Reklama

Jasně červená krev ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 09:40
Jasne cervena krev - stolice

Ahoj, je mi 37, zadne travici problemy nemam, stolici mam pravidelnou kazdy den rano, normalni konzistence i barvy, bez hlenu, bez bolesti. Od porodu (9let zpatky) mam hemoroidy, mivala jsem pri tužší stolici obcasnou (1× za rok) jasne červenou krev na toaletnim papire a nekdy i na povrchu stolice (velmi male množství).pred rokem jsem byla pro jistotu na kolonoskopii, vse ok, nalezeny jen hemoroidy 2.-3.stupne.po lécích se trochu stahly.jsem stale bez problemu.jen dnes pri objrmnejsi a lehce tuzsi stolici jsem nepatrne množství jasne cervene krve na toal. papire a povrchu stolice zpozorovala. myslite, ze je to opet pouze z hemoroidu nebo mam podstoupit opet kolonoskopii? velice dekuji za odpoved!

Reklama

Reakce:

elimili
Kecalka 178 příspěvků 14.01.18 10:19

Pokud byla koloskopie v pořádku tak bych se nebála.. Nádory většinou vznikají z polypu a to až ba za deset let a polyp vam tam jiste nenechali kdyby tam byl. To budou urcite ty hemoroidy:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 10:32

Jj…strevo pry v krasnem stavu…jen pro bolestivost (bylo to bez sedace) jsme nedojeli az na konec, cca 20 cm chybělo…ale dosetreno testem na okult. krvaceni a ten byl negativni..

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 14.01.18 11:31

Jsou to hemeroidy- v pripade ze je to jasna krev. V pripade tmave bych se znepokojovala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 14:25

Diky! :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 08:20

Ahoj holky, vy s hemoroidama, mela jste taky nektera krev jasne cervenou na povrchu stolice? Ja ted jo..i na toaletaku smouhy..taky me pak konecnik jeste tak 20 minut bolel/palil…ko­lonoskopie v poradku..he­moroidy vnitrni 2.stupen..nyni pry v klidnem stavu..venkovni 3.stupen…muzou i ty venkovni krvacet? Ted ty volny dny jsem moc nepila a kazdej den nachodila tak 15 km…takze stolice byla dneska tuzsi..ale zarazi me, ze mi na kolono rekli, ze ty vnitrni jsou t. c.klidny..

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 09.05.18 08:25

Ano vnejsi takto krvaci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 08:27

@zudina dekuju..vsude prave pisou, ze krvaci hlavne ty vnitrni…Ale ja mam kolem rit. otvoru tolik bolestivejch uzliku..aaau :) nebo ze jen na papiru…tak diky!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu: Dejte pokutu všem, nebo uvidíte!

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >