Záznam o PCR testu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31.5.22 01:07

Záznam o PCR testu

Ahoj,

Mám dotaz.

Byla jsem v kontaktu s pozitivním, raději jsem se nechala testovat, jelikož mě čekají přijímačky na vysokou a nechtěla jsem vystavit riziku ostatní nebo zjistit na poslední chvíli, že mi je zle.
Test jsem si platila sama, jelikož lékař má do středy dovču a v pátek mám přijímačky, tak jsem nechtěla riskovat, že to nestihne přijít, kdyby mi vystavil žádanku až v tu středu.
Nevíte, jestli bude mít záznam toho, že jsem na tom testu byla? Nebo mu budu muset donést to, co mi zašlou na mail? (Ptám se, protože chtějí ve škole potvrzení od lékaře o tom, že jsem negativní.. předem jsem je raději informovala, kdybych náhodou byla pozitivní)
Díky moc. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
83677
31.5.22 06:23

Tak snad vezmes vysledek toho trstu, az ti prijde, ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
31.5.22 07:36

Dostaneš výsledek testu. Případně se to ukazuje i v aplikaci Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21490
31.5.22 08:11

@Gabriela2033 v cesku je skola, ktera v tuto chvili chce k prijmackam negativni test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34559
31.5.22 08:11

@Gabriela2033 8o to dnes ještě někdo řeší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34559
31.5.22 08:12
@Cuddy píše:
@Gabriela2033 v cesku je skola, ktera v tuto chvili chce k prijmackam negativni test?

také se mi to nezdá? už to nikdo neřeší ani v nemocnici při plánované operaci :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
31.5.22 09:12

@stinga manzel byl asi tri tydny zpatky na skoleni a vsichni ucastnici si museli povinne udelat antigen na miste, takze evidente to porad jeste nekde resi :-) 8o
ale nebojte nic, v zari, nejpozdejs v rijnu, to zas budou resit vsichni :-)

jinak potvrzeni o vysledku testu mas v tom rozhrani na ocko.uzis nebo v Tecce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23630
31.5.22 09:32
@stinga píše:
také se mi to nezdá? už to nikdo neřeší ani v nemocnici při plánované operaci :think: :nevim:

no nevím cca měsíc zpátky řešili při kolonoskopii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34559
31.5.22 09:38
@ka2ka píše:
no nevím cca měsíc zpátky řešili při kolonoskopii

mamka měla jít na kolonoskopii 19.5. a test mít nemusela, nakonec teda nešla, protože omarodila,
já jsem od včera v jiné nemocnici s dcerou na operaci nosní mandle a také nikdo nic nechtěl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23630
31.5.22 09:58
@stinga píše:
mamka měla jít na kolonoskopii 19.5. a test mít nemusela, nakonec teda nešla, protože omarodila,
já jsem od včera v jiné nemocnici s dcerou na operaci nosní mandle a také nikdo nic nechtěl

tak asi jak kde :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.22 12:50

@stinga chtějí to po mně no… navíc jim nestačí jenom ta zpráva, že jsem negativní, ale chtějí razítko od mého lékaře… tak nevím no, taky mi to přijde jako kravina a nechce se mi kvůli tomuhle lítat k doktorovi, ten mě nejspíš pošle do pr… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34559
31.5.22 12:53

@Gabriela2033 tak to ti nezbyde, než k tomu lékaři zajít, to je fakt - a on žádný záznam z tvého placeného PCR nedostane, musíš mu ukázat Tečku nebo sms z odběrového místa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.22 12:53

@adamcoka já vím, že to je v tomhle dostupný, ale oni po mně vyžadují ještě k tomuhle razítko od lékaře :D proto se ptám, jestli lékař má nějaký záznam v počítači o tom, jestli mi ten test byl proveden nebo to budu muset tisknout nebo mu to ukazovat na místě, aby mi to razítko dal..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.22 12:54

(Byla jsem poprvé na testu, takže jsem v tomhle neznalá, tak se omlouvám)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.22 12:55

@stinga děkuju! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie