Opakované virózy u dospělého - od očkování ležím

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.10.21 20:55

Opakované virózy u dospělého - od očkování ležím

Ahoj, už druhý měsíc jdu z virózy do virózy. Začalo to už v srpnu. To jsem byla na první dávce očkování a lehla jsem na 14 dní s horečkou, sedlo mi to pak plynule na hlasivky. Pak jsem byla asi týden relativně dobrá, ale pořád jsem se necítila úplně zdravá (noční pocení, bušení srdce, zimomřivost). Byla jsem u doktorky a ta neshledala žádný zdravotní problém. Týden na to jsem dostala dost silnou rýmu, trvala asi 10 dní a sedla mi na dutiny. Na atb to ale nebylo. Pak jsem se konečně zvetila a začátkem října byla schopna jít na druhou dávku. Zas jsem dostala horečku, bolest ruky, zad, svalů. Asi týden v posteli, pak jsem začala relativně fungovat. Ale od tohoto pondělka mám zase kašel, je mi špatně od žaludku, jsem slabá a nemám chuť k jídlu.
Prostě když to shrnu, tak poslední 2 měsíce jsem skoro pořád na hromadě.
Co se týče podpory imunity, beru vitamin C se zinkem a echinaceu a taky rakytníkový a jitrocelový sirup. Vařím si domácí šípkový čaj. Zkoušela jsem kolostrum, ale mám z něj průjem.
Děti taky celkem marodí, ale mají daleko lepší průběh, většinou hlavně rýmu. Bohužel kvůli tomu špatně spí a já se tím pádem nevyspím, což imunitě nepřidá.
Nevíte co by mi ještě mohlo pomoct. Zima před námi a já takhle odrovnaná už dopředu :zed: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1128
23.10.21 21:26

Proboha, proč jste sla na tu druhou dávku? Vždyť organismus musel a musí být hodně vyčerpaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6359
23.10.21 21:54

Toto popisuje hodne znamych, kamaradka kasle uz 2 mesice po ocku.Ale za chvili to bude zrejme povinne, takze se tomu nikdo nevyhne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
23.10.21 22:15

Známá po očkování 55 let co 6 týdnů vždy 14 dní nemocná. Průdušky a rýma. Teď už se to zkracuje po čtyřech týdnech :pocitac:. Její sestra 60 asmatik, cukrovkář a tlak nic. Žádné problémy. Obě mají pfizera. Můj otec 75 od té doby zhoršení průchodnost cév. Musí jít na kompletní vyčištění. Při obyčejné chůzi už skoro nemůže dýchat. Pfizer. Mamka 73 má Astra zeneku a nic. Já sama váhám :think: Já jsem 8týdnů po porodu, přes 4 týdny ukrutna zelená rýma, kterou mi přinesl syn že školky, ( máme to celá rodina), teď se mi dělají na břiše tmavě červené puchýřky. :pocitac:

Příspěvek upraven 23.10.21 v 22:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
23.10.21 22:35

Ano, od doby, co jsem dostala tu slavnou tečku jsem furt na hromadě. V noci se potím, mám zimnice, furt rýma, hlava každou chvíli jak střep a do toho vždycky chytnu něco od dětí. Mám teda jednorázovou ale taky asi brzy padnu. Jestli zavřou školy a školky, tak už 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 05:34

To mě teda děsí, holky :,( Mám taky pfizera. Druhou dávku mi doporučila doktorka, abych nechytila covid, když mám tak špatnou imunitu - že by mohl mít u mě těžší průběh. Asi to byla. chyba. :zed:
Jinak letos jsem měla i covid, to mi ale nebylo skoro nic, akorát jsem měla rýmu a přišla na pár dní o čich. Teď je mně daleko hůř. Protilátky jsem před očkováním měla na spodní hranici, která už prý nechrání.
Manžel byl na pfizera před 14 dny a měl teda týden rýmu, teplotu, dutiny a hlasivky, ale to taky mohl chytit ode mě. Zase nechci vše svádět na očkování.

Prosím a pomohlo vám něco? Já mám fakt strach, jak zimu zvládnu. Jen ranní vypravování do školy mě vyčerpává tak, že po příchodu domů bych zas nejradši spala (nemůžu - mám batole, které je v těchto dnech navíc protivné kvůli rýmě a zubům). Navíc mě v listopadu mají čekat pracovní pohovory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14311
24.10.21 05:59

Mě ted po covidu předepsal doktor Brncho - Vaxom - zkus se zeptat.. Má to posílilit imunitu či co..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
24.10.21 09:35

@Štrample obecná
Děvčata, asi máte nízkou hodnotu Dečka. Požádejte u dr o odběr. Ockovani a nachlazení decko hodně „vysavaji“, protože imunita pracuje a vytváří protilátky.

Detox Eco mi přišel dobrý po očko a na energii be vitamíny a něco k tomu. Udělala jsem kúru. Neberu pořád a decko k tomu. Mám zjištěné nízké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 13:44
@Štrample obecná píše:
Ahoj, už druhý měsíc jdu z virózy do virózy. Začalo to už v srpnu. To jsem byla na první dávce očkování a lehla jsem na 14 dní s horečkou, sedlo mi to pak plynule na hlasivky. Pak jsem byla asi týden relativně dobrá, ale pořád jsem se necítila úplně zdravá (noční pocení, bušení srdce, zimomřivost). Byla jsem u doktorky a ta neshledala žádný zdravotní problém. Týden na to jsem dostala dost silnou rýmu, trvala asi 10 dní a sedla mi na dutiny. Na atb to ale nebylo. Pak jsem se konečně zvetila a začátkem října byla schopna jít na druhou dávku. Zas jsem dostala horečku, bolest ruky, zad, svalů. Asi týden v posteli, pak jsem začala relativně fungovat. Ale od tohoto pondělka mám zase kašel, je mi špatně od žaludku, jsem slabá a nemám chuť k jídlu.
Prostě když to shrnu, tak poslední 2 měsíce jsem skoro pořád na hromadě.
Co se týče podpory imunity, beru vitamin C se zinkem a echinaceu a taky rakytníkový a jitrocelový sirup. Vařím si domácí šípkový čaj. Zkoušela jsem kolostrum, ale mám z něj průjem.
Děti taky celkem marodí, ale mají daleko lepší průběh, většinou hlavně rýmu. Bohužel kvůli tomu špatně spí a já se tím pádem nevyspím, což imunitě nepřidá.
Nevíte co by mi ještě mohlo pomoct. Zima před námi a já takhle odrovnaná už dopředu :zed: :(

Osobně si myslím, že to souvisí s ockovanim.

Já po očku “jen” zhoršení” kondičky přes léto a mohu dělat co chci a cvičit jak chci, tak pořad mám problém to udychat. Dříve nic takového nebylo. Teď od začátku září jsem na kupě - virozy s daleko horším a delším průběhem než obvykle. Také se z nich nemohu vyhrabat a to jsem po očku déle.

Podobně průběhy nemoci má daleko více lidi kolem mě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 13:49
@jejjej píše:
@Štrample obecná
Děvčata, asi máte nízkou hodnotu Dečka. Požádejte u dr o odběr. Ockovani a nachlazení decko hodně „vysavaji“, protože imunita pracuje a vytváří protilátky.Detox Eco mi přišel dobrý po očko a na energii be vitamíny a něco k tomu. Udělala jsem kúru. Neberu pořád a decko k tomu. Mám zjištěné nízké.

Déčko mám nižší už před ockovanim a beru ho denně v nejvyšší objemu, co mě dr. řekla. Teď stejně chystám kde co. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
625
24.10.21 16:48

Tohle očkování záměrně a podstatně snižuje imunitu. Lidi, které mám ve svém okolí..všichni po očkování problémy. Ano ze začátku část lidí dostala nejspíše placebo.. aby to vypadalo, že se nic neděje.
Co dělat netuším.. snažit se imunitu nahodit.. vitamíny, zajít si k léčiteli na vyčištění, dát si opravdu pořádný detox. A zanalyzovat si v sobě, proč jsem do toho šla.. protože tohle je opravdu každého zodpovědnost. Zodpovědnost za vlastní zdraví.
Mnozí doktoři nutí tohle očkování hlava nehlava, jsou motivovaní a nic jiného je nezajímá. Hlavně to do svého klienta dostat.. co to s ním udělá neřeší. Kamarád po neustálé manipuaci odvezl babičku na očko.. zdrav. sestra do ní každý týden hučela, jak se má očkovat, jak je to důležité, že je poslední kdo není. Nic jí nebylo, na svůj pokročilý věk byla v pohodě, bez zdravotních problémů. Což od naočkování už neplatí. Teď ji kamarád vozí po doktorech, z jednoho vyšetření na druhé.. rozjely se jí záněty v celém těle, nejvíc kyčel.. má bolesti, celé noci nespí, nejí, pláče. Doktorku to ale nezajímá.. s očkováním to samozřejmě vůbec nesouvisí, a když se uvolila že po 2měsících čekání na ni koukne.. tak jí chtěla vnutit očko na chřipku.
Tohle je neskutečný hyenismus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 20:33

@cartera Šla jsem do toho ze 2 důvodů:

1. Protože pracuju v oboru, kde to zaměstnavatel prakticky vyžaduje respektive strašně znepříjemňuje život všem, co jsou neočkování (respirátory celou pracovní dobu, neustálé testy atd.). Ty respirátory už jsem nezvládala. A to chodím jen na zkrácený úvazek. Vůbec nechápu, jak v tom někdo může být každý den 8 hodin! :cert:
  1. Kvůli dědečkovi, kterého často navštěvujeme, zajišťujeme nákupy…

Detox zatím moc nechci, stále ještě kojím, byť už velké batole a jen občas.

Dneska jsem byla s kamarádkou, očkovaná před měsícem (taky Pfizer) a doteď není ok. Dřív taky sportovně, teď se sotva vykope do práce, na nákup atd. Zadýchává se, je unavená…

Takže to bude asi běžné…bohužel.
Déčko mi doktorka zajišťovala v září a bylo prý OK, ale přece jen světla ubývá, možná zkusím nasadit. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 20:39

@cartera Tohle je síla! Babičky je mi moc líto. Bohužel málokdy se dokáže příčinný vztah mezi zdravotními problémy a očkováním. A málokdy tyto potíže vůbec doktoři umějí řešit. To neočko člověk pořád slyší: Ty se bojíš píchnutí? Bojíš se, že tě očipují? Bojíš se zvýšené teploty nebo bolesti ruky? Největší riziko je bohužel asi v těch dlouhodobých dopadech na imunitu a kdo ví, co bude dál :cert:
Ale sama jsem byla měkká a nechala se přemluvit. Člověk ale někde pracovat musí a když je to vyžadováno v práci, tak co dělat. Třeba zdravotníci nemají na výběr vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4074
24.10.21 21:04
@cartera píše:
Tohle očkování záměrně a podstatně snižuje imunitu. Lidi, které mám ve svém okolí..všichni po očkování problémy. Ano ze začátku část lidí dostala nejspíše placebo.. aby to vypadalo, že se nic neděje.
Co dělat netuším.. snažit se imunitu nahodit.. vitamíny, zajít si k léčiteli na vyčištění, dát si opravdu pořádný detox. A zanalyzovat si v sobě, proč jsem do toho šla.. protože tohle je opravdu každého zodpovědnost. Zodpovědnost za vlastní zdraví.
Mnozí doktoři nutí tohle očkování hlava nehlava, jsou motivovaní a nic jiného je nezajímá. Hlavně to do svého klienta dostat.. co to s ním udělá neřeší. Kamarád po neustálé manipuaci odvezl babičku na očko.. zdrav. sestra do ní každý týden hučela, jak se má očkovat, jak je to důležité, že je poslední kdo není. Nic jí nebylo, na svůj pokročilý věk byla v pohodě, bez zdravotních problémů. Což od naočkování už neplatí. Teď ji kamarád vozí po doktorech, z jednoho vyšetření na druhé.. rozjely se jí záněty v celém těle, nejvíc kyčel.. má bolesti, celé noci nespí, nejí, pláče. Doktorku to ale nezajímá.. s očkováním to samozřejmě vůbec nesouvisí, a když se uvolila že po 2měsících čekání na ni koukne.. tak jí chtěla vnutit očko na chřipku.
Tohle je neskutečný hyenismus.
:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
24.10.21 22:35
@Štrample obecná píše:
@cartera Šla jsem do toho ze 2 důvodů:
  1. Protože pracuju v oboru, kde to zaměstnavatel prakticky vyžaduje respektive strašně znepříjemňuje život všem, co jsou neočkování (respirátory celou pracovní dobu, neustálé testy atd.). Ty respirátory už jsem nezvládala. A to chodím jen na zkrácený úvazek. Vůbec nechápu, jak v tom někdo může být každý den 8 hodin! :cert:
  1. Kvůli dědečkovi, kterého často navštěvujeme, zajišťujeme nákupy…

Detox zatím moc nechci, stále ještě kojím, byť už velké batole a jen občas.

Dneska jsem byla s kamarádkou, očkovaná před měsícem (taky Pfizer) a doteď není ok. Dřív taky sportovně, teď se sotva vykope do práce, na nákup atd. Zadýchává se, je unavená…

Takže to bude asi běžné…bohužel.
Déčko mi doktorka zajišťovala v září a bylo prý OK, ale přece jen světla ubývá, možná zkusím nasadit. :palec:

když najdu v počítači, tak ti přepošlu, co se doporučovalo jinde. Třeba si z toho něco vybereš. Co si pamatuji tak to byl glutation.. o tom mluvil Calábek u Duška, že je to výborné po covidu, když máš nějaký ten long covid. Takže to bude fungovat i po očko. Přiznávám se, že jsem ještě nestudovala o co jde.
Můžeš ale zaručeně vyzkoušet, když kojíš, si dělat čaj z borovicového jehličí nebo si z něj udělat tinkturu. Obsahuje spousty vitamínů.
Já mám ráda různé přípravky od Petra Chobota.. má toho hodně i na detox, čaje, tinktury.. to bysněco mohla také. Když ta koukni na netu na jeho stránky, jestli tě to osloví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat