sunka

Anonymni
18.8.07 13:49

sunka

ahojky maminy chtela sm se zeptat,od ktereho mesice se muze podavat detská šunka,děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24919
18.8.07 13:54

anonymní tak to by mě taky docela zajímalo, od kdy jako šunku jooo

Malý má skoro 2,5 roku a ještě mu ji moc nedávám. Když jsme měli špatný období s jídlem a on ji chtěl /viděl ji u nás/ tak jsem mu párkrát koupila prsní krůtí šunku. Naštěstí se mu za chvilku přejedla, takže nedávám.
Ale taky by mě to zajímalo, občas bych mu změnila svačinu či večeři. Co taky pořád vymýšlet, že? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.8.07 13:57

Mi dáváme tak od roka a třičtvrtě :wink: (tak jednou dvakrát týdně)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
18.8.07 15:55

Od tri let. Treba na te balene v Bille je to napsane. Jinak uzeniny cim min,tim lip a u deti zvlast.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
18.8.07 18:59

Ano, běžné uzeniny nedávám (resp. občas uzobne, ale je to hrozně malinko a výjimečně), ale kupujeme si speciální šunku, kde je sožení: kuřecí maso, koření, sůl. Žádné rychlosoli.
Zatím jsem takovou našla jen jednou, pokud to nepletu, dělá to Vodňanské kuře (stejně jako pořádné párky bez Eček), je to několi balených plátků. Ale teda zatím jsme ji našla jen v Hypernově, na párky zase musím do Intersparu :roll: :lol:
Pak už nejde o jedy ale o tu sůl a to se dá v malém množství přežít.
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.8.07 22:42

sunka

tak to jo,mi holcicce je 10 mesicu a skoro denne papa šunku,ma jí nejradši,ale kupuje výhradně detskou šunku,neobsahuje žadný ečka ani sul,tak myslíte že je ještě brzy? : :D

• Nahlásit
  • Citovat
1309
27.9.07 19:07

tak já dávám dětskou šunku jednou týdně.Začali jsme s ní od 12měsíců po dohodě s doktorem.Je to zpestření stravy,i když ne zrovna té nejzdravější.Ale co je dnes na 100% zdravý? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama