Reklama

Kolonoskopie, budu se schopna postarat o děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ennny
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 10.01.18 22:14
Po kolonoskopii

Chci se zeptat těch co podstoupili kolonoskopii co se dělo po ni. Jdu do celkové anestezie ale pak me hned budou pouštět to me odveze mamka, ale zajímá me jestli budu potom doma schopna se postarat o deti nebo si ma manžel vzít dovolenou :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

joli31
Kecalka 301 příspěvků 10.01.18 22:22

Tak já jsem neměla celkovou anestezii, takže nevím. Mě dali pouze oblbováka a po hodině pustili domů, a to bylo v pohodě.
Ale myslím si, že po anestezii, určitě budeš pár hodin ospalá a oblbnutá.

arada
Extra třída :D 12693 příspěvků 10.01.18 22:25

Mě říkal mudr, že si 2 hodinky pospím a pojedu domů. Nemyslím si, že bys nebyla schopna se o děti postarat. Možná budeš unavenější.

Heivka
Závislačka 3115 příspěvků 10.01.18 22:26

Já jsem i po oblbováku následující 2 dny nepoužitelná motám se a nemám časovou orientaci. Každý reagujeme jinak, já bych radši manžela jako zálohu doma měla.

Edit: S kolonoskopií osobní zkušenost nemám, ale mojí mamce brali vzorek tkáně a dva dny jí po tom hrozně bolelo břicho.

Příspěvek upraven 10.01.18 v 22:28

našechobotnice
Povídálka 26 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 22:27

Já byla na kolonoskopii před 13 lety, měla jsem jen oblbovačku. Tam mě odvezla mamka a o děti se staral manžel, který si vzal kvůli tomu dovolenou. Já jsem doma šla spát a byla nepoužitelná. Druhý den už v pohodě.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 2 inzeráty 10.01.18 22:28

Ja jsem to mela bez anestezie i oblbovaku. Ale jeste asi pul dne potom me dost braly krece do bricha a litala jsem kazdych deset minut na zachod. Mela jsem co delat sama se sebou. Jestli budes k tomu jeste po narkoze, tak at si manzel urcite volno z prace vezme :nevim:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 10.01.18 22:34

Děkuji za reakce přesně to jsem si myslela ze každý to ma jinak no asi si ho nechám doma :lol: ještě se zeptam jak se pije ten roztok jak často se lítá na WC?

Hanka Adamov
Stálice 63 příspěvků 10.01.18 22:39

Přítel mi po anestezii říkal celou cestu domů (cca hodina jízdy autem) - „dobře řídíš“ a „co bude na večeři“. Střídal to v pětiminutovém intervalu. Doma usnul a po probuzení se zeptal co bude na večeři :)

arada
Extra třída :D 12693 příspěvků 10.01.18 22:42
@Ennny píše:
Děkuji za reakce přesně to jsem si myslela ze každý to ma jinak no asi si ho nechám doma :lol: ještě se zeptam jak se pije ten roztok jak často se lítá na WC?

Záleží na roztoku. Při jednom jsem celé pití seděla na záchodě. Teď máme něco jinýho a je to 1 pití a za 2 hodiny další. Počítej s tím, že skoro pořát. Hlavně to vypi všechno, aby ses pořádně vyčistila a nemusela jít znovu.Ten den jez už jen lehčí jídla.

Heivka
Závislačka 3115 příspěvků 10.01.18 23:10

@Ennny Z manželovy zkušenosti doporučuji vzít si hodně jemný toaletní papír, ideálně ten vlhčený a Bephanten.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 11.01.18 00:05

Hlavně nepraktikovat anální sex.

arada
Extra třída :D 12693 příspěvků 11.01.18 00:14
@Božislava píše:
Hlavně nepraktikovat anální sex.

Opravdu vtipný :zed:.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 11.01.18 09:46

@arada tak s tím jídlem to ani problém nebude já nejsem schopna jíst už tak 14 dní jen vidím jidlo a natahuje mě, už jím míň jak naše 4 letá dcera :?

arada
Extra třída :D 12693 příspěvků 11.01.18 11:59
@Ennny píše:
@arada tak s tím jídlem to ani problém nebude já nejsem schopna jíst už tak 14 dní jen vidím jidlo a natahuje mě, už jím míň jak naše 4 letá dcera :?

Todle jsem měla přez svátky až do poslední soboty.Pak jsem jedla jen jeden starý rohlík ráno v poledne, večer, pila vodu a bylinkový čaj. Trochu se mi to uklidnilo a co jím ty malé porce, je mi líp. Kdy jdeš na kolono? Pak písni, třeba i SZ. Já jdu 15.2. tak mě zajímá, jak ti bylo po narkoze. Mě po ní čeká hodinová cesta autem.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 11.01.18 12:31

Byla jsem těhotná, tak jsem byla jen na tlustým střevě bez anestezie. Bylo to takový divný, ale ne bolestivý a stačil předtím klystýr. Na celkovou kolonoskopii jdu v březnu, tak tu budu čekat na zkuušenosti. Jinak jsem si zatím řekla, že bych chtěla bez narkózy, ale teď nevím. 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >