Reklama

Neustálý tlak v hlavě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Madeleine96
Povídálka 37 příspěvků 10.01.18 01:53
Neustálý tlak v hlavě

Ahoj, už přes 3 měsíce mám hlavně v noci děsný tlaky v hlavě, jakoby se nafukovala a měla vybuchnout. V nemocnici jsem byla snad na všech vyšetření, ale nic mi nenašli. Má s tím někdo zkušenosti, stalo se to už někomu?

Reklama

Reakce:

jannina1
Závislačka 4021 příspěvků 10.01.18 03:58

Dik za toto tema.Ja to mam nekolik dnu.Tlak mas v poradku? A co krcni pater?

Ba412
Kecalka 269 příspěvků 10.01.18 06:29

Taky mam obcas tyto pocity. U mne to asi souvisi s prepracovanim.

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 10.01.18 07:10

Podobné až hodně nepříjemné tlaky občas mám při předklonu. Asi momentální indispozice, po pár dnech to vždy přešlo (jak dlouho nevím, stávalo se mi to na zahradě v předklonu).

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 10.01.18 08:11

A vsechny vysetreni, to jsou jaka vysetreni? Bylo i ORL? ledascos je od krcni patere a pomuze RHB, ale ne hned.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 08:20

Já to měla v létě, ale ještě s kupou dalších problému. Skončila jsem v nemocnici. Byla to neuroborelioza. Důvody mohou být různé!

Emimin7
Echt Kelišová 8716 příspěvků 10.01.18 08:23

Ja to mel docela nedavno asi tri tydny, take vsechno ok. Ale dva doktori si vsimli jak sedim a rekli, ze to bude nejspis krcni pater. Tak jsem zacal delat doporucene cviky a postupne to odeznelo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 09:15
@Anonymní píše:
Já to měla v létě, ale ještě s kupou dalších problému. Skončila jsem v nemocnici. Byla to neuroborelioza. Důvody mohou být různé!

Toto můj manžel řeší teď…začalo to v listopadu tlaky v hlavě, před vánoci se přidalo toceni hlavy, třikrát ztráta vědomí, bolest kloubů, ztuhlost končetin…ct a mnoho vyšetření relativně v pořádku…sám si teď v pondělí nechal nabrat krev na boreliozu tak uvidíme…teď bere širokospektralni ATB a cítí se dobře, snad to byl jen nějaký zánět v těle.

jannina1
Závislačka 4021 příspěvků 10.01.18 09:40

Presne, u me to bude infekce, zanet v tele.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 10.01.18 11:55
@jannina1 píše:
Presne, u me to bude infekce, zanet v tele.

U manžela zjistili na ct zanetliva ložiska, zřejmě od zánětu dutin o kterém ani nevěděl..měl i v krvi vysoké zanetlive markery…teď mu brali krev snad úplně na vše vč. té boreliozy tak doufáme že bude vše ok když se mu ulevilo…není žádný hypochondr, ale vloni mu umřel kamarád na nador mozku který měl podobné potíže tak i tím že ct nic takoveho neprokazalo se mu ulevilo psychycky a tím pádem i fyzicky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 12:24

Nechci strašit, ale širokospekrální na neuroboreliozu, to je dost slabota. Navíc testy (zřejmě Elisa), které dělají standardní lékaři (ať už praktičtí infekční nebo neuro), jsou průkazné tak z 50 % (průkaznější se dělají až po potvrzení nákazy v těch málo průkazných - jsou drajé). Prošla jsem si peklem a lítala od čerta k ďáblu, než vůbec byli ochotni něco se mnou začít pořádně dělat. Nakonec jsem měla napadený celý systém včetně nervového, prokázalo se to v krvi (pořádnými testy) a mozkomíšním moku. Jenže po diagnóze začíná další boj o léčbu, pokud se člověk nedostane k někomu, kdo zná… Já naštěstí to štěstí měla, ale už jsem nebyla schopna ani chodit. Strávila jsem 4 týdny na antibiotikách v kapačkách a dalších 8 týdnů na orálně podávaných ATB. Teď mě čekají další 3 měsíce na jiných ATB. Je to boj, ale ten pocit, že se z toho dostávám, je skvělý. Znovu plně funguji!

A proč to píšu? České zdravotnictví s tím moc nedokáže pracovat, není to jednoznačně a jednoduše stanovitelná diagnóza a ATB na 2-3 týdny ve fázi, kdy už je člověku blbě, je jak plivnout do řeky. Radím najít si pořádného doktora a trochu se dovzdělat.

Madeleine96
Povídálka 37 příspěvků 10.01.18 15:46

@jannina1 ano tlak mám v normě teplotu taky ale nejsem si jistá tou krční páteří

Madeleine96
Povídálka 37 příspěvků 10.01.18 16:05

@Emimin7 a jaký cviky to byly prosím =)

Emimin7
Echt Kelišová 8716 příspěvků 10.01.18 17:27
@Madeleine96 píše:
@Emimin7 a jaký cviky to byly prosím =)

Delam vlastne jen jeden, protoze ostatni mi prijdou celkem k nicemu. Jednoduse si lehnout na zada na postel tak, aby ramena byla v rovine s koncem postele. Hlava je tedy volne a cvik je, ze ji nechas volne dolu a nasledne ji krcnimi svaly zvedas uplne nahoru. A tohle nekolikrat na serie opakovat. Jen pozor, mne se potom udela trochu zle, jakoby na omldeni.

Madeleine96
Povídálka 37 příspěvků 10.01.18 18:58

@Emimin7 zkusím, díky :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Dušek dne: Karel Janeček přišel na slavnostní událost v obleku, ale bez bot!

Podnikatel Karel Janeček světu zase jednou ukázal, jak si žije bohémským... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >