Noční závratě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduja
Nováček 1 příspěvek 13.01.18 11:27
noční závratě

Během dne žádné potíže nemám, můžu se ohnout a narovnat bez piotíží, ale jak lehnu, tak se začne točit svět a to samé při vstávání, musím otočit krkem a uslyším lupnutí a potíže jsou pryč. Beru Betahistin, ale vůbec nepomáhá, mám masáže krční pateře a elektriku, ale stav zůstává stejný

Reakce:

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 13.01.18 11:47

Pokud te to s tim lupnutim prejde, tak to motani bude skoro jiste od krcni patere. Mas za sebou RTG vcetne Sandbergovy projekce (RTG usty)? Jinak mne nakonec na krcni pater nejvice pomohl kvalitni polstar a tanec, diky kteremu jsem si zpevnila ramena. Nejsem lekar, ale mela jsem neco podobneho a vychazim z postupu sveho neurologa.

@aduja píše:
Během dne žádné potíže nemám, můžu se ohnout a narovnat bez piotíží, ale jak lehnu, tak se začne točit svět a to samé při vstávání, musím otočit krkem a uslyším lupnutí a potíže jsou pryč. Beru Betahistin, ale vůbec nepomáhá, mám masáže krční pateře a elektriku, ale stav zůstává stejný

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 13.01.18 12:35

Mívám stejný problém, vždy cítím třeba jen mírné napětí jakoby kolem krku a ramen, kolotoč a pak když různě prokroutím hlavou ozve se lupnutí jakoby to tam přeskočilo a hned je líp. určitě je třeba udělat vyšetření neurologem, případně rtg krční páteře, ale také to může být od trapézových svalů. Zkus kouknout třeba na you tube na cviky na krční páteř, mě to osobně hodně pomáhá a hlavně pravidelnost

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 13.01.18 12:40

Me jako prvni napadlo vnitrni ucho, ale pravdepodobnejsi je krcni pater, jestli to pohyb /protazeni/ spravi. Ale zkus i orl.

claire2
Kecalka 301 příspěvků 13.01.18 20:40

Pokud při protažení lupne a přestane se točit tak to asi bude opravdu od páteře, pokud ne..a třeba se ti točí hlava když se přetáčíš ze strany na stranu tak to může být od vnitřního ucha, např. benigní polohové vertigo

vokishka
Extra třída :D 12871 příspěvků 13.01.18 20:42

Je otázka, jestli to lupne a začne se točit, nebo lupne a přestane.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >