci a mobilizaci páteře…měla jsem bloklou krční páteř…nevím, zda je to možné, aby po týdnu mi bylo po jakékoliv námaze blbě od páteře…ráno vstanu, šve ok, začnu fungovat a skoro každý den mě bolí záda…je mi blbě od žaludku…vezmu si paralen nebo ibalgin a jak povolí záda, zmizí i nevolnost…už jsem z toho nešťastná…je možné, aby to chvilku trvalo, než se tělo dá do kupy po té mobilizaci???

Reklama

Reakce:

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 12.01.18 20:51
@mellisa852 píše:
Předem se omlouvám za anonym…minulý týden jsem byla na rehabilitaci a mobilizaci páteře…měla jsem bloklou krční páteř…nevím, zda je to možné, aby po týdnu mi bylo po jakékoliv námaze blbě od páteře…ráno vstanu, šve ok, začnu fungovat a skoro každý den mě bolí záda…je mi blbě od žaludku…vezmu si paralen nebo ibalgin a jak povolí záda, zmizí i nevolnost…už jsem z toho nešťastná…je možné, aby to chvilku trvalo, než se tělo dá do kupy po té mobilizaci???

Nejsi anonym. Vzhledem k tomu, že je to tvůj první příspěvek, tak asi nevadí.

Halamka
Závislačka 3572 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 20:56

Jako spatne od zaludku nevim, ale vzdy na zacatku rehabky nebo fyzioterapie se mi stav zhorsi, vse se rozbouri a pak az prijde uleva. Jen jednou jsem mela zlepseni hned od zacatku. Sestra mi vzdy rika, ze se telo dava do poradku i par tydnu po skonceni rehabilitace.
Nevim, zda jsi byla jednorazove, ja mam vzdy 10-12 navstev.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.01.18 20:59

Možné to je.. třeba se ti tam skřípl nějáký nerv mě se to stalo a pak to bylo hrozný ani léky nepomáhali. Zajdi k doktorovi a řekne ti co a jak :)

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 12.01.18 21:34

@ajtakrajta1 Nejsi moc hodná, autorka měla asi nějaký důvod, proč chtěla být anonymní a ty místo abys jí upozornila, aby mohla svůj text případně smazat, tak jí ještě ocituješ :cert:

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 12.01.18 23:33
@Therushka píše:
@ajtakrajta1 Nejsi moc hodná, autorka měla asi nějaký důvod, proč chtěla být anonymní a ty místo abys jí upozornila, aby mohla svůj text případně smazat, tak jí ještě ocituješ :cert:

Prosím tě, nevyšiluj. Je to její první příspěvek, tak ještě neznámý nick zruší a založí nový než začne psát víc o sobe. :roll:

KristynaTita
Kecalka 433 příspěvků 13.01.18 01:10

Mohlo se neco spatne pohnout.

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 13.01.18 11:28

@ajtakrajta1 Hm :roll: To ale vůbec nic nemění na tom, co jsem napsala, ty zasloužilá kecalko :mrgreen: Konec rozhovoru.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >