Samá boule a modřina

28414
7.2.07 20:03

Samá boule a modřina

Ahoj holky.
Také máte doma taková čísla jako my? Adámek je samá modřina a boule, ale uhlídat nejde. Nemůžu mu stát pořád za zadkem :roll: . Kolikrát si říkám, že kdybych s ním šla k dr. , tak si snad bude myslet, že ho doma týrám :? (ale netýrám :wink: ).
Jak to máte doma vy :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
7.2.07 20:25

Boule a modřiny, co to je (?) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
7.2.07 20:35

Ahoj,

máme ten samý problém, Verunka je pořád samá boule a modřina. Přijde mi, že jakmile se jí jedna zahojí, tak hned musí mít novou ozdobu.
Nejen, že to má na kolenou a na rukách, ale co je horší tak že boule má neustále na čele.
Dokonce jsme už jednou byli šitý a to zrovna na čele. Nepoučí se a čelem naráží stejně.
Nevím jak poradit a jak tomu zabránit, taky bych potřebovala radu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.2.07 20:36

Také permanentně vlastníte :?: Nebo vážně nedokážu uhlídat vlastní dítě :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
7.2.07 20:50

To asi není o uhlídání, s tím bych si hlavu nelámala. Jinak já to myslela tak že právě žádný modřiny a boule se u nás nekonají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
7.2.07 20:52

Ahojky,
tak u nás to bylo a je pořád - teď je zrovna aktuální modrý zadek. Byl zvyklý na plínku, ale tu před týdnem odložil, takže už nemá „erbeg“.

Osvědčil se mi krém od Justu San´activ se solí z mrtvého moře. Byl trošku dražší asi 500,–, ale již ho máme rok a něco - vlastně od Hanysových 10m, kdy začal chodit, a vypotřebovaná je tak půlka. Nejlepší je namazat hned - to se snažím alespoň ty „čelovky“, to se modřina vůbec nevytvoří, nebo je rovnou taková zelenožlutá a jen chvilku. Jinak už to patří k večernímu rituálu že mažeme bolístka :-) a modřinky zmizí velice rychle.

Nejdřív jsem si říkala, že to nebudu vůbec řešit, ale pak jsem zhodnotila, že mi nestojí za to neustále vysvětlovat babičkám, kde se zase bouchl a hlavně před mateřskou jsem pracovala na sociálce (i když ne jako sociální pracovnice) a vyloženě mi bylo občas trapné jít na domluvený obět, protože i když jsou holky fajn, už jsou prostě deformované prací (ani se jim nedivím, když jsem viděla, jaká zvěrstva musí řešit :x )

Tak to je moje troška do mlýna :-), Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.2.07 20:57

Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :? Jani, napiš mi přesný název a výrobce toho zááázraku na modřinky, asi si to pořídím :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
7.2.07 21:22

Tak je to firma Just a přímo tento krém:

http://www.justnahrin.cz/…_more/k5172/

Bohužel se nedá koupit přes internet ani v obchodě, pouze přes ty jejich poradce - já to kupovala od kamarádky kamarádky, takže mě nelanařila na nějakou tu jejich párty, ale prý to tak většinou dělají. Poptej se mezi známými, jestli to někdo nedělá. Nebo najdi si kontakt:

http://www.justnahrin.cz/…i/index_html

Snad pomůže i Vám, u nás zabírá. A taky krásně voní, takže mi občas připadá při velké bouračce s řevem, že jej uklidní už ta vůně (ale většinou ty modřiny ani neořve, prostě je objevím, až ho svlíknu).

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.07 21:34

Ahojte, moje 10 měsíční dcera, která se právě učí chodit také občas něco nabere (hlavně hlavou). Ty malé neřeším,ale kdyby se jí udělala nějaká velká, tak bych asi použila heparoid mast.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.2.07 21:36

Dančo, to mě nenapadlo :roll: Ty jsi hlavička :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.07 22:13

Nejsem hlavička, ale profesionálně zdeformovaný zdravotník :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.2.07 22:17

No, tak tady je vidět, jak se na mateřský blbne :roll: Teda u mě to platí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
8.2.07 08:03

Tak jednu dobu to u nás bylo na denním pořádku - alespoň jedna boule či modřina denně. Pády ze židlí, lavice, postele, bouračky, venku na zem, jednou dala salto ze sedačky. Nebo se zvedne a řach do hlavy…přiznam se, že jsem to nikdy neřešila. Spíš tatínek

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
8.2.07 11:32

:lol: :lol: :lol: Tak takovýho experta máme taky, když něko leze hlavou dolů z křesla, holt mu není pomoci :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama