Akné na zadku i pažích - co s tím?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
alena1995
23.10.21 21:43

Akné na zadku i pažích - co s tím?

Dobrý večer, holky,

prosím, celý život mám akné na pažích (!) a zadku, neskutečně mě to trápí, kožní řekla, že je to ekzém 8o ne, není to ekzém, je to prostě akné. Takové jakoby „pod kůži“, nebolí, ale když zmáčknu, jde z toho hodně. Omlouvám se za ten popis. Prosím, nevíte co by zabralo? Spodní prádlo mám pouze bavlnu. Nějaké přírodní krémy, peeling?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23434
23.10.21 21:58

Není to ani exém ani akné, má to svůj název, ale zaboha si na to nevzpomenu. Vzniká to tak, že jak roste chloupek, strhává nahoru nezralý kožní buňky a ty pak ucpou pór a udělají pupínek. Mám to taky. Pomáhá částečně peeling, ale spíš to mizí věkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
23.10.21 21:58

Není to akné, říká se tomu slepičí kůže…načti si o tom na internetu, v kůži se nám něčeho tvoří moc a proto se tvoří tyhle pupínky, v podstatě na to nic nepomůže, hlavně si to nehnípat, což je celkem těžký….aby se nedělaly jizvy. mírní se to na sluníčku a pomáhá taky mořská voda. Mně se to věkem rozšiřuje…na stehna, boky…Dřív sem to hodně řešila a zkusila toho hodně a nic nepomohlo, teď už to neřeším a přijde mi ze je to možná lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.21 22:25

Mne celkem pomohlo telove mleko Lactovit v kombinaci s kartacem na suche kartacovani. Nevim, co z toho zabralo vic, delala jsem minimalne 3× tydne a o dost lepsi.

• Citovat
  • Nahlásit
13
21.11.21 21:44

alena1995

Zkus vyřadit lepek. Cca 14dní a uvidíš rozdíl. Pokud to pomůže mas alergii na lepek. Nemusis byt hned celiaky, ale bude ti treba vadit v urcitem mnozstvi. Budes muset odhadnout kolik muzes za den snist, tj ta lepsi varianta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat