S předškolákem do divadla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15902 příspěvků 14.01.19 20:25
S předškolákem do divadla

Dobrý den všem, sháním nějaké tipy na divadelní představení pro dítě předškolního věku, cca od 3-4 let, v Praze. Ideálně, kde by se hodně zpívalo. Nevedeli byste o něčem, co vaše děti zaujalo? Vím jen o sverakovych minioperach v ND, bohužel v dohledné době nejsou na programu. Děkuji za případné tipy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10440 příspěvků 14.01.19 20:28

Ted nevim co je na programu, ale s dcerou jsme byli v Pidivadle a v pohode vydrzela;) to mela 3 roky. Maji to rozdelene pro vekove kategorie a nebo divadlo Gong.

Šarlota4
Extra třída :D 10440 příspěvků 14.01.19 20:33

Uz to vidim v Gongu ted Ferda mravenec a Dasenka od 3 let.

lucynka25
Echt Kelišová 8650 příspěvků 14.01.19 20:36

@Cuddy my mame zrovna koupene listky na muzikal Kocour v botach pro male deticky, je to v divadle Broadway a hrají i Ferdu mravence.
A snad jsem to videla ted i na slevomatu ;)

Jinak urcite super jsou včelí medvidci,na ty bych zase rada sla.A u nas v Pidivadle na Letné hraji kazdou nedeli pohadku,nektere jsou ro vetsi,nektere promensi,vzdy to píšou ;)

medunka23
Kelišová 7322 příspěvků 14.01.19 20:38

@Cuddy pokud se bojis, že by nevydržel, neboj, tyhle dětský představení mají vzdycky maximálně hodinu a to divadlo vtáhne úplně jinak. My v létě chodili u nás na divadlo pod oblohou a čerstvá dvouletacka v pohodě vydržela a od té doby chodíme pravidelně. Zatím se zpívalo v každé pohádce. Největší úspěch mělo představení Ferda mravenec, to byl takový malý muzikál, v sobotu jdeme na volné pokračování Brouk pytlík.
A za sebe zkuz zagooglit kde zrovna vystupuje divadlo Holé Vrchy, ti jsou skvělí…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15902 příspěvků 14.01.19 20:41

Výborné, mrknu na to. Pididivadlo vůbec neznám!

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15902 příspěvků 14.01.19 20:43

@medunka23 nebojím, právě že se dítě soustředí moc pěkně. A pořád zpívame, tak si říkám, že je čas na divadlo.

medunka23
Kelišová 7322 příspěvků 14.01.19 20:47

@Cuddy fakt jsem zatím nezažila dítě, které by nebylo vtazene do hry, třeba starší do divadla chodí ve školce a to dost často, tak chodíme i my všichni alespoň jednou za měsíc. Ten Ferda mravenec je super…Myslím že se vám bude libit, já divadlo miluju, tak se snažím aby i holky si k němu vypestovaly pěkný vztah, třeba můj muž je zprazeny povinnyma skolnima predstavenima a až teď s detma se začíná dobře bavit.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15902 příspěvků 14.01.19 20:51

@medunka23 a toho Ferdu myslíš v jakém divadle? Zde byl zmíněný Gong a Broadway.

ugluk
Hvězda diskuse 44682 příspěvků 14.01.19 20:58

Jinak „v menším měřítku“, zato za pár korun hrají loutkové na Kobylisích každou neděli dopoledne (divadlo Karla Hackera).

medunka23
Kelišová 7322 příspěvků 14.01.19 21:00

@Cuddy @Cuddy jak tak koukám, tak ani jedno, u nás hostovalo toto divadlo…https://­www.docelavel­kedivadlo.cz/cz/pred­staveni/pro-deti

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 14.01.19 21:02

My byli s 5 letou v Divadle bez zábradlí na princové jsou na draka a byli tam i menší děti a bylo to super.Na konec všechny děti pozvali na jeviště a všechny písničky zpívali znova úžasný zážitek i pro mě ,dcera o tom furt povídá dokola…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15902 příspěvků 14.01.19 21:02

@ugluk děkuji moc za tip. Já jsem zasekla v těch velkých divadlech (národní, stavovské, na vinohradech…) a v nich jsem hledala marně.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 7028 příspěvků 14.01.19 21:02

A co divadlo Minor?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >