Nudle nebo parazit v rybě?

Anonymní
22.4.21 12:53

Ryba na panvi

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, vcera jsem koupila rybu Pangasius, dnes sem ji udělala na pánvi a po chvilce jsem z ni vytáhla tuto, můžu se zeptat, zda někdo zde nevi, co to může být? Případně jestli mam plasit? Jedla sem to ja a me dite.
Děkuji za odpověď hezky den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31280
22.4.21 13:00
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, vcera jsem koupila rybu Pangasius, dnes sem ji udělala na pánvi a po chvilce jsem z ni vytáhla tuto, můžu se zeptat, zda někdo zde nevi, co to může být? Případně jestli mam plasit? Jedla sem to ja a me dite.
Děkuji za odpověď hezky den.

Nekupuj pangase. Je to hnusná sladkovodní ryba někde ze sádek z Vietnamu. Četla jsi, kolik vody je v rybě a kolika masa? Tohle vypadá na nějakou hlístici. Fuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7917
22.4.21 13:07

Pokud to není nudle, tak nějaký parazit…to je po upečení nebo před?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 13:08

Po upečení

• Citovat
  • Nahlásit
944
22.4.21 13:10
@Russet píše:
Nekupuj pangase. Je to hnusná sladkovodní ryba někde ze sádek z Vietnamu. Četla jsi, kolik vody je v rybě a kolika masa? Tohle vypadá na nějakou hlístici. Fuj.
:palec: souhlas.. kupuj pořádný ryby, tohle bych do huby nevzala.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7917
22.4.21 13:12

Tězko říct…před tím tam nic nebylo? Úpravou by se mělo vše zlikvidovat, asi bych neplasila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21074
22.4.21 13:13

Kupuj aspoň tomu dítěti kvalitní jídlo, pangas je snad ta nejhorší ryba co muze byt. Jinak jestli to je poradně propecene, tak by se nic stát nemelo, ale chuť by mě teda přešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49626
22.4.21 13:14
@Russet píše:
Nekupuj pangase. Je to hnusná sladkovodní ryba někde ze sádek z Vietnamu. Četla jsi, kolik vody je v rybě a kolika masa? Tohle vypadá na nějakou hlístici. Fuj.

Pangas je úplně normální sladkovodní ryba, kterou jedí miliony lidí. Stačí číst složení btohi. Co kupuješ, pak v ní voda není ;)

Jinak bych neplašila. Ať je to cokoliv. Tak tepelnou úpravu by nic přežít nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31280
22.4.21 13:16
@Dara90 píše: :palec: souhlas.. kupuj pořádný ryby, tohle bych do huby nevzala.

Když cizí ryba, tak aspoň mořská. Jinak si můžu u nás koupit pstruha nebo jinou rybu a nekonzumovat přemrzlý hnus napíchaný vodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
922
22.4.21 13:16

Pangas je sladkovodní sumcovitá ryba, pěstovaná s vietnamskou pracovitostí kdekoliv to jde, ale pouze uměle v pěstírnách na řece Mekong. Řeka Mekong je ale odpadní stokou Asie ve které se kumuluje veškerá špína Thajska, Laosu a Vietnamu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31280
22.4.21 13:18
@lucenka píše:
Pangas je úplně normální sladkovodní ryba, kterou jedí miliony lidí. Stačí číst složení btohi. Co kupuješ, pak v ní voda není ;)Jinak bych neplašila. Ať je to cokoliv. Tak tepelnou úpravu by nic přežít nemělo.

Nekupuju. Sladkovodních kvalitních ryb tu máme dost. Nepodporuju dovoz z Vietnamu. Pochybuju, že zakladatelka vůbec koukala na obsah vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 13:32

Mluvila jsem se svým zdr. bratrem, rikal, ze mam pouze kontrolovat zdravotní stav, ale melo by to byt ok.
Diky za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 13:35

A ještě pro ty, co tu do me rypaly, ryby kupujeme pravidelně, lososa, kapra, apod.. jen jsem chtěla zkusit tuto rybu, protože spousta lidi si ji chválí, no zkusila sem a už nekoupím.
Hezky den.

• Citovat
  • Nahlásit
4639
22.4.21 13:37

Příště kup Tresku - za ty stejné prach v akci.. pangas je hnusná tlustá ryba bez chuti a zápachu.. stačilo mi jednou -skoro zkažený vánoce :zed: a to jíme ryby často, akorát si čekávám na štiky a tresky v akci (či mi kámoši rybáři dodají..) a láduju mrazák :potlesk: super jsou jen tak právě na pánvi na másle a kmíně, trošku citronu a jí se za pár minut..
pangas je odpad.. ten váš měl holt v sobě nějakýho parazita.. co už.. Jsi poučená ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36706
22.4.21 15:32

Ryby maj střeva, mají tepny a mají různé blány, které se mohou při správném naříznutí takto vytvarovat. Nejspíš je jen blbě vykuchaná.
Ta fiotka je rozmazaná, ale když se najde ve zvířeti trubička, možnost, že to je parazit, je až na posledním místě. Aortu mají všechny ryby, parazity jen některé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat