Jasně červená krev ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 09:40
Jasne cervena krev - stolice

Ahoj, je mi 37, zadne travici problemy nemam, stolici mam pravidelnou kazdy den rano, normalni konzistence i barvy, bez hlenu, bez bolesti. Od porodu (9let zpatky) mam hemoroidy, mivala jsem pri tužší stolici obcasnou (1× za rok) jasne červenou krev na toaletnim papire a nekdy i na povrchu stolice (velmi male množství).pred rokem jsem byla pro jistotu na kolonoskopii, vse ok, nalezeny jen hemoroidy 2.-3.stupne.po lécích se trochu stahly.jsem stale bez problemu.jen dnes pri objrmnejsi a lehce tuzsi stolici jsem nepatrne množství jasne cervene krve na toal. papire a povrchu stolice zpozorovala. myslite, ze je to opet pouze z hemoroidu nebo mam podstoupit opet kolonoskopii? velice dekuji za odpoved!

Reakce:

elimili
Kecalka 178 příspěvků 14.01.18 10:19

Pokud byla koloskopie v pořádku tak bych se nebála.. Nádory většinou vznikají z polypu a to až ba za deset let a polyp vam tam jiste nenechali kdyby tam byl. To budou urcite ty hemoroidy:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 10:32

Jj…strevo pry v krasnem stavu…jen pro bolestivost (bylo to bez sedace) jsme nedojeli az na konec, cca 20 cm chybělo…ale dosetreno testem na okult. krvaceni a ten byl negativni..

zudina
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 14.01.18 11:31

Jsou to hemeroidy- v pripade ze je to jasna krev. V pripade tmave bych se znepokojovala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 14:25

Diky! :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 08:20

Ahoj holky, vy s hemoroidama, mela jste taky nektera krev jasne cervenou na povrchu stolice? Ja ted jo..i na toaletaku smouhy..taky me pak konecnik jeste tak 20 minut bolel/palil…ko­lonoskopie v poradku..he­moroidy vnitrni 2.stupen..nyni pry v klidnem stavu..venkovni 3.stupen…muzou i ty venkovni krvacet? Ted ty volny dny jsem moc nepila a kazdej den nachodila tak 15 km…takze stolice byla dneska tuzsi..ale zarazi me, ze mi na kolono rekli, ze ty vnitrni jsou t. c.klidny..

zudina
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 09.05.18 08:25

Ano vnejsi takto krvaci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 08:27

@zudina dekuju..vsude prave pisou, ze krvaci hlavne ty vnitrni…Ale ja mam kolem rit. otvoru tolik bolestivejch uzliku..aaau :) nebo ze jen na papiru…tak diky!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >