Rýžová kaše Nutrilon - reportáž

6149
25.9.07 19:02

Rýžová kaše Nutrilon - reportáž

Pusťte si docela šokující reportáž:

http://www.ceskatelevize.cz/…7-21:30.html

..aneb, jak se v čechách dál vesele podplácí… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
25.9.07 19:53

Teda to je sila.........

Hlavne Nutrilon, takova „znacka“ :twisted: :twisted: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
25.9.07 20:47

tak to je fakt síla, nejvíc se mi hnusí postoj firmy nutricia…pro mě jsou pasé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.9.07 21:43

Hnus !!
Ejhle co mi to připomělo ! V jednom rozhovorů lidí co bývají u takovýchto rozborů: Výrobky velkých firem vždycky projdou, protože skrátka musej
projít, jinak by byl pěknej humbuk. Za to u malejch českejch firem se hledí
i na neviditelnej chloupek.

• Nahlásit
  • Citovat
473
25.9.07 22:10

O co prosím vás jde? (stručně). nejde mi to spustit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12876
26.9.07 09:36

na reportáž jsem nekoukala, ale četla jsem o tom v Týdnu už asi před měsícem. jde o to, že se jedno malé dítě „pravděpodobně“ přiotrávilo z instantní kaše Nutrilon, kde byl na dně nějaký velký kus „něčeho“. Matka to řešila s výrobcem, posílala to na rozbor, řešilo se to snad i přes policii (pokud si ten článek dobře pamatuju) a vyznělo to do prázdna, protože vzorky se z laboratoře vrátily znehodnocené, posudky se ztratily atd. možná bylo v těch reportérech ještě něco víc, ale nemám čas to teď sledovat.
pro mě z toho plynulo ponaučení: kdykoliv otevřu cokoliv sušeného, tak celý balíček nejdřív pořádně prohrábnu lžící, jestli se tam nevyskytuje něco neobvyklého…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
26.9.07 10:44

je to hnus, chudák chlapeček, ale už je snad OK
Každopdáně přesně jak píše Nozu, všechno prohrábnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1383
26.9.07 10:59

to je docela husty! ja davam od mala malymu jenom nutrilon 8O diky bohu zatim zadny problemy nemel, ale prohlizet budu ted vsechno tedy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
26.9.07 11:43

Já všechno přesypávám do skleněných dóz, protože mi ty pytlíky nejdou zavřít a špatně se mi z nich nabírá UM i kaše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.07 12:53

Ja o tom slysela asi pred 3mi tydny na Ceskym rozhalse Praha.Ten pristup je hroznej no.Ale myslim, ze „neco“ se muze objevit v kazdy kasi,od vsech znacek.Proste chybicka se vloudi.Jinak me ta ryzova kase prijde nejlepsi,Emce chutna a krasne se rozmichva,asi jako v jediny se nedelaj hrudky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama