Syn sahá všem do očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karcoolka01
Kecalka 308 příspěvků 03.04.19 21:57
Sahání do očí

Dobrý den maminky,
Syn 1.5 roku začal všem sahat do očí, na oči, a tahat za řasy ( hlavně mě, když je mám nalíčené). :zed:
Praktikuje to nejen u ostatních, ale i u sebe. Snažím se mu vysvětlovat, že se do očiček nesahá, že nemůže přijít k dětem a sahat jim do očí, ale bohužel bez výsledku. Každý den mu to opakuji a pokaždé mu ručičky od těch očí dám pryč. To samé když se to snaží udělat i dětem v okolí. Přijde mi že z toho má akorát legraci, když si sám sahá do očí, tak se směje… :nevim:
Mohla bych Vás poprosit o radu jak se s tím vypořádat a jak mu vysvětlit, aby to nedělal?
Moc Vám děkuji.
Krásný den :kytka:

Reakce:
Lex1
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 2 inzeráty 03.04.19 22:07

Takové období má snad každé dítě :oops:, přejde to. Já se snažila vždy kontaktu zabránit až to malou prostě přešlo. Ve 2 letech je klid. Zas vymýšlí jiné blbosti :mrgreen:

Alladina
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 03.04.19 22:12

@Karcoolka01
To ma asi každé dítě. Ted momentalne me nedávno osmatlavalo oci dítě kamaradky, jak rádo by mi pekne prozkoumalo oční bulvy :lol: , pichlo do ocicka :lol: . To přejde.

Karcoolka01
Kecalka 308 příspěvků 03.04.19 22:15

Děkuji za uklidnění. :kytka: .. Snad to tedy přejde. Má teď období kdy buď saha do očí a nebo štípe,naštěstí jen lehce ale vždy u toho zatne zuby jako kdyby chtěl stisknout hodně. Pořád neco :lol: :lol: :lol: :lol:

Alladina
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 03.04.19 22:17
@Karcoolka01 píše:
Děkuji za uklidnění. :kytka: .. Snad to tedy přejde. Má teď období kdy buď saha do očí a nebo štípe,naštěstí jen lehce ale vždy u toho zatne zuby jako kdyby chtěl stisknout hodně. Pořád neco :lol: :lol: :lol: :lol:

Obdobi všeho zkoumani :lol: I očí :lol:

Baruunečka
Kecalka 167 příspěvků 03.04.19 22:18

Moje 17m to ted taky dela. Sobe,objevila, ze ty oci ma a i nam vsem. Popravdě mi to vadi mnohem mene,nez kdyz mi porad rvala vlasy a mela z toho desnou radost :D Takhle oci zavřu nebo uhnu ,reknu ji tytyty,ona po me taky zopakuje tytyty a dal to neresim. Zase ji to prestane bavit a objeví neco noveho,zábavnější :)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 22:39
@Karcoolka01 píše:
Dobrý den maminky,
Syn 1.5 roku začal všem sahat do očí, na oči, a tahat za řasy ( hlavně mě, když je mám nalíčené). :zed:
Praktikuje to nejen u ostatních, ale i u sebe. Snažím se mu vysvětlovat, že se do očiček nesahá, že nemůže přijít k dětem a sahat jim do očí, ale bohužel bez výsledku. Každý den mu to opakuji a pokaždé mu ručičky od těch očí dám pryč. To samé když se to snaží udělat i dětem v okolí. Přijde mi že z toho má akorát legraci, když si sám sahá do očí, tak se směje… :nevim:
Mohla bych Vás poprosit o radu jak se s tím vypořádat a jak mu vysvětlit, aby to nedělal?
Moc Vám děkuji.
Krásný den :kytka:

Furt lepší než kdyby šahal jinam. :mrgreen:

U známých zas tahal za uši. :lol:

mayunka
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 03.04.19 22:49

To mne ten můj raubíř rve vlasy a strká mi prsty do pusy :lol:

Karcoolka01
Kecalka 308 příspěvků 04.04.19 07:12

Koukám, že to je všude stejné. Holky , dík … :kytka:

Lynette
Echt Kelišová 8590 příspěvků 04.04.19 07:14

Okřiknout a jemně placnout přes ruku. Prostě aby si to nevykladal špatně jako legraci.

Váš příspěvek
Reklama