S rýmou do bazénu

Anonymní
17.6.21 12:36

S rýmou do bazénu

Čauky ženy, potřebuji vaši radu.
Malá minulý týden ve čtvrtek dostala nejspíš úpal, měla 39tky horečky, v pátek měla už jen kole 38, v sobotu už úplně bez teplot. Akorát k tomu měla ucpaný nos. V úterý jsme se šli na dvě hodky koupat a spustilo jí to rýmu, ale má vesměs to samé, co předtím. Ucpaný nos, rýma není nijak zbarvená, průhledná, čistá. Jenom prostě se jí ne a ne zbavit. Žádné jiné problémy nemá. Proplachujeme nos, stříkáme nosní sprej, zvlhčujeme. Jde mi o to, jestli s ní jít o víkend k vodě nebo raději ne. Mají být tropy a asi umřeme. :lol:
Moc díky za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7323
17.6.21 12:42

To myslíš vážně tenhle dotaz? :nevim: Ne, z děckem co minulý týden mělo upal, a ještě teď rýmu fakt nikam nejela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20901
17.6.21 12:44

Jako vážně??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24449
17.6.21 12:47

Rýmu bych až tak nehrotila, když je vodová a nijak dramatická, ale kombinace velkýho horka, studený vody, rýmy a sotva přešlého úpalu, to už je docela dost :think: Abys jí to tělíčko úplně nezbláznila.
A rozhodně bych nešla přes poledne, když už tak v podvečer, až bude nejhorší pryč, jinak spíš přes den někam do lesa, do stínu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 12:51

@Mar__tanka1983 Právě, že v úterý jsme byli kolem čtvrté odpo až, bazén byl teplý, ale spustilo jí to z toho nosu, no. Má jí vodovou tu rýmu, teď jsem akorát v lekárně koupila roztok do nosu, tak snad už konečně něco zabere. Úpal dostala ve školce, běhali po venku a prostě se přehřála, bylo to šílený. Nechci riskovat nebo tak, on ten dotaz vyzněl asi blbě, opravdu jí nechci ublížit. Jenom prostě, když budou takový tropy, tak by mě zajímalo, jestli o víkend to můžeme risknout nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
15899
17.6.21 12:52
@Anonymní píše: Čauky ženy, potřebuji vaši radu.
Malá minulý týden ve čtvrtek dostala nejspíš úpal, měla 39tky horečky, v pátek měla už jen kole 38, v sobotu už úplně bez teplot. Akorát k tomu měla ucpaný nos. V úterý jsme se šli na dvě hodky koupat a spustilo jí to rýmu, ale má vesměs to samé, co předtím. Ucpaný nos, rýma není nijak zbarvená, průhledná, čistá. Jenom prostě se jí ne a ne zbavit. Žádné jiné problémy nemá. Proplachujeme nos, stříkáme nosní sprej, zvlhčujeme. Jde mi o to, jestli s ní jít o víkend k vodě nebo raději ne. Mají být tropy a asi umřeme. :lol:
Moc díky za rady.

Po upalu by asi nedostala rymu. To je spise nejaka viroza :nevim:
Ne, nemocne (byt jen nachlazene) dite bych k vode fakt nebrala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1416
17.6.21 13:01

Budou fakt vedra, takže než se pařit někde v paneláku, pokud jste z města, tak bych zkusila najít v okolí nějaké místo v lese, kde je i nějaká ta voda na smočení nohou. V lese ji bude určitě lépe než někde na rozpáleném koupáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4682
17.6.21 13:04

Kdyby měla úpal, nebude mít ucpaný nos, byla to spíš nějaká viróza a rýma ještě nepřešla. Já půjdu proti proudu, ale v létě co se koupání týče nějaké vodové rýmičky neřeším, já bych klidně šla, nevidím žádný prospěch v tom být s tím tom vedru doma :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 13:05

@vedma007 Ano, jsme z města, bohužel. No je to na palici, fakt nevím, co jo a co ne, abych ji nijak neublížila. V těch vedrech je to šílené i doma. Máme tu šílené dusno.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 13:07

@Amalthea No, soudím podle té horečky a celou dobu má tu rýmu jen vodovou. Co sem tak mluvila s doktorkou, tak se taky přikláněla k úpalu, ale jo, je fakt, že to je buď a nebo.

• Citovat
  • Nahlásit
32735
17.6.21 13:26
@Anonymní píše: Čauky ženy, potřebuji vaši radu.
Moc díky za rady.

Ne. Po horečkách bych ji na slunce netahala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32735
17.6.21 13:27
@Anonymní píše:
@vedma007 Ano, jsme z města, bohužel. No je to na palici, fakt nevím, co jo a co ne, abych ji nijak neublížila. V těch vedrech je to šílené i doma. Máme tu šílené dusno.

Jděte někam do lesa. Ne na přímé slunce. S rýmou to musí být pošušňáníčko péct se na slunci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 13:29

@Russet A kdo řekl, že bychom se pekli na slunci? Máme u vody dost stínu. Ale jo, les je fajn. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
32735
17.6.21 13:31
@Anonymní píše:
@Russet A kdo řekl, že bychom se pekli na slunci? Máme u vody dost stínu. Ale jo, les je fajn. :-)

Já nevím, jak tvoje dítě, ale to moje je potápka a ve stínu v klidu vydrží tak 3 vteřiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 13:33

@Russet No kdybych to řešila tak dva roky zpět, tak to má úplně stejně, ale teď už je s tím v pohodě, vydrží všude.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat