Ryma neustava.. nejaka rada?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.10.21 20:51

Ryma neustava.. nejaka rada?

:mrgreen: Ahojky asi hloupa otazky ale je to cca 14 dni co jsme vsichni doma odpadli s respiracnim onemocnenim(ryma, kasel) podotykam ze ryma byla opravdu brutalni nez obvykle ze je za tyden pryc🙈 ale stale se ji nemohu zbavit pres den stale posmrkavam ale prijde vecer a zacne mi simrani v nose a ja kejcham a kejcham :roll: Alergicka na nic nejsem :nevim: uz nevim co s tim jestli navstivim ORL nebo? nosni kapky sem pouzivala podle davkovani

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4034
24.10.21 20:59

Mne pořád doktorka nutí konvicku na prolevaní nosu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4748
24.10.21 21:01

Mě zmizela až po 5ti týdnech. Jako těhotná jsem se vyhýbala kapkám do nosu a používala jen to co je možné… Takže podle mě je to jen tím co teď řádí, všichni kolem měli problém se toho ucpaného nosu zbavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59203
24.10.21 21:03

@Elishka1 je to opravdu dobrá věc
Syn od mala při rýmě jediné konvičku, naučila nás to sestřička v dětské léčebně
A já mám rýmu a dnes jsem použila ráno a od té doby dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5817
24.10.21 21:09

Určitě vyzkoušet proplachy konvičkou, Respimerem atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
24.10.21 21:13

Ja uz mam rymu taky presne 14 dni :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
24.10.21 21:18

Dcera teď měla rýmu a nasadila jsem ji sinupret a při normálních kapkách ještě vyplachovala mořskou vodou s mědi. A brala 3× denně kapky lichořeřišnice větší. Rýma snad poprvé trvala „jen týden“ no a asi jeden den navíc. Opravdu po rýmě ani památky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3290
24.10.21 22:23

Já se taky rymy nemuzu zbavit. Boli me z ni hlava a asi teda zkusim tu konvičku, protože nic nezabralo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
24.10.21 22:33

Taky doma bojujeme už třetí týden s virozou včetně rýmy a kašle. Já jsem snad takovouhle rýmu, co teď, ještě v životě neměla 8o Teď večer mi trochu ulevilo inhalovani slané vody (té páry z ní). Jinak beru dětem Sinupret, stříkám mořskou vodu a kapky. Objednala jsem si aroma difuzer s esenciálními oleji, které by měly napomoct lepšímu dýchání. Jo a tu konvicku chci vyzkoušet. Rýma teď tedy vypadá trochu na ústupu. Zas se ale nemůžu zbavit drazdiveho kašle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3328
25.10.21 08:06

Konvicka plis sinnupret.

kdyz nepomuze vyplach slanou vodou, zkusit odvar z preslicky, anyzu, a lzicku soli. to pomaha velmi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
25.10.21 12:20

@Alyss1 A ten odvar pít, nebo jako proplach? Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
25.10.21 12:49

Proč anonym?
Nám pomáhá slezovy čaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3290
25.10.21 22:39

Dnes jsem zkusila konvičku a :palec: Geniální věc a pritom jednoduchá. Takové řešení mam ráda. Konecne nemám ucpané dutiny. Všem doporučuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat