Kde jste si přesně nahmataly bulku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.10.21 19:23

Kde jste si přesně nahmataly bulku?

Dobrý večer holky,
Jdu se uklidnit pokecat rozptýlit to čekání na sono, které mám až za 2 týdny. 3 měsíce plně kojím a před dvěma týdny mi manžel objevil bulku v prsu. Nachází se přímo ze předu prsu nad bradavkou a je tak 1 až 2 cm široká jakoby mezi prsty pohyblivá. Jsem v nervu doma už mám 5ti letou dceru a mám šílený strach, že to bude rakovina.. Vím, že během kojení se tyto bulky objevují, ale precejen by bolely ne? Tato mě vůbec nebolí.. Mám strach.. Jak „vypadá“ rakovinná bulka? Hýbe se, bolí? Dejte mi naději, že to je jen nějaké mliko v mlekovodu, byť to vuhec neboli :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
714
23.10.21 19:27

Jsem si jistá, že to bude v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26455
23.10.21 19:30

Ja teda měla při kojení boule všude v prsou, většinou nebolely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1667
23.10.21 19:32

Při kojení si nepamatuji, ale prsa plná boulí mám od zablokovaných zad/krční páteře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
23.10.21 20:22

Kliiiiiiiid. Pri kojeni jsem mela vzdycky prsa sama boulicka :nevim: Rakovinu z toho nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5248
23.10.21 20:28

Buď klidná to bude dobrý, já měla zánět v prsu cca 5 měsíců zpět.. taky bulka.. u mě se plaší hormony.. už stárnu totiž :nevim:, chodim kazdy 1/4 rok na sono raději :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3088
23.10.21 20:32

Ja mela pri kojeni prsa samou bulku a bolela me jen jedna, kdyz to byl zanet..musim rict, ze me to taky trochu vystrasilo, ale pak uz mi to prislo normalni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.21 20:52

Holky moc děkuji :hug: jste mě uklidnily.

• Citovat
  • Nahlásit
23.10.21 20:58

Hlásím se k těm, které mají u kojení bouličky pořád. Jednou jsem taky šla raději na sono, boulička. už byla moc dlouho a přišlo mi, že roste, a byl to jen ucpaný mlékovod. Taky to nebolelo. Myslím, že se nemusíš bát!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 21:23

@Kriss Tina @Melodie91 holky a není divné, že ta bulka je tam furt? Že nezmizí? Už ji mám 2 týdny a ještě 2 týdny budu čekat na sono, pokud nezmizí bude tam měsíc.. Přijde mi to dlouho na nějakou mléčnou žlázu..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat