Jsem pozitivní a máme se stěhovat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.5.22 08:43

Jsem pozitivní a máme se stěhovat

V noci mi bylo divně, tak sem si udělala testy na C19 doma a je to tam. Zbytek rodiny je negativní, dítě má rýmu a kašel, ale je negativní. Problém je, že se ve čtvrtek stěhujeme. Co teď?
Stěhuje nás firma, teoreticky tady ani být nemusím v tu dobu, tedy balíme se sami, oni to jen odvezou. Problém bude pokud to chytí do té doby i manžel. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27647
16.5.22 08:48
@Anonymní píše:
V noci mi bylo divně, tak sem si udělala testy na C19 doma a je to tam. Zbytek rodiny je negativní, dítě má rýmu a kašel, ale je negativní. Problém je, že se ve čtvrtek stěhujeme. Co teď?
Stěhuje nás firma, teoreticky tady ani být nemusím v tu dobu, tedy balíme se sami, oni to jen odvezou. Problém bude pokud to chytí do té doby i manžel. :nevim:

Pokud se nemůžeš ideálně s dětmi někam dočasně přestěhovat, tak bych vážně uvažovala o posunutí stěhování o týden, dva. Ale pokud to měl manžel chytnout, už to nejspíš chytnul, takže možná ani ta vaše izolace by nepomohla. Ta firma by k vám vůbec neměla lézt.. :? Držím palce, ať máš mírný průběh a nikdo to od tebe nechytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1582
16.5.22 08:49

Někam bych se s dětmi přestěhovala (rodiče, známí), ať nenakazíš manžela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43296
16.5.22 08:52
@Anonymní píše:
Stěhuje nás firma, teoreticky tady ani být nemusím v tu dobu, tedy balíme se sami, oni to jen odvezou. Problém bude pokud to chytí do té doby i manžel. :nevim:

Tak si vezme respirátor. Když mu bude fakt zle, nemůže přijít někdo z rodiny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
16.5.22 08:54
@Russet píše:
Tak si vezme respirátor. Když mu bude fakt zle, nemůže přijít někdo z rodiny?

Fakt bys pozvala domů stěhovací firmu v době, kdy je tam někdo v izolaci? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43296
16.5.22 08:58
@unuděná píše:
Fakt bys pozvala domů stěhovací firmu v době, kdy je tam někdo v izolaci? :think:

To není jisté. Teď bude v izolaci pouze zakladatelka. Manžel jako negativní může do práce? Děti budou doma? Když u nás zařádil virus, já a syn jsme to nedostali :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
16.5.22 09:00
@Russet píše:
To není jisté. Teď bude v izolaci pouze zakladatelka. Manžel jako negativní může do práce? Děti budou doma? Když u nás zařádil virus, já a syn jsme to nedostali :nevim:

Ne, tys reagovala na větu „průšvih bude, když to do té doby chytne manžel“ tím, že „tak si vezme respirátor“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 09:02
@unuděná píše:
Pokud se nemůžeš ideálně s dětmi někam dočasně přestěhovat, tak bych vážně uvažovala o posunutí stěhování o týden, dva. Ale pokud to měl manžel chytnout, už to nejspíš chytnul, takže možná ani ta vaše izolace by nepomohla. Ta firma by k vám vůbec neměla lézt.. :? Držím palce, ať máš mírný průběh a nikdo to od tebe nechytí.

Nemůžu s dětma nikam, :roll: navíc starší je ve škole. Rodinu ani nikoho tu nemáme. Posunout to nejde, máme domluvené malování v pondělí a příští týden předáváme byt majiteli. :nevim: máme nájem jen do konce měsíce

• Citovat
  • Nahlásit
27647
16.5.22 09:04
@Anonymní píše:
Nemůžu s dětma nikam, :roll: navíc starší je ve škole. Rodinu ani nikoho tu nemáme. Posunout to nejde, máme domluvené malování v pondělí a příští týden předáváme byt majiteli. :nevim: máme nájem jen do konce měsíce

To je průse. r jako noha no :? Tak se alespoň separuj od manžela, ale předpokládám, že jsi s ním spala v noci v jedné posteli atd… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1729
16.5.22 09:06
@Anonymní píše:
Nemůžu s dětma nikam, :roll: navíc starší je ve škole. Rodinu ani nikoho tu nemáme. Posunout to nejde, máme domluvené malování v pondělí a příští týden předáváme byt majiteli. :nevim: máme nájem jen do konce měsíce

Tak když to nejde posunout, proč to řešíte. Kdybyste si nedělala test tak jste v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43296
16.5.22 09:10
@unuděná píše:
Ne, tys reagovala na větu „průšvih bude, když to do té doby chytne manžel“ tím, že „tak si vezme respirátor“.

Když bude jinde než stěhováci a nepůjde na oficiální test, jaký průser nastane?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 09:10
@lucik2011 píše:
Tak když to nejde posunout, proč to řešíte. Kdybyste si nedělala test tak jste v klidu

No řeším jak to vymyslet, zatím je mi není nějak blbě, ale taky nejsem ok. Mladší do školky nepůjde, tak se asi někam na ten den uklidime do lesa nabo nevím… Teoreticky já můžu být už ve čtvrtek ok. :nevim: nebo pak padne zbytek :zed:
Na oficiální test asi nepůjdu ač jsem byla proti tomu, ale teď nevím jak to jinak vymyslet.

• Citovat
  • Nahlásit
43296
16.5.22 09:11
@lucik2011 píše:

Ona klidně pustí dítě do školy, takže asi je bezpředmětné řešit stěhováky, co s nimi v tak úzkém kontaktu nebudou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43296
16.5.22 09:12
@Anonymní píše:
No řeším jak to vymyslet, zatím je mi není nějak blbě, ale taky nejsem ok. Mladší do školky nepůjde, tak se asi někam na ten den uklidime do lesa nabo nevím… Teoreticky já můžu být už ve čtvrtek ok. :nevim: nebo pak padne zbytek :zed:
Na oficiální test asi nepůjdu ač jsem byla proti tomu, ale teď nevím jak to jinak vymyslet.

A starší do školy může? Pokud nepůjdeš na oficiální test, nejsi ani v izolaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29387
16.5.22 09:12

Když to jinak nepůjde, tak bych v bytě hodně vetrala, ten kdo tam bude, bude mít respirátor, nebo se domluvit s někým známým, že by na to v bytě dohlížel a manžel třeba byl jen venku? Možná ještě ty stěhováky upozornit, že byl v bytě předtím nakažený, jestli si chtějí vzít aspon rousku :nevim: pokud to nemůžete posunout a musíte byt předat, tak se nedá nic dělat no. Ale co vidím v okolí, tak koronu už vůbec nikdo neřeší, už se ani nechodí na testy, roušky nikdo nenosí a že by byl někdo v karanténě sem už dlouho neslyšela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat