Mátě někdo spasmy v krku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 18:16
Spasmy v krku

Dobry den,
prosim o zachovani anonymu - chtela jsem se zeptat, zda nekdo netrpite na spasmy v krku? Ja uz nevim, kam se s tim obratit, obtezuje me to cim dal casteji a nevim, co to zpusobuje. :?
Jedine, co jsem vypozorovala je, ze je to horsi, kdyz me boli v krku a neco na me leze. :nevim:
Dekuji za kazdy prispevek.

Reklama

Reakce:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 12.01.18 19:03
@Anonymní píše:
Dobry den,
prosim o zachovani anonymu - chtela jsem se zeptat, zda nekdo netrpite na spasmy v krku? Ja uz nevim, kam se s tim obratit, obtezuje me to cim dal casteji a nevim, co to zpusobuje. :?
Jedine, co jsem vypozorovala je, ze je to horsi, kdyz me boli v krku a neco na me leze. :nevim:
Dekuji za kazdy prispevek.

no, jestli to jsou takové dost bolestivé křeče, může to být třeba zánět slinné žlázy… začala bych u obvodního lékaře, pokud bys měla třeba kámen ve slinné žláze, dá se poznat na rentgenu nebo na sonu… mě tam poslala zubařka, ale na rtg tě může vyslat i obvodní… pokud se to potvrdí, tak tě už potom předají k odbornému lékaři…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 20:51

Ono to prave neboli, ale obtezuje me to celkem casto. U PL jsem byla, ale nic nenasla.. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama