Rýma po COVIDU

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.6.22 15:23

Rýma po COVIDU

Dobrý den. Mám 4 měsíce od prodělání COVIDU (omikron) a stále mě trápí ucpaný nos. Bohužel to nejde ani vysmrkat. Musim používat neustále kapky do nosu ( i kdyz mi v lékárně rikali ze maximálně tyden) nevíte co s tím?
Také jste meli rymu tak dlouho
Obcas se mi to ucpe v noci a nemuzu dýchat nosem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
83677
20.6.22 16:45

Ona to nejspis nebude ryma, ale chronicke zdireni sliznice, ktere sis privodila prave temi kapkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.22 20:11

@j.a.n.i1 a co ted 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
83677
21.6.22 04:44

Hele to netusim, nejspíš doktor, nevim zda se to upravi samo, když ty kapky vysadis nebo na to neco existuje. Každopádně kapky určitě vysadit a pouzivat jen vincentku ci mořskou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.6.22 18:44

Je to přesně tak jak píše paní kolegyně kapky typu olynth fungují tak, že po dvou týdnech vám způsobí přesně to proči čemu by měli bojovat ucpaný nos, takže vysadit možná konzultovat s ORL, ale hlavně už né ty kapky, ale něco přírodního inhalovat bylinky tymián, heřmánek černý bez mateřídouška a šalvěj hodit do hnce zalít horkou vodou a až to bude snesitelné ručník přes hlavu a dýchat výpary a i tu vincentku kapat do nosa může pomoct, další věc zvýšit si vlhkost vzduchu, alespoň dočasně na 50-60% a podle toho jak dlouho jste ten asi olynth užívala bude trvat i léčba, jo a pozor na brufen ten vám za dva týdny zničí žaludek a paralen zas likviduje játra bohužel velká část farmak funguje podobně, aby měli pořád co léčit, tak hodně zdaru a nevzdat to všechen olynth vyhodit jo a možná máte kapky s jiným názvem, ale stejnou účinnou látkou xylometazolin tomu se říká generická substituce stejný lék jiný obchodní název

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
24.6.22 09:03

Taky jsem si zažila chemickou rýmu po kapkách olynth a to jsem je užívala „jen“ deset dní. No vysadila jsem je, asi tyden jsem měla totálně ucpaný nos, ale vydržela jsem a pak už to bylo OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat